Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Apie - susiraskMergina.lt

Kodėl yra verta mokytis merginų viliojimo?

Dauguma vaikinų per visą savo gyvenimą draugauja su maždaug trejomis merginomis ir galiausiai veda. Negi pažinę vos kelias merginas jie suranda savo idealią savo antrąją pusę su kuria norėtų praleisti visą savo gyvenimą?

Tokie žmonės yra siauro požiūrio. Jie nesupranta, kad sutikus gatvėje patinkančią merginą, galima prie jos prieiti ir susipažinti. Žinoma, tas kuris nesidrovės kalbinti patinkančių merginų, susilauks pasisekimo su merginomis. Tačiau moterų viliojimas yra ne vien tik apie tai. Tai yra kur kas daugiau

Aš padėsiu tau tai pasiekti

Kai pradės sektis su merginomis, tavo visas gyvenimas pasikeis – pasidarysi daug linksmesnis, pradėsi džiaugtis gyvenimu, visi norės pažinoti tave, tapsi sėkmingesnis visose srityse, žmonės tave labiau gerbs, norėsi naujų iššūkių iš gyvenimo, naujų potyrių, pasitikėjimas savimi trykš pro visas skyles…

Pripažinsiu, ne visada toks buvau.

Būdamas 22-iejų metų, dar buvau nebučiavęs merginos, nesimylėjęs, depresuotas, beveik neturėjau draugų ir, žinoma, buvau labai vienišas. Visą paauglystę buvau priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų, dėl to visiškai neturėjau bendravimo įgūdžių. Jau buvau susitaikęs, kad toks apgailėtinas bus ir visas mano likęs gyvenimas.

Tačiau, kai vieną dieną netyčia atradau pickup’ą, negalėjau patikėti, kad tokie dalykai iš tikrųjų veikia. Pradėjęs labiau gilintis, supratau, kad esu visiška tų žmonių priešingybė, viską dariau atvirkščiai nei jie, bet manęs tai nesustabdė. Tapau apsėstas, norėjau bet kokia kaina tapti tokiu kaip jie. Tai tapo vieninteliu mano tikslu.

Skaičiau visas įmanomas knygas, blogus ir forumus šita tema. Žiūrėjau seminarus ir įrašus, kaip tai daroma. Prireikė nemažai drąsos, kol pats prisiverčiau užkalbinti pirmąją merginą, bet po to negalėjau liautis to daręs. Pradėjau viską mėginti realybėje ir išsiaiškinau, kas iš tikrųjų veikia, o kas ne. Taip pat, pradėjau kurti savo metodus. Pasaulis tapo mano žaidimų aikštele.

Iki šiol žmonės negali patikėti, kaip pasikeičiau. Tačiau aš neketinu sustoti. Manau, kad gyvenimas yra nuolatinis tobulėjimas.

 

Jei man pavyko, visiškai tikiu,

kad ir tau pavyks.

Blogo autorius yra Kauboy

Su manim galite susisiekti el. paštu

kauboy@susiraskmergina.lt