kaip traukti merginas

Visi suprantam, kad šių laikų susitikinėjimo pasaulis yra daug lengvesnis ir palankesnis merginoms. Tačiau tai dar nereiškia, kad neįmanoma apeiti sistemos ir pritraukti daugiau žavių merginų į savo gyvenimą – nesvarbu ar nori ilgalaikių santykių ar trumpų nuotykių. Pritaikyk savo kasdieniniame gyvenime žemiau esančius tris patarimus ir neilgai trukus, pradėsi matyti aiškiai pastebimus rezultatus.

1. Visuomet ieškok galimybių

 

Turbūt net nereikia sakyti, kad dailių merginų galima rasti ne vien prašmatniuose naktiniuose klubuose. Tiesą sakant, visi patyrę žaidėjai žino, kad tokios vietos yra vienos prasčiausių norint susipažinti su moterimis. Todėl jei nekalbini moterų dienos metu – darai didžiulę klaidą.

Didžiuosiuose miestuose gerų laimikių galima atrasti ant kiekvieno kampo – kavinukėse, viešajame transporte, pakeliui į darbą ar universitetą ir pan. Tarkim gyvendamas didesniame mieste, per dieną pamatai maždaug penkias merginas su kuriomis norėtum susipažinti. Per metus išeina 1825 merginos. Jeigu tu jas visas užkalbinsi ir permiegosi bent su 1% iš tų merginų, tuomet išeis, kad permiegosi su 18 merginų per metus. Net turint tokį minimalų sėkmės procentą, tavo galutinis rezultatas bus daug geresnis, nei daugumos eilinių vyrų.

Turėtum visuomet skenuoti aplinką ir nepraleisti tau patinkančių merginų, nesvarbu ką darytum – eitum į parduotuvę, vedžiotum šuniuką ar bėgiotum rytinį krosiuką. Sekasi drąsiausiems, todėl visuomet turi būti pasiruošęs užkalbinti.

2. Būk drąsus

 

Kai pastebi tau patinkančią merginą, turi neprarasti savitvardos, drąsiai prieiti ir užkalbinti ją. Turi būti drąsus ir pasitikintis savimi ne vien dėl to, kad pavyktų prieiti prie jos. Tačiau turi būti drąsus ir dėl to, nes drąsa ir pasitikėjimas savimi yra vienos patraukliausių vyrų savybių moterims.

Taigi kodėl gi nepakalbinus tos žavios brunetės sausakimšame autobuse? Ar nepasišnekučiavus su kavinės padavėja, tiesiai  prieš jos kolegas? Ar nepasikalbėjus su dviem merginomis apsipirkinėjančiomis prekybos centre?

Gyveni tik kartą, todėl verčiau išnaudok tau pasitaikančias progas. Blogiausias dalykas koks gali nutikti – ji atstums tave. O to bijoti yra kvaila, nes 99% atstūmimų yra mandagūs ir maždaug tokie “aš turiu vaikiną”. Todėl išlįsk iš namų ir parodyk moterims, kad esi toks vyras, kuris nebijo veikti, ir visuomet pasiima tai, ko nori.

3. Visuomet eik iki galo

 

Na ką gi, tu ją jau užkalbinai, gavai numerį, o gal net išėjai su ja susitikti. Tai puiku. Bet kas toliau? Esmė ta, kad  neturi užmiršti, jog vyro pareiga yra vystyti santykius. Imtis veiksmų ir neplaukti pasroviui yra vyriškas bruožas, kuris gali nuvesti labai toli. Kad ir kurioje viliojimo proceso stadijoje būtum – turi vystyti santykius.

Neturi jos telefono numerio? Klausk. Turi telefono numerį? Nusiųsk žinutę. Atrašė? Neilgai susirašinėjęs pakviesk susitikti. Kviesdamas susitikti visuomet pats priimk sprendimus – “Būk 9h prie apvemto suoliuko”. Jei ji norės kitaip, pati pasakys.

Jūs jau pasimatyme? Inicijuok fizinį kontaktą – turiu omenyje, nebijok jos liesti. Kuo toliau, tuo lietimai turi būti intymesni. Atsimink, lietimai yra vienas svarbiausių įrankių norint vystyti santykius ir nelikti tik draugu. Jeigu bijai ją liesti, tiesiog pasistenk liesti kuo natūraliau, lyg tau tai būtų įprasta daryti,

Tu ją lieti ir ji tau nevožė per kepalą? Gerai, tuomet gali ją pabučiuoti. Jokių pasiteisinimų. Jeigu ji nusisuka ar kitaip bando išvengti bučinio, bet toliau teigiamai bendrauja – ji tik nenori pasirodyti lengvai prieinama – po kelių minučių vėl bandyk pabučiuoti. [Pastaba: jeigu ji kaip nors atgrasiai pasielgia ir matai, kad ji visiškai nesusidomėjus tavimi – atsisveikink ir pradėk žvalgytis kitos]

Pabučiavai ir ji atsakė tuo pačiu? Puiku. Dabar gali parsivesti ją namo ar susirasti kitą nuošalesnę vietelę. Tiesiog pokalbio metu paimk jos ranką, pasakyk “einam” ir veskis ją namo. Ji atsisakinėja? Atsipalaiduok, dar pabendrauk su ja. Tačiau būk atkaklus ir nepasiduok, kol ji aiškiau tau neduos suprasti, kad nieko tarp jūsų nebus.

Visuomet stenkis judėti į priekį ir vystyti santykius. Eik iki galo.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: