Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Lengvesnis bendravimas su merginomis – SusiraskMergina.lt

bendravimas su mergina kaip bendrauti

Ankščiau aš buvau toks drovus, kokį tik galima įsivaizduoti. Tačiau visuomet norėjau būti komunikabilus ir turėti daug draugų. Ypač norėjau mokėti bendrauti su merginomis (bent kaip visai normalus žmogus). Turėjau apie ką kalbėti, tačiau visuomet galvodavau tokius dalykus: Ar tai pakankamai įdomu? Ar tai verta pasakyti? O ką reikės toliau sakyti? Tokios mintys sukdavosi mano galvoje, net nepradėjus kalbėtis.

Lengvesnis bendravimas su mergina

Kaip ir viskam, lengvam bendravimui reikia praktikos. Turi nustoti galvoti ir tiesiog sakyti kas ateina į galvą. Meditacija tam labai padeda. Jei nenori to daryti, tiesiog stenkis stebėti savo mintis.

Tarkim valgai užkandinėje ir visai šalia tavęs sėdi tau patraukli mergina. Padavėjas jai atneša patiekalą, o tu pagalvoji “oho, kaip kaip skaniai atrodo”. Tuomet pradedi svarstyti “norėčiau ją užkalbinti, tačiau ji dabar valgo, todėl aš jai tik trukdyčiau”. Prieš pradedant tai galvoti, tu jau turėjai būti pasakęs savo pirmąją mintį “oho, kaip skaniai atrodo”. Praktikuokis dažniau išreikšti savo mintis, mažiau jas vertindamas, kol tai taps tavo įpročiu.

Pagrindinė priežastis, kodėl vaikinams nesiseka būti komunikabiliems, yra ta, jog jie bijo pasakyti ką nors, prieš tai neišanalizavę savo minčių. “Ar tai pakankamai įdomu/šmaikštu/protinga, kad būtų verta pasakyti? Ar ji įsižeis? Ar ji nori tai girdėti? Ką po to reikės sakyti?”

Net jeigu tavo pasąmonė pritaria tavo sugalvotam pasisakymui, tu tai pasakai taip, jog visa tavo kūno kalba parodo, kad per daug investuoji į pokalbį, net jeigu pokalbis būtų apie kasdieninius neįdomius dalykus. Tokiu atveju pasirodai dirbtinas ir nemalonus bendrauti, taip sugadindamas visas galimybes sukurti artimesnį ryšį su pašnekovu. Nepavykus pokalbiui kaltini save, kad nepakankamai atrinkai sakomus žodžius ir pasižadi sau kitą kartą būti dar atsargesnis ir dar geriau apgalvoti ką sakai. Tokie dalykai tik išvargina ir nieko gero neduoda.

Nustok. Tai. Daryti. Nebent esi svarbiame interviu ar duodi parodymus teisme ir kiekvienas tavo žodis gali pakeisti pasaulio likimą.

Visi tie linksmi/laimingi/pasitikintys savimi vaikinai, kuriuos matai smagiai leidžiančius laiką su merginomis, negimė mokėdami tai daryti. Jie yra tokie, nes jiems nerūpi, ar tai ką jie sako yra gerai ar blogai. Jie nuolatos sako kvailus, kitiems nepatinkančius dalykus. Tačiau nesvarbu ką jie sakytų, žmonės toliau noriai bendrauja su jais, dėl jų kūno kalbos, pasitikėjimo savimi, akių kontakto, buvimo dabartyje ir negalvojimo ką tinkamo pasakyti.

Būdamas su žmonėmis tiesiog galvok garsiai. Pokalbiai taps sklandūs ir tau nereikės daugiau galvoti tobulos užkabinimo frazės – tavo mintys bus tobulos užkalbinimo frazės. Tai padės ne tik tavo socialiniam gyvenimui, tačiau ir buvimui dabartyje. Dėl to pradėsi mėgautis ne tik pokalbiais, bet ir viskuo kas supa tave.

Visi žmonės yra kažkuo įdomūs. Kiekvienas žmogus patyrė skirtingus dalykus gyvenime ir iš visų gali kažko išmokti.

Kalbėdamas apie minčių išreiškimą, nesakau, kad turi išvien taukšti apie save ir savo mintis. Turi mokėti išklausyti, tačiau pokalbį užvesi tik sugebėdamas išreikšti savo žodžius/mintis. Užvedus pokalbį, gali leisti pašnekovui daugiau kalbėti. Turbūt tai jau žinai, bet tiesiog klausk tokius klausimus į kuriuos neužtektų atsakyti taip/ne. Negalvok apie tai, ką reikės toliau pasakyti. Klausykis, o kai ateis tavo eilė pasisakyti – palauk, leisk minčiai atsirasti tavo galvoje ir išsakyk ją.

Nieko tokio kartais padaryti pauzę, patylėti. Besikalbant žmonės dažnai stengiasi užpildyti vadinamąją “nejaukią tyla” (ypač moterys). Tyla tau turėtų būti priimtinas dalykas – tai rodo pasitikėjimą savimi.

Visi žmonės daugiau ar mažiau vertina savo pasakytus žodžius. Dauguma tik vaidina pasitikinčius savimi, bet lygiai taip pat jaudinasi kaip geriau pasirodyti. Tai žinodamas turėtum labiau atsipalaiduoti ir suprasti, kad taip jaustis yra normalu.

Jei bandai pasikalbėti su žmogumi, bet jis to nenori to daryti – nieko tokio. Nepriimk to asmeniškai ir negalvok “ką blogai pasakiau?”. Nedaryk to. Galbūt jam buvo bloga nuotaika, galbūt jo šuniukas mirė, galbūt jis turi kokių nors kitų problemų, todėl jam daugiau niekas kitas nerūpi. Gali būti begalė priežasčių su kuriomis tu nesi susijęs. Tiesiog pasakyk “buvo malonu susipažinti” ir judėk toliau.

Tau nereikia galvoti ką sakyti – tiesiog sakyk. Tu esi asmenybė ir gali turėti nuomonę, todėl skirk kelias sekundes stebėjimui, kaip kiti žmonės kažką daro/valgo/rengiasi, ir tuomet pasakyk tai. Jei pradėsi daryti tokius dalykus, tai visiškai pakeis tavo socialinį gyvenimą ir tapsi žmogumi, kokiu net nemanei, kad gali būti. Žinoma, kartais nusišnekėsi, jausiesi nesmagiai, bet bus verta.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: