Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Ji nenori būti laiminga – SusiraskMergina.lt

nelaiminga mergina

Bent jau neilgam. Tuomet ji nori būti nelaiminga? Taip, tačiau irgi neilgam. Ji nori jaustis mylima, bet taip pat nori jaustis niekinama. Ji nori jaustis gerbiama, bet taip pat ir laikoma beverčiu daiktu. Ji nori jaustis karaliene, bet taip pat nori būti tavo verge. Ji nori visko. Visų įmanomų emocijų.

Vienintelis dalykas kurio ji nenori, yra nejausti nieko. Nuobodumas užknisa. Ji verčiau išdykaus su alfa patinu, kuris ją niekins, negerbs, naudosis jos kūnu kaip daiktu, vietoje to kad nejaustų nieko. Bent jau bus nenuobodu. Bent jau tai stiprios emocijos. Dar geriau, kai tai kelios stiprios emocijos susipynusios kartu.

Emocijos yra jos narkotikas. Tačiau kiekvienas narkotikas galiausiai pradeda neveikti taip stipriai kaip anksčiau. Galiausiai silpnos emocijos pradeda neveikti ir jai reikia stipresnių. Jai reikia vis stipresnės dozės. Jai patinka, kai vyrai sako komplimentus ir neša dovanas, tačiau jos tai neveikia. Dozė per silpna. Jai reikia daugiau.

Kartais jai įgrysta būti niekinama ir negerbiama, todėl susiranda malonų vyruką, kad galėtų pajausti lojalumą ir stabilumą savo gyvenime. Tačiau ji nori tokių jausmų, o ne pačio vyruko. Galiausiai stipresnės dozės geismas sugrįžta, ir ji permiega su kitu ar visai palieka vaikiną. Artimiausiame skersgatvyje ji susiranda blogiuką ir gauna savo išsvajotą dozę pavadinimu “stiprios emocijos”.

Dažnai kalbama apie alfa ir beta konceptus, tačiau yra begalė istorijų, kuriuose moterys išdavė ir pačius tikriausius alfa patinus.

Alfa dar nėra viskas. Taip, jie būna sportiški ir dominuojantys, emociškai stiprūs, visų mėgiami, neblogai uždirba… Jie sukelia kelias emocijas vienu metu: būna aprūpintojais, bet tuo pačiu geidžiamais, moterys prie jų jaučiasi karalienėmis, bet tuo pačiu ir vergėmis…

Bet kartais ji nori pajausti kažko kito. Pavyzdžiui, koks jausmas būtų permiegoti su jaunu, neseniai prisirpusiu, bet dar lovoje nepatyrusiu jaunuoliu. Ji jausis kaip savo srities profesionalė mokinanti naivų berniuką. Jis jai bus kaip uždraustas vaisius, kadangi ji jau prižadėjus savo meilę kitam vyrui. Jai bus neįtikėtinai smagu. Po to ji jausis niekingai dėl to ką padarė ir griauš save. Ji papasakos savo vyrui apie tą nelemtą įvykį, ir tuomet jis įsisiautės. Ji visu tuo mėgausis.

Ar tai reiškia, kad ji nemyli savo vyro? Ne. Ji myli. Ji myli alfa patino sukeliamas emocijas. Tačiau tai užsitęsė per ilgai, ir ji užsinorėjo kažko kitko. Jai pasidarė nuobodu. Ji tik norėjo trumpos pertraukėlės kad galėtų pajausti kitas emocijos, ir vėl sugrįžti pas savo alfa patiną. Naivusis berniukas nebuvo “geresnis” ar “labiau alfa”. Jis tiesiog buvo kažkas kitokio.

Ji mato vyrus kaip emocijų rinkinius. Jeigu jai reikia tam tikros dozės, ji pasirinks tą, kurio emocijų rinkinys jai sukels didžiausią euforiją. Ir ji nesunkiai gali atskleisti tavyje tas emocijas, kurių ji nori. Tačiau kuo rinkinyje silpnesnės emocijos, tuo jai bus nuobodžiau, ir ji pasirinks kitą rinkinį.

Ji nori jausti daug emocijų vienu metu. Dėl to jai nesunku tapti neištikima. Būti atsidavusia mergina ir tuo pačiu mylėtis su kitu, gali suteikti pačias įvairiausias emocijas: atsidavimą, galią, nuolankumą, ištvirkimą, atgailavimą… Neištikimybė yra emocijų aukso puodas.

Dažnu atveju moterys tiesiog susiranda vieną emocijų rinkinį, išspaudžia viską ką jis turi, o kai atsibosta, pereina prie kito. Jos nuolatos draugauja su vyrais, kurie jas niekina, bet tuo pačiu visuomet pašonėje turi beta vyrukų, kurie jai gali suteikti silpnų, bet saugių emocijų. Jos netgi mieliau leis savo vyrams būti neištikimiems, vietoje to kad susitartų dėl Open Relationship santykių statuso, kai abudu gali turėti kitus sekso partnerius. Kai jas išduoda vyras su kita, tai sukelia stiprias emocijas. Kai susitaria dėl atvirų santykių su kitais – tai būna per daug logiška, todėl nesukelia stiprių emocijų.

Vyrai sutverti visai kitaip. Jiems patinka stabilumas, puikiai valdomos emocijos, reguliarus seksas, laisvė. Tai dalykai, ant kurių viską statome. Išradimai pakeitę pasaulį, moderniausios civilizacijos – niekas nebūtų sukurta, jeigu nuolatos ieškotume naujos emocijų dozės.

Geriausias dalykas, kurį galime padaryti šiuo  atveju, yra turėti daug moterų savo gyvenime. Jeigu viena mergina pradeda netinkamai elgtis, vietoje to kad, leistum jai išsunkti visas tavo emocijas, gali pereiti prie kitos. Visuomet turėk atsarginių merginų, taip turėsi stabilesnį gyvenimą ir galėsi susitelkti ties svarbesniais tikslais.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: