desimke

Kiekvieno skonis skirtingas, todėl neketinu užsiimti apmąstymais, kokia yra tobula, dešimtuko verta mergina. Tačiau turbūt visi pažįsta tokią merginą, su kuria norėtų permiegoti 99% vaikinų. Šiame straipsnyje, tokią merginą ir laikysim “dešimke”.

5. Jos nėra dažnai užkalbinamos

seksuali mergina

Neskubėk daryti išvadų. Turbūt jau kelias dienas niekas jos neužkalbino

Nekalbu apie beta vyruką, kuris užleidžia jai sėdynę troleibuse ar kiemo šlavėją, kuris sutikęs ją, pasako kvailą juokelį. Kalbu apie vyrą, kuris drąsiai prieina prie jos, prisistato ir be užuolankų atskleidžia savo ketinimus.

Tiesa ta, kad pačios gražiausios merginos gąsdina vaikinus. Žinoma, jie kartais pasako kokią nors netikusią repliką ar banaliai pakomentuoją oro sąlygas, tačiau viskas tuo ir baigiasi. Dauguma vaikinų niekada nesiima tolimesnių veiksmų dėl pasitikėjimo savimi stokos. Jie daug mieliau kalbina vidutiniškas merginas manydami, kad bus daug lengviau.

Vien dėl to, kad merginos priverčia kiekvieną varvinti seilę, nereiškia, kad tų seilių savininkai turi pakankamai didelius kiaušus imtis veiksmų. Tuo geriau tik tau – naudokis galimybėmis ir priėjęs sukelk jai tokias emocijas, apie kurias ji jau seniai svajojo.

4. Jos daug malonesnės, nei galvoji

Gražuolės nori mylėtis, eiti į pasimatymus ir turėti ilgalaikius santykius, kaip ir visos kitos merginos. Tačiau esant drąsių, kokybiškų vyrų trūkumui, kurie užkalbintu jas, daugiausiai tai daro desperatiški vyrukai visiškai nenusimanantys apie moterų viliojimą. Dėl to, joms tenka dažnai juos atstumti, taip sudarant nekokią nuomonę apie save.

Tačiau kai prieina savo vertę žinantis vyras, nekreipia dėmesio į jos testavimus ir aiškiai parodo kokių santykių jis nori, staiga ji tampa visai kitokia. Žinoma, pradžioje jos visos atrodo pasikėlusios, bet tinkamai elgiantis ir rodant aukštą vertę, jos greitai pasikeičia.

3. Jos nepasitiki savimi

Gražuolės nelygina savęs su vidutinėmis merginomis, jos save lygina su kitomis gražuolėmis. Dėl to, jos visuomet stengiasi būti tobulos, bet vis tiek visuomet jaučiasi turinčios trūkumų. Jos nuolatos žiūri į veidrodėlį (ar į bet kokį kitą paviršių skleidžiantį atspindį) tikrindamos ar viskas tvarkoje.

Gali tai panaudoti savo naudai, paerzindamas ją dėl kokio nors trūkumo, tačiau nepersistenk tai darydamas. Turi parodyti, kad nebijai pasijuokti iš jos trūkumų, bet taip pat rodyk, kad tau tie trūkumai visai nerūpi, dar geriau – žavėkis jos netobulumu. Vietoje to, kad garbintum jos išvaizdą, geriau įžvelk jos teigiamus asmenybės bruožus, taip išsiskirdamas iš kitų vyrų, aukštinančių ją dėl išvaizdos.

2. Lovoje jos vidutiniškos

Moterims, esančioms grožio viršūnėje, nereikia daug daryti, norint sužavėti vyrus. Desperatiškų vyrukų armijai nuolatos ją garbinant ir suteikiant viską, ko ji nori, moters motyvacija dėl bet ko stengtis greitai išgaruoja. Taip atsitinka ir su motyvacija stengtis lovoje. Kadangi joms nereikia daug daryti norint sulaukti teigiamos reakcijos iš vyrų, seksas su jomis dažnai tampa niekuo neišsiskiriančiu, nuobodžiu reiškiniu.

Ne tokios gražios merginos, beveik visuomet stengsis kompensuoti savo išvaizdą darydamos lovoje viską, kad tik suteiktų tau kuo didesnį malonumą. Nesakau, kad seksas su “dešimkėmis” yra netikęs, tiesiog sakau, kad ji nesimylės kaip porno žvaigždė, vien dėl to, jog būsi nuogas su ja viename kambaryje – tau reikės suteikti jai motyvacijos, norint, kad ji pradėtų taip elgtis.

1.“Dešimkės” irgi žmonės

Tokie vaizdiniai retai aplanko mūsų vaizduotę

Nėra sunku pamesti galvą dėl tobulos gražuolės. Viskas ką jos daro, atrodo taip tobula – lyg jos būtų visai iš kito pasaulio. Tačiau yra svarbu suprasti, kad jos yra tokie patys žmonės. Kai jos nesiprausia – pradeda smirdėti. Kai sukaista – prakaituoja. Jos šika, perdžia ir riaugėja, kaip ir visi žmonės.

Visą tai jau žinojai, tačiau grožis dažnai paveikia vyrus taip, kad jie pradeda matyti tik tobulumą – visą kita užsiblokuoja. Jie pradeda matyti merginą kaip tobulą sutvėrimą, ją išaukština, o merginos pastebėjusios jų nerealistišką mąstymą, supranta, kad jos patinka vyrams ne dėl to, kokios jos yra, o dėl to, ką jie įsivaizduoja. Tokie santykiai ilgai neišsilaiko.

Pritaikymas realybėje

Dabar metas pritaikyti šias žinias realybėje.

Pamatęs gražuolę negalvok, kad jai jau atsibodo nuolatos ją kalbinantys vaikinai. Galvok, kad ji jau seniai nuoširdžiai kalbėjosi su vyru, kuris į ją nežiūrėjo vien tik kaip į mėsos gabalą, todėl prieik prie jos ir suteik tai ko ji nori. Tačiau nesakyk vien tik tai ką ji nori girdėti – paerzink ją, nesitaikstyk su jos nesąmonėmis, aiškiai parodyk kokių nori su ja santykių ir elkis su ja taip, kaip su sau lygiu žmogumi.

Prieš meilės aktą nesitikėk, kad sulauksi geriausio sekso savo gyvenime. Taip gali nutikti, tačiau tik nuo tavęs priklausys ar ji norės tau visiškai atskleisti savo seksualumą. Tau nieko nedarant, ji neatsiskleis vien dėl to, nes sutiko pasimylėti su tavimi.

Galiausiai, “dešimkes” yra daug lengviau vilioti, nes jos daug labiau už kitas yra linkusios flirtuoti ir bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Nors jos išrankios rinkdamosios sekso partnerį, tačiau net jei ir manai, kad neturi šansų, kalbink jas dėl praktikos gerinant savo viliojimo įgūdžius.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: