Kodėl geri vyrukai finišuoja paskutiniai

Turbūt dauguma yra girdėję sąvoką „Geri vyrukai finišuoja paskutiniai“, tačiau retas susimąstė, ką ji iš tikrųjų reiškia.

Tokius dalykus girdžiu nuolatos „Aš jai buvau toks geras, o ji mane metė, kaip kokia bejausmė kalė“. Paskui jie verkšlena, kad merginos tikriausiai nori, jog su jomis būtų elgiamasi, kaip su šiukšlėmis, jei jau net toks „geras vyrukas“ neįtiko. Galvoja – kada ji atsipeikės? Kada supras, kad aš jai būčiau daug geresnis, rūpestingesnis, elgčiausi su ja taip, kaip ji to verta??

Nors tie geri vyrukai atrodo malonūs, nesavanaudiški, rūpestingi sutvėrimai, tačiau savyje jie slepia daug baisesnį padarą. Savo elgesiu jie manipuliuoja kitais, todėl jie nėra jau tokie geri.

Tipinio gero vyruko, apie kurį eina kalba bruožai:

  • Geri vyrukai vengia konfliktų, ginčų
  • Nemėgsta iššūkių, bijo rizikuoti
  • Kitų poreikiai jiems svarbesni, nei jų pačių
  • Jie slepia savo trūkumus ir ydas, nes nori būti tobuli
  • Jaučiasi nepatogiai rodydami savo jausmus, sakydami ką galvoja
  • Geri vyrukai savo elgesiu nori iš kitų ko nors mainais
  • Retai reiškia savo nuomonę, įsitikinimus. O jei yra būtina išsakyti savo nuomonę, jie pasirenka pačią populiariausią nuomonę, kad įtiktų daugumai. Jie gali pasakyti beveik bet ką, kad būtų pripažinti
  • Geri vyrukai yra kupini pykčio. Nors jie tai slepia, bet kartais nesuvaldo to pykčio ir jis būna parodomas pačiu netinkamiausiu metu
  • Jiems sunku nusibrėžti ribas, kaip su jais galima elgtis. Dėl to, juos mažai kas gerbia ir daug kas jais naudojasi

Bendrai tariant, jie bet kokia kaina nori pripažinimo. Nori, kad visi juos mėgtų, nes jie patys savęs nemėgsta. Tačiau tiesa ta, kad neįmanoma visiems įtikti. Dauguma žmonių net negali pakęsti tokių, kurie bando visiems įtikti. Geri vyrukai žaidžia žaidimą, kurio neįmanoma laimėti.

Kiekvieną kartą stengdamasis būti geru vyruku, prarandi dalelę savo orumo. Kiekvieną kartą būdamas geru vyruku, tu kenki sau. Taip vis netekdamas dalelės savo savigarbos, kol vieną dieną tau jos visai neliks.

Geras vyrukas ir mergina

Geriečiai gali peržengt visas ribas. Jie atneša gėlių į susitikimą, kurio tikslas atsigerti kartu kavos, nuolatos bando merginas papirkti dovanomis. Jie galvoja, kad yra romantiški ir viską žinantys apie moteris, bet viską daro ne laiku ir ne vietoje. Taip pat, jie būna tokie drovūs ir nekategoriški, kad būdami su patinkančiomis merginomis, bando apsimesti jų draugais, tikėdamiesi, jog vieną dieną išdrįs pakviesti ją į pasimatymą ar pati mergina imsis iniciatyvos.

Jie užsiciklina ties viena mergina ir nori būti jos vieninteliu, bijodami, kad trumpam pametus ją iš radaro, ji susižavės kitu. Geriečiams yra sunku reikšti emocijas ir jausmus, nes yra įsitikinę, kad merginai supratus, koks jis iš tiesų yra, pradės nepatikti jai.

Geriečiai visuomet leidžia sprendimus priimti merginoms. Galvoja, kad taip darydami elgiasi teisingai, bet taip užkrauna merginai atsakomybę ir suteikia sau progą kaltinti ją dėl prastų sprendimų. Draugaudami jie sako tokius dalykus „Niekas tavęs nemylėtų labiau nei aš“. Tai subtilus, bet bjaurus įžeidimas, tai lyg sakytum „Tave yra sunku mylėti ir tik aš galiu tai daryti. Turėtum būti man dėkinga“

Dar jie sako „Ji yra mano visas gyvenimas, tik dėl jos esu laimingas“. Buu! Kas gali užkrauti tokią atsakomybę kitam žmogui ant pečių? Joks žmogus nėra atsakingas už tavo laimę.

Geriečiai patys sau nepatinka, tai kodėl moterims jie turėtų patikti? Jeigu nori, kad tave kas nors įsimylėtų, iš pradžių pats turi save pamilti. Neprivalai būti egoistišku, arogantišku blogiečiu, tiesiog turi PATIKTI sau.

Kaip įveikti „gero vyruko sindromą“

Gali rūpintis kitais, bet neprivalai dėl nieko aukotis. Gerietis galvoja, kad jeigu neišties pagalbos rankos, iškart kris kito žmogaus akyse

Išmok sakyti NE. Apgalvok kokius dalykus darai tik tam, kad kitiems patiktum ir nustok tai daręs

Tu nesi atsakingas, kad kitų žmonių gyvenimai būtų tobuli. Neaukok visos savo energijos dėl kitų

Pastovėk už save. Neįmanoma pamilti savęs, jei leisiesi būti stumdomas kitų. Kiekvieną kartą, kai leidi kitiems su tavimi elgtis blogai, tavo savigarba mažėja

Nustatyk savo prioritetus ir laikykis jų. Visų kitų prioritetai niekuomet neturėtų būti svarbesni už taviškius

Nebijok išbandyti naujų dalykų. Daryk tai kas tau patinka nesistengdamas įtikti kitiems

Suprask, kad visi žmonės, kaip ir tu, turi trūkumų, kuriuos jie irgi slepia nuo tavęs ir kitų

Nustok stengtis būti pripažintu kitų žmonių

Liaukis stengtis būti tobulu

Išmok prašyti kitų pagalbos nesijausdamas nepatogiai

Suprask, kad viskas, dėl ko tu dabar taip elgiesi, yra vaikystėje patirtų įvykių, potyrių atspindys (Dauguma geriečių vaikystėje turėjo tėvą, kuris jiems skirdavo mažai dėmesio ir pnš.)

Suprask, kad moterys atstumia geriečius dėl to, nes joms jie atrodo silpni

Neleisk nesėkmės ar sėkmės baimei trukdyti siekti tokio gyvenimo, kokio visada troškai

Labiau pažinus geriečius, galima pastebėti, kad jie yra labai pavydūs. Jie pavydi tiems, kurie yra nusistatę ribas, nesiaukoja dėl kitų, bet vis tiek gauna tai ko nori. Geriečiai irgi nori būti tokie. Jie irgi nori dominuoti, tačiau bijo prarasti tą menką pripažinimą, dėl kurio paaukojo tiek daug savigarbos.

Geriečiai yra įsitikinę, kad elgdamiesi „teisingai“ (būdami malonūs, paslaugūs, draugiški), gaus iš gyvenimo tai ko nori (pagarbos, draugų, sekso, moterų, meilės, pinigų, sėkmės, įtakos). Tačiau realybė yra visai kitokia – pasaulis tau nėra nieko „skolingas“. Pasaulis tau netampa „skolingas“ merginos, jei tu esi malonus ir paslaugus. Neturėtum tikėtis būti apdovanotas už savo gerą elgesį.

Jei nori ko nors iš gyvenimo, turi to iš visų jėgų SIEKTI. Negali tikėtis, kad būsi apdovanotas vien dėl to, nes esi geras vyrukas. Aišku, gali būti malonus ir paslaugus, bet tik tuomet, jeigu nuoširdžiai toks esi, be jokių slaptų kėslų gauti naudos.

Geriečio rolės atsisakymas gali atrodyt rizikingas žingsnis – pradėsi save tikinti, kad daug saugiau yra palikti viską taip kaip yra. Žinoma, gali toliau eiti savo senuoju keliu, jei tave tenkina toks faktas, kad moterys būdamos su tavimi sudrėks tik tuo atveju, jei užsimanys išsiverkti ant tavo peties. Bet jei nesidžiaugi savo gyvenimu ar sėkme su moterimis – metas keistis.

kaip suvilioti mergina

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: