Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Flirtas su mergina: Kaip flirtuoti sėkmingai | SusiraskMergina.lt

Kaip flirtuoti su mergina

Flirtas su mergina: Pagrindiniai patarimai, kaip flirtuoti sėkmingai

Flirtas yra vienas pagrindinių įrankių norint suvilioti merginą. Ir nors dauguma vaikinų galvoja, kad žino kaip flirtuoti su mergina, tačiau, iš tikrųjų jie net nenutuokia kaip flirtuoti “teisingai”. Tačiau jų flirto suvokimą gali pakeisti vos keli patarimai kuriuos pateiksiu, ir kurių dėka galėsi lengviau suvilioti merginą.

Seksualinis flirtas su mergina

Ankščiau, kai jau gaudavau numerius, bendraudavau su merginomis, susirašinėdavau, ir kitaip tobulėjau moterų viliojime, po pasmatymų atrodydavo, kad viską darau teisingai, tačiau nutikdavo netikėtas dalykas – galimybės susitikti antrą kartą nesulaukdavau. Nesupratau ką blogai darau. Per pasiamtymus būdavau linksmas, sukurdavau nuotaikingą atmosferą. Maniau, kad aš taip flirtuoju. Maniau, kad viską darau teisingai, tačiau…  Mano flirtas nerodė seksualinio potraukio.

Nors norėdavau tapti seksualiniu partneriu, tačiau su savo flirtu buvau joms nebent kaip geriausias draugas gėjus.

Kaip flirtuoti seksualiniu būdu

Viską supaprastindamas noriu pasakyti, kad yra du flirto tipai: draugiškas ir seksualinis. Jų skirtumas yra tas, kad jie slepia skirtingus tavo tikslus.

Draugiškas flirtas yra saugus. Jis skelbia žinią „Aš esu šmaikštus ir neturiu jokių blogų ketinimų“. Taip dauguma vyrų ir flirtuoja su merginomis, kurių geidžia. Nors tai geras būdas pralaužti ledus ir užmegzti pažintį, bet jei toks flirtas tęsis ilgiau, toli nenueisi.

Seksualinis flirtas yra rizikingas. Jis skelbia žinią „Aš esu šmaikštus ir tu mane seksualiai trauki“. Jo neįmanoma sumaišyti su paprastu draugišku flirtu. Ir nors seksualinis flirtas reikalauja daugiau drąsos, tik juo galima pasiekti tai, ko nori.

Kodėl draugiškas flirtas su mergina neatsiperka

Trauka tarp žmonių yra jausmas, ir jei nori, kad moteris tau jaustų seksualinius jausmus, turi juos kažkaip sužadinti. Ji turi pradėt galvoti apie seksą su tavimi. Protingai flirtuojant ji gali net nesuvokti kaip pradės jausti norą permiegoti su tavimi.

Esmė ta, kad dauguma moterų nepradės galvoti apie tokius dalykus tol, kol pats to nepriminsi. Visuomenė jas išmokė, kad jos negali pirmos imtis veiksmų. Kad jos negali pirmos pradėti rodyti seksualinio potraukio. Nes jei taip darys, jos bus laikomos kekšėmis ar lengvai prieinamomis. Jos nenori užsitraukti neigiamų etikečių.

Todėl jei tu tiesiog žaismingai juokausi ir nerodysi savo seksualinio potraukio, ji seks tavo pavyzdžiu ir darys tą patį. Jei tu ją liesi, kaip ir jos draugai ją liečia, ji lies tave tokiu pačiu būdu. Jei tu ją tik bučiuosi, bet nesiimsi tolimesnių veiksmų, mažai tikėtina, kad ji pati inicijuos seksą tarp judviejų.

Elkis su ja kaip su potencialia sekso partnere ir ji pradės tave matyti kaip savo potencialų sekso partnerį.

Lietimai ir flirtas

Vienas pagrindinių flirto įrankių yra fizinis kontaktas. Liesti kitus žmones tau turi tapti įprastu dalyku jei nori, kad tau pradėtų sektis su moterimis. Pradėdamas bendrauti su moterimi pradėk nuo alkūnių, pečių, nugaros, vienos rankos apkabinimų iš šono. Po šiek tiek laiko, bandyk užkariauti ir intymesnes jos kūno zonas. Esmė ta, kad prisielitimai turi nuolatos progresuoti – pripratinęs merginą prie nekaltų prisilietimų prie tavęs, galėsi palaipsniui pereiti prie intymesnių, kol galiausiai pasieksit intymumo viršunę. Turi suprasti, kad bus minimalitikimybė, kad pavyks pabučiuoti merginą, kurios niekad nebuvai lietęs.

Kaip flirtuoti su mergina, kad ji norėtų daugiau

Flirtas su moterimi turi būti kaip žaidimas.  Jei žaidimą merginai padarysi per daug lengvą, jai greitai atsibos ir nenorės žaisti. Todėl jei nori, kad mergina išliktų susidomėjusi, rodyk jai dėmesį, tačiau kartais žaismingai ją „atstumk“ . Pavyzdžiui:

  • Tu turbūt gražiausia per pastarąsias penkias minutes sutikta mergina.
  • Noriu tave pakviesti į pasimatymą, bet tu man atrodai kažkuo keista.
  • Tu labai simpatiška, bet atrodo, kad draugauti su tavimi būtų vienas vargas

Kaip flirtuoti lengviau

Jei nori, kad flirtas tau taptų įprastu, natūraliu dalyku, turi pakeisti savo mąstymą. Pakeisti mąstymą gali taip: Pradėk tvirtinti sau, kad mergina pati tavęs geidžia. Įsivaizduok, kad tai ji tavęs nori. Tai ji tave nori pasiguldyti į lovą. Matyk save kaip patį geriausią. Tavo numerio gavimas, pasimatymas, ar naktis su tavimi – yra geriausia kas gali nutikti bet kuriai merginai.

flirtas su mergina

Tau nereikia būti arogantišku. Tu tiesiog turi matyti save kaip geidžiamą, savo vertę turintį vyrą, kurio nori moterys. Su linksmu, pozityviu mąstymu ir požiūriu, kad tavęs nori moterys, pradėsi natūraliai flirtuoti su merginomis. O kai tai nutiks, apie bet ką šnekantis pradėsi matyti galimybes, kaip įprastą pokalbį pavesti seksualesniu . Keli pavyzdžiai:

Ji: Nori dar po vieną išgert?

Tu: Dabar man viskas aišku. Tu nori mane nugirdyti ir pasinaudoti mano kūnu

Arba:

Ji: nėra nieko nuostabesnio už gerą masažą

Tu: Bandai mane suvilioti, siūlydama masažą?

Kaip flirtuoti užtikrintai

Kad ir kokie geri flirto patarimai ar metodai būtų, niekas papadės, jei flirtuodamas nepasitikėsi savimi. O kad flirtuodamas atrodytum pasitikintis savimi, turi turėti tai parodančią kūno kalbą.

Flirtuodamas su mergina išsitiesk, rodyk jai, kad esi atsipalaidavęs ir jautiesi užtikrintas savimi. Venk greitų, nervingų judesių. Vietoje to, judėk ramiai ir apgalvotai.

Tinkama kūno kalba padės tau atrodyti labiau pasitikinčiu savimi, dėl to tavo flirtas su moterimis taps daug sėkmingesnis.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: