kaip tapti bendraujanciu

Keli patarimai, kaip tapti bendraujančiu ir patraukliu

1. Palik ausinuką namie

Jei nežinai kaip tapti bendraujančiu, turi suprasti, kad tu kiekvieną kartą išėjęs iš namų, turi begalę galimybių susipažinti su merginomis, ir, aišku, vaikinais, jei trūksta draugų. Užkalbink net tokias, su kuriomis nenori permiegoti. Pasipraktikuosi bendrauti su merginomis. Praktikuokis ir mokinkis iš savo klaidų. Tai greičiausias būdas norint perprasti moterų mąstymą.

Klausydamas muzikos per ausinuką, atrodai nenorintis bendrauti. Taip praleidi puikias progas susipažinti su nuostabiom merginom autobuse, parduotuvėje, stotelėje, ar kitur.

Gyvenk dabartimi ir būk toks, kuriam nereikia ausinuko ar Candy Crusho, kad būtų nenuobodu kelionėje. Rinkis tikrus žmones ir gyvą bendravimą.

2. Pasikvėpink

Nusipirk gerų kvepalų ir pasikvėpink kiekvieną kartą išeidamas iš namų. Merginoms patinka kvepiantys vaikinai.

Niekas taip nesustiprina atsiminimų kaip kvapai. Jei kvepėsi visuomet būdamas su ja, ji net nepajaus kaip prisiriš prie tavęs ir tavo kvapo.

3. Gyvenk su moteriškos lyties atstovėmis

Ne, tavo mama nesiskaito. Geriausias būdas, jei nori greitai tapti bendraujančiu ir suprasti merginas, tai gyvenimas su jomis. Jei turi tokią galimybę, gyvenk su kambarioke, mergina, ar net savo sese. Tai padės, jei esi linkęs išaukštinti merginas, ar tiesiog sunkiai sekasi su jomis bendrauti. Suprasi, kaip merginos mąsto ir gyvena.

Suprasi, kad jos ne visada yra tokios gražios. Ką tik atsibudusios, ar po audringo vakarėlio dauguma atrodo siaubingai. Jos taip pat šika ir triedžiaSorry, bet turėjai tai kada nors sužinoti.

Gyvenant su merginomis, jos kviesis savo drauges, o tu taip plėsi savo pažinčių ratą.  Ir žinoma turėsi galimybių su jomis permiegoti. Kuo daugiau draugių turėsi, tuo dažniau tave kvies kartu praleisti laiką, ir būsi supažindinamas su jų draugėmis.

4. Tapk tokiu, kokios merginos tau patinka

Tau patinka sportiškos, prižiūrinčios savo kūną merginos? Užsirašyk į sporto klubą. Pradėk ryškinti raumenys.

Patinka hipsterės? Augink barzdą. Renkis, kaip hipsteris. Eik ten, kur renkasi tokios merginos.

O gal patinka rafinuotos, ties karjera orientuotos moterys? Nusipirk kostiumą ir kilk karjeros laiptais.

5. Sportuok ne tik dėl išvaizdos

Sportuojančio žmogaus kūnas yra ne tik gražus, bet parodo ir vaikino nuolatinį atsidavimą, bei discipliną – būdo bruožus, kuriuos be galo vertina merginos.

Neportuok vien dėl išvaizdos, daryk tai ir dėl savo vidinių savybių. Sportuojant išsiskiria endorfinai, kurie verčia tave jaustis pasaulio valdovu.

Taip pat, nepakenktų, jei saulėtą dieną išlystum į lauką. Įsigerk į save šiek tiek vitamino D. Atrodysi sveikesnis.

6. Prižiūrėk savo genitalijas!

Merginos įdeda daug laiko ir pastangų į savo išvaizdą. Atsilygink joms tuo pačiu ir pasirūpink savo šlanga.

Niekam nepatinka prakaituotų kiaušų kvapas ar Bin Ladeno barzdos stiliaus kūšplaukiai. PASIRŪPINK šiais dalykais.

7. Jei tu užkalbini merginas, esi vienas iš nedaugelio

Kalbink jas. Ypač DIENOS metu. Dažniausiai vaikinai kabina merginas nebent būdami išgėrę, klubuose. Normalioms merginoms tai nepatinka. Jos nori būti užkalbintos dienos metu. Net jei ir negausi numerio, tai bus puiki patirtis. Dienos metu gražios merginos yra užkalbinamos tik per daug pasitikinčių savimi, alfa patinus vaidinančių pusgalvių. O tokie retai kada traukia merginas.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: