vyru-iprociai

Įpročiai yra veikla, kuri atliekama kiekvieną dieną, dažniausiai net negalvojant apie tai, automatiškai. Jie užima didžiąją mūsų dienos dalį. Nuo įpročių priklauso, kokie mes esame žmonės.

Įsivaizduok vyrą, kuris dirba įprastą darbą. Jis mato vien tik darbą ir namus. Grįžęs namo gurkšnoja alų, bei žiūri sporto varžybas ar kvailus serialus. Iš šių jo įpročių (alaus gėrimo ir tv žiūrėjimo), galima susikurti gan tikslų šio vyro gyvenimo paveikslą: kokios jo vertybės, koks jo požiūris į gyvenimą, ir ką jis bus pasiekęs po kelių metų.

Tokie vyrai kaip jis, labiau mėgsta trumpalaikius malonumus, nei ilgalaikius pasiekimus. Jis niekuo neišsiskiria iš kitų ir nelabai pasitiki savimi. Ir jis tikriausiai dar ir ilgai dirbs tame pačiame darbe, kurio net nemėgsta. Neabejotinai jam nesiseka su moterimis, dėl ko jis yra nelaimingas, nors iš šono taip neatrodo. Tokie įpročiai kaip televizijos žiūrėjimas ir alaus gėrimas jam padeda užmiršti nemalonią realybę.

Gerai tai, kad kai pradedi logiškai mąstyti ir blaiviomis akimis matyti savo gyvenimą, pradedi pastebėti, kokie yra tavo įpročiai ir kokią įtaką jie daro tavo gyvenimui. O kai priimi sprendimą pasikeisti, pakeisti įpročius kitais, tampa visai nesunku. Nusprendus pasikeisti, vos per kelias savaites, valios dėka, gali pamažu išsiugdyti naują įprotį ar pašalinti nereikalingą. Tačiau kokius įpročius ugdytis?

Svarbiausi vyrų įpročiai

Mano nuomone, toliau minimi trys įpročiai yra patys naudingiausi, kuriuos vyras gali išsiugdyti. Šie įpročiai yra plataus masto. Tai reiškia, kad jie nėra tokios veiklos, kurios užima mažai laiko ir nedaug ką pakeičia, pavyzdžiui tokios kaip: tarpdančių valymas siūlu ar susilaikymas nuo masturbacijos. Mažesni įpročiai, taip pat yra labai naudingi, tačiau dauguma jų įgyji automatiškai, išsiugdžius didesnius įpročius.

1. Jėgos sportas

iprotis

Taisyklingai parinkti pratimai turi nesuskaičiuojamai daug naudos. Pradedant padidėjusia disciplina, kuri yra būtina norint reguliariai sportuoti ir sveikai maitinantis, baigiant apskritai pagerėjusia gyvenimo kokybe. Neminint to, kad kūnas tampa daug išvaizdesnis, daug geriau ir energingiau jautiesi, bei pakyla pasitikėjimas savimi.

Kilnodamas svorius tu tampi daug stipresnis. O jėga, yra pagrindinis vyro bruožas. Neturėdamas fizinės jėgos, vyras mažai skiriasi nuo moters. Nors ir yra daugiau tikro vyro bruožų, tokių kaip ryžtingumas, vidinė stiprybė ar nepalaužiamumas, tačiau šios savybės atsiranda iš fizinės jėgos turėjimo.

2. Merginų užkalbinimas

vyru-iprociai
Viliojimas turi daug sudedamųjų dalių, tačiau nepažįstamų merginų užkalbinimas yra neabejotinai pats svarbiausias elementas. Jei neužkalbinsi, nieko nepasieksi.

Daugumai vyrų yra sunku tai daryti, nes nepažįstamų moterų užkalbinimo baimė vyrams yra vos ne įgimtas dalykas. Tačiau išugdžius įprotį įveikti šią baimę ir bet kokiu atveju užkalbinti moterį, gali pakeisti visą savo gyvenimą.

Mėgavimasis dideliu moterų pasirinkimu yra nuostabus dalykas. Tačiau po visu tuo glūdintis savo vidinių demonų įveikimas, kurie visaip stengiasi tave atkalbėti užkalbinti nepažįstamąją, yra tas dalykas, kuris tave pakeičia iš esmės. Kai tampi atsparus savo vidiniam priešinimuisi, tampa lengviau ir kitose gyvenimo srityse. Pavyzdžiui mesti nuobodų darbą ir pradėti verslą, tampa ne taip baisu kaip ankščiau galėjo atrodyti.

Pradėk užkalbinti bent po vieną merginą per dieną, kad galėtum suprasti šio įpročio privalumus.

3. Knygų skaitymas

iprociai

Trečiu numeriu norėjau įrašyti meditaciją, tačiau gilinimasis į gerą knygą, gali paveikti panašiai. Be to, skaitydamas tu įgauni žinių ir išminties iš kitų didžių vyrų, kurie prieš tave jos ieškojo, surado ir visą tavo tobulėjimo kelią palengvino, visą tai surašydami į knygą. Todėl skaitymas laimi prieš meditaciją.

Neketinu pilstyti iš tuščio į kiaurą, nes manau visi ir taip turėtų suprasti skaitymo naudą. Tiesiog suprask, kad tie visi sumanūs vyrai, ir patys turėjo įprotį skaityti begales knygų, todėl ir tapo tokiais.

Jei dar nedarai to, skaityk knygas, ypač tokias, kurios padėtų tose gyvenimo srityse, kuriose tau nesiseka.

Dabar įsivaizduok vyrą, kuris sportuoja, užkalbina merginas ir skaito

Didelė tikimybė, kad šiuos įpročius propaguojantis vyras turės nemenką pasisekimą ateityje (jei dar neturi). Lyginant su pradžioje minėtu alkoholio ir televizijos vartotoju, šiuos tris įpročius turintis vyras, bus savimi pasitikintis, tobulės su kiekviena diena, nuolatos uždirbs vis daugiau, o moterų jo gyvenime niekada netruks.

Pagalvok apie savo įpročius. Kam daugiausiai skiri laiko ir ką tie įpročiai sako apie tave.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: