kaip suvilioti mergina

Moterų viliojimo tipai ir kodėl turėtum džiaugtis gyvendamas Lietuvoje

Moterų viliojimą galimą išanalizuoti ir suskirstyti į begalę rūšių, tačiau labiausiai jis skiriasi nuvykus į kitą valstybę.

1. Vakarų viliojimas. Labiausiai paplitęs anglakalbėse valstybėse, šis viliojimo tipas paremtas buvimu alfa vyru, apie kurį jūs jau esate girdėję. Pagrindinės tokio vyro savybės yra perdėtas pasitikėjimas savimi (kartais pereinantis į arogantiškumą), savęs išaukštinimas, “dėjau skersą ant visko” požiūris, bei gebėjimas valandų valandas flirtuoti.

Taip pat šio tipo vyrai turi būti labai išvaizdūs. Turėdamos tiek daug pasirinkimų moterys vakaruose, tarp trokštamiausių vyrų savybių, į pirmą vieną, kuo toliau, tuo dažniau, pradeda įrašyti išvaizdą. Tikriausiai po 10 metų Amerikoje, nepažįstamas moteris vilios tik labai raumeningi ir perdėtai pasitikintys savimi vyrai. Todėl ten, kol moterims ir toliau bus plaunamos smegenys, tuo labiau vyrams reiks stengtis būti “tobulais”.

2. Rytų viliojimas. Šiam tipui priklauso Lietuva ir kitos panašios posovietinės šalys, ir čia daug mažesnį vaidmenį atlieka vyro išorė. Gali pamatyti nutukusius, plikus vyrus einančius su gražuolėmis. Taip yra todėl, kad šiose šalyse stabilumas ir komfortas moterims yra daug svarbiau nei trauka (ypač jaunesnėms merginoms, kurioms dar reikia atsilinksminti su alfa patinais ir tik tuomet ieškotis stabilesnio varianto).

Rytų moteriai norint nuspręsti sugulti su vyru ar ne, dažniausiai užtenka jai savęs paklausti vieno klausimo “ar mano situacija pagerės jei su juo susieisiu?” Tai nepriklauso vien tik nuo pinigų, bet taip pat ar jai bus į naudą užmegzti ryšiai su tavimi ir panašių dalykų.

Šios moterys pasikliauna logika, todėl pasveria ekonominius, bei kitus faktorius, kad nesugultų su bet kuo. Suvilioti tokias merginas užtenka rodant savo vertę, statusą ir piniginę. Kadangi toks moterų viliojimas yra visiška priešingybė Vakarų viliojimui, dažnai amerikiečiai ir panašių šalių putyčių garbintojai važiuoja į posovietines šalis pasilinksminti su gražuolėms, kurios ir taip dievina užsieniečius.

Dauguma galvoja, kad reikia būti vaikščiojančiu bankomatu, jei nori suvilioti moterį, tačiau aš niekad neleidžiu pinigų ant jų, tačiau negaliu skųstis moterų trūkumu. Tokio viliojimo aš ir noriu tave išmokyti.

3. Pasaulinis viliojimas. Šį viliojimo tipą dar galima pavadinti “įprastu viliojimu”,  tai yra vidurys tarp Vakarų ir Rytų viliojimų tipų. Tu pasitiki savimi, bet ne per daug. Tu rūpiniesi savo išvaizda, bet ne tiek, kad kiti galvotų, jog esi egocentriškas narcizas ar gėjus. Pasakoji savo pasiekimus, bet tik atradęs tinkamas progas, kad neatrodytų, kad tu tik nori pasigirti.

Būdamas naujoje aplinkoje ir nežinodamas kuriuo viliojimu tipu pasikliauti, bandyk viską, kol surinkęs pakankamai informacijos žinosi kuris yra veiksmingiausias TAU.

Viliojimas visur nuolatos keičiasi. Ankščiau Amerikoje karaliavo Pasaulinis viliojimo tipas, tačiau palaipsniui transformavosi dėl įvairių psichologinių ir seksualinių nukrypimų.

Kai išmoksi įvairių viliojimo tipų, galėsi lengvai suvilioti bet kurią merginą, kurių prioritetai visiškai skirsis nuo tavo, bet žinodamas ką jos nori girdėti ir kaip tau reikia su jomis elgtis, bus vieni niekai. Tačiau kad ir kaip būtų smagu, nepatarčiau tokiomis sąlygomis pradėti ilgalaikių santykių, nes tuomet tavo gyvenimas virs nesibaigiančiu vaidinimu. Taigi bandyk vilioti įvairias moteris, įvairiais viliojimo būdais, kol galiausiai jausiesi užtikrintas bet kokioje situacijoje ir galiausiai tapsi pasaulinio lygio žaidėju.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: