alfa vyras

Alfa vyras: reikšmė

Alfa vyras, kas tai? Visi yra girdėję savoką alfa vyras, tačiau turbūt ne kiekvienas žino ką ji būtent reiškia. Alfa vyras nėra išgalvotas viliojimo meistrų ar kažkokių kiemo vaikų. Tiesą sakant ši sąvoka atkeliavo iš gyvūnijos pasaulio. Jau seniai analizuojant gyvūnus, buvo pastebėta, kad kiekviena grupelė gyvūnų turi labiausiai dominuojantį atstovą, kurie buvo pavadinti alfa patinais. Šie alfa patinai pasižymėjo lyderiavimu, agresyvumu ir jėga. Kadangi jie gindavo saviškius nuo kitų plėšrūnų, todėl jie visuomet gaudavo geriausius maisto išteklius, o patelės trokšdavo būti jų apvaisintos. Neilgai trukus, buvo pastebėti panašumai ir žmonių pasaulyje. Taip atsirado alfa vyras.

Buvimas alfa vyru, nėra tik būdas vilioti moteris, tai gyvenimo būdas. Tai gyvenimo būdas, kai realizuoji save, bei sieki savo tiklslų nesivaikydamas moterų. Nors moterys gali sakyti, kad jos nori tokio vyro, kuris neštų joms geles, rūpintūsi ir išklausytų jas, bet galiausiai sulaužo visas savo priesaikas, vos pamojus ranka blogiukui demonstruojančiam alfa vyro savybes.

Alfa ir beta vyraialfa vyras beta

Beta vyras yra visiška priešingybė alfa vyrui. Jie sudaro daugumą šiuolaikiniame pasaulyje. Beta vyrai įprastai yra nuolankūs geriečiai, mėgstantys saugų gyvenimą. Juos gali kontroliuoti visi kas nori. Jiems sunku priimti sprendimus, o kiekvieną situaciją perdėtai analizuoja. Jie daug galvoja, bet mažai veikia. Beta vyras stengiasi niekada nerizikuoti.

Negaliu to daryti, mergina mane paliktų

Negaliu pradėti verslo, bankrutuosiu ir viską prarasiu

Negaliu to daryti, mano šeima tam nepritartų

Negaliu to daryti. Tik savanaudžiai taip daro

Alfa vyro tipai

Alfa vyrą taip pat galima priskirti vienai iš šių kategorijų:

  • Natūralus alfa vyras
  • Mąstantis alfa vyras

Natūralieji alfa vyrai nesimokė tokiais būti. Jų gyvenimo sąlygos ar auklėjimas juos tokiais pavertė. Natūralieji alfa vyrai dažniausiai yra nemąstantys tuščiagalviai, besielgiantys labai agresyviai. Norėdami gauti moterį, už juos pradeda galvoti jų pimpalai, ir visos mintys besisukančios jų galvoje būna “Aš norėti seksas! Aš eiti gauti moteris dabar”. Jie taip ir padaro. Ir gauna moterį, juk jie taip pat yra ir labai vyriški, pasitikintys savimi, dominuojantys, sportiški vyrai. Tačiau moteriai dažniausiai pradeda trūkti emocinio ryšio, todėl ji eina susitikti su jos geidžiančiais beta draugais, kurie pasirūpins jos jausmais.

Galiausiai, kalėjimai tampa prikimšti natūralių alfa vyrų, nes jie dažnai persistengia siekdami savo tikslų negalvodami ir naudodami per daug agresyvius metodus, todėl geriausia išeitis lieka tapti mąstančiu alfa vyru.

Mąstantis alfa vyras

Mąstančiais alfa vyrais dažnai tampa tokie vaikinai, kurie mokyklos laikais buvo nevykėliai moksliukai, tačiau vėliau, visą laisvą laiką skyrė tobulėjimui. Jie tampa inteligentiškais, viską gerai apgalvojančiais, todėl priima tik geriausius sprendimus. Taip pat, jie gerai išmoksta valdyti ir pažinti savo emocijas, išsiugdo savigarbą, ryžtingumą, vertybes ir kt. Jie nėra raumenų kalnai, tačiau palaiko gerą kūno formą, prižiūri savo mitybą ir sveikatą. Jie išsiugdo gerą stiliaus skonį. Jiems tampa įdomus pasaulis ir kiti žmonės, su kuriais niekad neatsisako pabendrauti. Ir jeigu jie neuždirba didelių pinigų, yra didelė tikimybė, kad greitai uždirbs.

Tu irgi gali tapti tokiu. Kad ir kiek metų tai užtruktų, tu tapsi tokiu, jei tai bus pagrindinis tavo tikslas.

Kai mąstantis alfa vyras eina pro merginas, jos visos į jį žiūri. Kai jis nusišypso jų pusėn, jų kelnaitės sudrėgsta. Kai jis kalbasi su jomis, jos drovisi ir pasimeta iš susijaudinimo, nes…

Nes alfa vyras net nesistengia jų suvilioti. Jis nenaudoja jokių triukų. Nuolatinis tobulėjimas privertė suprasti kas svarbiausia jo gyvenime, ir tai tikrai ne vaginos, todėl moterys norėdamos su juo permiegoti, pačios turi pasistengti.

Alfa vyras pradeda ilgalaikius santykius tik jei pats to nori. Jei jis nori, taip pat gali ir užbaigti. Draugaudamas jis nenaudoja jokių taktikų. Jo mergina žino, kad bet kuriuo momentu jis gali išeiti ir susirasti kitą, todėl ji stengiasi dėl jo, kad taip nenutiktų.

Mąstančio alfa vyro vienas pagrindinių tikslų yra tapti visiškai laisvu, nuo nieko nepriklausomu žmogumi. Jis susikuria tokį gyvenimo būdą, kad atsibudęs ryte galėtų daryti tai ką panorėjęs. Jis neketina būti priklausomas nuo merginos, žmonos, boso, ar visuomenės. Tai nereiškia, kad jis negali turėti nuolatinės moters savo gyvenime. Žinoma, kad gali, tačiau vis tiek tai jis sprendžia ką daryti neprašydamas jos leidimo.

Alfa vyro savybės

Alfa vyras nelygina savęs su kitais. Vienas pagrindinių skirtumų tarp alfa ir beta vyrų yra tas, kad beta vyras visuomet stengiasi įrodyti savo vertę sau ar kitiems. Kiekvieną kartą kai jis giriasi apie savo darbą ar mašiną, jis tik parodo, kad bijo būti nepriimtas dėl to koks jis iš tikrųjų yra. Tuo tarpu alfas vyras nesigiria apie savo mašiną, apie aplankytas vietas, apie patvarkytas merginas. Jis nemato tame prasmės. Jis pakankamai savimi pasitiki, kad žinotų, jog patiks žmonėms nieko neįrodinėdamas.

Alfa vyras pasitiki savimi. Visiškai nesvarbu kas tu esi – programuotojas ar roko žvaigždė, svarbiausia stengtis savo srityje būti geriausiu kad ir ką darytum. Kai naudosi visą savo potencialą, neturėsi dėl ko nepasitikėti savimi.

Alfa vyras gyvena savo realybėje. Viena patraukliausių jų savybių yra ta, kad jie gyvena savo susikurtoje realybėje. Įsivaizduok Marloną Brando iš Krikštatėvio. Jei į jo kambarį įsiveržtų nepažįstamasis su šautuvu, krikštatėvis tikriausiai sumaišytų jiems abiems po gėrimą ir pasiūlytų prisėsti pasikalbėti. Tokiam mąstymui išvystyti reikia laiko, bet kai tai padarai, supranti, kad gyvenimas savo realybėje gali padėti per gyvenimą eiti ramiai, lengvai ir užtikrintai.

Alfa vyras yra drąsus. Dauguma vyrų visą gyvenimą stengiasi būti atokiau nuo dalykų kurių nežino ar nepažįsta. Tuo tarpu alfa vyras mėgsta iššūkius, jis niekada nebijo rizikuoti ir išbandyti naujų dalykų. Jis turi savo nuomonę, ir visada už ją pastovės.

Alfa vyras yra optimistiškas. Jis nežiūri į gyvenimo problemas per daug rimtai. Jis bet kokioje situacijoje gali įžvelgti teigiamą pusę. Jis džiaugiasi gyvenimu darydamas pačius paprasčiausius dalykus, todėl visiems būna smagu su juo leisti laiką.

Alfa vyras kontroliuoja savo emocijas. Sugebėjimas vienaip ar kitaip reaguoti į netikėtus įvykius atlieka didelį vaidmenį mūsų gyvenime. Jeigu alfa vyrą išmeta iš darbo, palieka mergina, ar jis jį įžeidžia kitas žmogus, jis, kad ir kas nutiktų, išlieka ramus, niekada nepraranda savitvardos.

Alfa vyras turi tikslą. Jis žino ko nori, ir siekia savo svajonių bet kokia kaina. Tikras alfa vyras užsibrėžia aukštus tikslus, ir siekia jų, kol pasiekia. Jis visuomet turi tikslą ir niekuomet neplaukia pasroviui.

Alfa vyras nebijo suklysti. Jis eina per gyvenimą bandydamas naujus dalykus, nors ir neturi garantijų, kad jam pasiseks. Jei nepasiseka, tai nesugniuždo jo. Nesėkmė, jam yra tik proceso dalis iš kurios galima pasimokyti. Nesėkmės jį tik dar labiau motyvuoja stengtis. Kiekviena nesėkmė jam yra žingsnis pergalės link.

Alfa vyras yra lyderis. Jis nebijo priimti sprendimų, kad ir kokio svarbumo jie būtų. Jis žino, kad jeigu suklys, visuomet sugalvos sprendimą, kaip viską sutvarkyti. Lyderiaujant alfa vyrui, jo klausomasi su pagarba, o ne su baime.

Alfa vyro kūno kalba. Jis atrodo visuomet atsipalaidavęs, eidamas niekuomet nesikūprina, bei nežiūri į žemę. Alfa vyras myli save ir savo kūną labiau nei bet ką kitą, todėl rūpinasi savo sveikata reguliariai sportuodamas ir sveikai maitindamasis.

Alfa vyro bendravimas. Beta vyrai dažnai kalba labai greitai, lyg bijotų, kad jei sustos šnekėję, iškart praras klausytojų dėmesį. Tuo tarpu alfa vyrai kalba neskubėdami ir viską gerai apgalvodami. Jie žino, kad jei ir padarys pauzę, žmonės vis tiek norės jų klausyti. Taip pat, kalbėdami su kitu žmogumi, jie visuomet žiūri pašnekovui į akis.

Tobulėk ir siek aukštumų. Ne dėl moterų. Ne dėl to, kad nori būti alfa vyras. Daryk tai, nes tu myli save ir gyvenimą. Daryk tai, nes žinai, kad esi vertas daug daugiau, nei kad dabar turi.

alfa vyro savybės

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: