Kaip priimti save

Visą savo gyvenimą norėjau tapti kažkokiu aukštesnės rūšies atstovu. Krūvos pinigų, karščiausios moterys, pavydėtina karjera, galėčiau vardint ir vardint. Norėjau VISKO.

Nėra nieko blogo norėti tokių dalykų, bet buvo blogai, dėl ko to norėjau: man nereikėjo visų šitų tikslų, kad galėčiau tapti geresne savo versija. Aš to norėjau, kad galėčiau būti pripažintas kitų žmonių. Net sapnuodavau, kaip laimiu loterijoje ir iškart sulaukiu pripažinimo. Tačiau supratau, kaip tai blogai mane veikia. Man tiesiog reikėjo suprasti kaip priimti save.

Kaip priimti save tokį, koks esi

Naudojiesi pažinčių portalais ar susirašinėjimo programėlėmis? Tuomet tikriausiai rašydamas kiekvieną prisistatymą merginai, apmąstai, kaip kuo tobuliau tai padaryti, kad parodytum save iš geriausios puses.

Nedaryk taip.

Aš ankščiau, taip pat viską perdėtai analizuodavau. Kelias minutes svarstydavau ką tinkamesnio parašyti, tačiau viskas gaudavosi atvirkščiai, ir merginai, tiesiog pasirodydavau per daug desperatiškas. Viskas pasikeitė, kai pradėjau rašyti tai, ką noriu nesirūpindamas ką mergina pagalvos.

Pradėjau rašyti tokias žinutes, kurios skelbia “Man nerūpi ar aš tau patinku, nes aš pats sau perdėtai patinku.”

Tai galima pritaikyti ir realybėje – kalbėdamasis su mergina, nesvarstyk, ar tavo pasakyti žodžiai yra pakankamai tinkami, kad būtų pasakyti – tiesiog sakyk. Jei nori visiškai priimti save tokį, koks esi, sakyk tokius dalykus, kuriuos kiti sako, tik patiems artimiausiems žmonėms. Kalbėk apie savo svajones, jausmus, praeitį, nunusisekusius įvykius… Parodyk tikrąji save, nesijaudindamas dėl kitų žmonių nuomonės.

Tu nesi svarbus pasauliui

Nepyk, bet jei pasaulio likimas priklausytų nuo tavęs, mums visiems būtų galas.

Bet tai yra puiku. Iš tikrųjų, taip dar geriau. Būnant nesvarbiu ir nereikšmingu, tavo pečių neslegia jokia našta, nejauti jokio spaudimo. Gali nueit į barą ir pasakyti merginai, kad tu esi marsietis, kurio triusikai sprogs, jei jų nenuims seksuali žemės gyventoja su savo dantimis. Ir žinai ką? Niekam tai nerūpės. Rytoj per žinias vėl rodys tas pačias nesąmones, o tavo užkalbinimo frazė bus tik dar viena maža kibirkštėlė begalinėje visatos tėkmėje.

Vis dėlto, merginos stengsis tau įkalti į galvą,  kad tu turėtum būti daug reikšmingesnis, nei esi. Jos tave erzins ir klaus, kodėl tu nesi raumeningas mačo pačo, ar kodėl neturi 10 verslų ir šimto ferrarių. Todėl turi žinoti:

Tai, ką jos sako, dar nereiškia, kad taip ir turi būti.

Jeigu tau gera būti savimi ir sugebi linksmai leisti laiką, daugumai moterų nerūpi tavo atlyginimas ar automobilių kolekcija. Pasitikėjimas savimi atsiranda ne iš žinojimo, kad esi mačo ar aukštos vertės turėjimo visuomenėje. Jei taip būtų, mažai kas pasaulyje pasitikėtų savimi.

Pasitikėjimas savimi atsiranda iš žinojimo, kad tu (kaip ir kiti žmonės, bei moterys) nesi reikšmingas pasauliui. Jei tai nereikšminga, tuomet ką gali prarasti?

Nieko.

Didžiavimasis savimi

Tai vienas svarbiausių dalykų, kurį gali jausti savo krūtinėje, net nežinodamas to. Pasididžiavimas savimi ateina tokių minčių formoje, kaip “Ką aš veiksiu po metų? Po penkių metų? Jei visos mano svajonės neišsipildys, aš būsiu tik bevertis šūdo gabalas”

Arba, “Man reikia turėti tobulą kūną, daug pinigų ir patirti daug nuotykių, kitu atveju aš tik pilkos masės dalis”

Aba, “Jei aš neišdulkinsiu kiekvienos karštos panos ir netapsiu kazanova, aš būsiu tik tuščia vieta”

Ir žinai ką?

Tie, kuriems nerūpi ar gaus kur nors įkišti…įkiša dažniau nei kiti.

Tie, kuriems nerūpi, kad jų kūnai turi trūkumų…įkiša dažniau nei kiti.

Tie, kuriems visiškai nerūpi ar įgyvendins savo troškimus… įkiša dažniau nei kiti.

Jeigu iš tikrųjų trokšti gyvenime tapti kuo nors didžiu, tuomet tu sieksi to, kad ir kas nutiktų. Tu nedvejosi prieš darydamas tai. Darydamas tai, nesvarstysi ar darai tinkamą dalyką. Ir tuomet tu tikrai nesmerksi savęs dėl to, kad nesiimi to.

Taigi, jei neturi tokių troškimų ir džiaugiesi savo gyvenimu, nėra reikalo bandyti įtikti jokiai merginai

Prisimink visus dalykus, kuriuos mėgsti daryti ir moterys laiko “vaikiškais” ar “neatsakingais” užsiėmimais, ir suprasi, kad viskas yra tik tavo galvoje. Beveik viskas ką pasaulyje galima daryti (išskyrus žaginimą ir žudymą), galima laikyti įdomiais užsiėmimais, kurie yra verti pripažinimo, jei tik tu dievini tai ir esi tuo įsitikinęs iki kaulų smegenų.

Moterys gali visą dieną tave testuoti su savo nesąmonėmis sakydamos “Tikri, subrendę vyrai nesielgia taip”, arba “Galiu būti tik su tokiu vyru, kuris bla bla bla“. Jei tu nepriimi savęs tokio, koks esi, tave gali greitai paveikti tokios nesąmonės. Bet jei tu džiaugiesi būdamas savimi, tu tiesiog pasijuoksi iš jos ir toliau linksmai gyvensi.

Atsimink:

Nėra jokių privalomų dalykų gyvenime, išskyrus tokius kaip: valgymas, miegojimas, kvėpavimas, išlikimas. Visa kita išgalvota. Drabužiai? Nebūtina. Bendravimas? Nebūtina. Prausimasis? Nebūtina. Pasimatymai? Išgalvotas dalykas. Santykių taisyklės? Prasimanymas. Dauginimasis? Neprivaloma.

Tu gali rytoj atsibusti ir laikyti save Afrikos princu, kuris ieško savo protėvių turtų, ir tai būtų beveik tiek pat logiškai suprantama, kaip ir visų žmonių kasdieninis važinėjimas į darbą, kad susimokėtų už tai, jog galėtų gyventi planetoje, kurioje gimė.

Taigi, tu nesi toks jau reikšmingas ir gyvenimą galima laikyti netgi komišku dalyku. Todėl nesielk taip, lyg kiekviena maža smulkmena ar tavo veiksmas reikštų labai daug.

Priimk save.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: