Intravertas

Didžiąją savo gyvenimo dalį buvau intravertas. Atsimenu visus savo pasiteisinimus, kuriuos sau sakydavau, kad nereikėtų susipažinti su merginomis.

„Aš retai išeinu iš namų“

„Aš vienišius“

„Nemoku parodyti savo jausmų“

„Nesu įdomus pašnekovas“

Nuo vaikystės, man patikdavo tokia veikla, kurią galima daryti vienam. Tokie užsiėmimai kaip knygų skaitymas, piešimas, žaidimai kompiuteriu ar filmų žiūrėjimas man buvo mėgstamiausi. Nei viena iš šių veiklų nereikalauja išeiti iš namų. Daug laiko iššvaisčiau sėdėdamas namie ir laukdamas kol mane iš ten kas nors ištrauks.

Galiausiai pasiekiau lūžio tašką.

Man atsibodo būti vieninteliu savo šeimoje be poros. Atsibodo neturėti gyvenimo. Jokių apsikabinimų, jokių bučinių, jokio sekso. Tik aš ir savęs gailėjimasis.

Nusprendžiau keistis. Pradėjau sportuoti, sveikiau maitintis, nusipirkau gražesnių drabužių ir apskritai pradėjau rūpintis savimi.

Niekas taip nepakelia savigarbos, kaip rūpinimasis savimi. Kai rūpiniesi savimi, pasąmonė pradeda tau kartoti, kad tu esi to vertas. Tai esminis raktas norint pasitikėti savimi.

Galiausiai atėjo metas, kai reikėjo pradėt susipažint su merginomis ir pažiūrėt kas iš to išeis. Žinojau, kad esu gan šmaikštus, kartais protingas ir visai įdomus. Tačiau, kad ir kiek darbo į save būčiau įdėjęs, vis dar supratau, kad nesu ekstravertas, viduje vis dar buvau intravertas. Žinojau, kad nesu vakarėlių siela. Tai tiesiog ne mano genuose.

Kas man padėjo išlįsti iš intraverto kiauto?

IšklausykIntravertas

Aš nesu labai kalbus. Tačiau net ir mažai kalbantys žmonės gali būti gerais pašnekovais. Intravertų viena iš gerųjų savybių yra gebėjimas būti gerais klausytojais. Tiesiog, kalbėdamasis su mergina, į kiekvieną jos pasisakymą, turi atsakyti klausimu! “Kodėl? Kaip? Kur?” ir tu jau puikus pašnekovas. Dar kartais įterpk šmaikščią repliką. Tai viskas ko reikia. Atrodo taip paprasta, bet tai yra gryniausia tiesa. Juk merginos yra plepios. Žinoma kartais reikia ir pačiam parodyti savo išprusimą ar pakomentuoti jos teiginius. Tik nesistenk apsimesti ponu Nuostabiuoju.

Nebūk akmeninis

Jei pamatai į tave žiūrinčia merginą, nusišypsok jai. Ankščiau visuomet tokioje situacijoje nukreipdavau žvilgsnį, o po kelių sekundžių vėl į ją pradėdavau spoksoti. Tai atrodo kraupiai. Pakeisk savo bejausmį žvilgsnį į tokį, kad kiti iš karto suprastu, jog gyveni įdomų gyvenimą ir pačios norėtų su tavim susipažinti.

Eik ten, kur jautiesi jaukiai

Nemėgtu klubų. Beveik niekad neinu ten susipažinti su merginomis. Man nepatinka rėkti per muziką ir dar visa ta atmosfera… Tai tiesiog ne man. Juk gali kalbėtis su merginomis visur, kur jautiesi gerai ir užtikrintai. Tai gali būti parduotuvės, parkai, knygynai, bet kas. Ir būk savimi. Jei tau patinka kompiuteriniai žaidimai ar anime, nekeisk to! Tiesiog išeik iš namų ir susipažink su žmonėmis, kuriems irgi tai patinka. Pavyzdžiui, jei tau patinka automobiliai, eik į automobilių parodas ir ten tikrai rasi merginų su kuriomis turėsi apie ką kalbėtis.

Mėgaukis gyvenimu, daryk tai, ką pats nori daryt

Daugybę metų klausinėjau kitų, ką jie nori veikti, nes bijojau būti padėties šeimininku. Jokiu atveju, neklausk ką nori veikti kiti. Tai tavo gyvenimas, merginos gali tik prisijungti prie tavęs.

Imkis veiksmų

Turi žinoti šią skaudžią tiesą. Tai tu turi imtis veiksmų. Ankščiau galvojau, kad jei patinku merginai, ji pati ant manęs užšoks. KLYDAU. Kad ir kiek buvau darbo įdėjęs į savo išvaizdą, įvaizdį ir visą kitą, niekaip nesupratau, kodėl nesugebu susirasti ilgalaikės merginos. Maniau, kad aš nepakankamai patrauklus. Bet kai supratau savo klaidą, viskas pasikeitė. Imkis veiksmų ir parodyk, kad mergina tave seksualiai traukia. Aišku, yra tikimybė, jog mergina neatsakys tuo pačiu, tačiau, tai vienintelis kelias.

Pabaigai

Aš nesu raumeningas, nesu vakarėlių siela, neturiu prašmatnių dalykų, nesistengiu apsimesti kuo nesu. Viskas ką aš darau, tai stengiuosi būt geriausia savo versija, kokia galiu būti. Jei merginoms tai patinka – nuostabu, jei ne – ką aš prarandu? Visiškai nieko. Turi tik vieną gyvenimą, žmogau. Užteks sėdėti namie ir visko bijoti. Jei aš sugebėjau įveikti savo baimes, kodėl tu negali?

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: