Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Kaip ir ką rašyti merginai per sms | SusiraskMergina.lt

ką rašyti merginai

Kaip ir ką rašyti merginai

Daugumai vaikinų kyla problemų susirašinėjant su merginomis. Nors susirašinėjimas yra neišvengiama šiuolaikinio bendravimo dalis, mažai kas žino, kaip ir ką rašyti merginai, kad ji lauktų kiekvienos tavo žinutės ir pasiūlymo susitikti. O tie, kurie žino šias paslaptis nesidalina savo žiniomis su kitais. Visi nori žinoti, kaip suvilioti merginą per sms, ieško ar bando atrasti tobulą žinutę, dėl kurios mergina pradėtų jų geisti. Taip iššvaisto begalę laiko ir vis tiek nieko nepeša.

Parodysiu, koks turi būti tavo požiūris į susirašinėjimą, pateiksiu svarbiausius dalykus, kaip tai turėtum daryti ir ko vengti. Vis dėl to, tai nėra kažkokios paslaptys, o tik elementariausi dalykai, kuriuos perskaitęs suprasi savo kvailas klaidas. O visų pirmą, ar bent žinai, ko tu sieki susirašinėdamas?

Susirašinėjimo esmė

Geriausia į susirašinėjimą yra žiūrėti tik kaip į priemonę susitikimams planuoti. Susirašinėjimas nėra skirtas diskusijoms ar sukurti trauką tarp jūsų. Jis taip pat nėra skirtas parodyti koks protingas ir sumanus esi. Jo pagrindinė esmė yra tarimasis dėl susitikimo akis į akį.

kaip nustebinti mergina sms zinute

Ji laukia, kol pagaliau pakviesi ją susitikti

Idealiausia yra pradėt tartis dėl susitikimo persimetus vos pora nereikšmingų žinučių. Dauguma vaikinų nenori to pripažinti, nes tuomet jiems reiktų išeiti iš savo komforto zonos. Jie priprato taip bendrauti su  kitais, ir net su draugais dažniau susirašinėja, nei kalbasi gyvai. Bendravimasis gyvai jiems atrodo svetimas dalykas, kuriam reikia daug drąsos – juk gali pasakyt kokią nesąmonę ar kitaip viską sušikti, o susirašinėjant turėsi laiko viską gerai apgalvoti. TAČIAU TAIP ELGDAMASIS NETOBULĖSI.

Trauka tarp žmonių kuriama jiems būnant kartu, o ne per mažą ekranėlį. Viliojimas per sms, niekada nepakeis tikro bendravimo.

Tobulinti savo susirašinėjimą yra geriausia, kai jau esi bent kažkiek susipažinęs su moterų viliojimu. Tik tuomet, kai jau esi įveikęs užkalbinimo baimę, dažnai užkalbini nepažįstamas merginas, gauni numerius, susitinki su jomis ar jau darai panašius dalykus, tik tuomet yra geriausia tobulinti susirašinėjimą. Bet jei tu tokių dalykų nedarai, tuomet tu tiesiog bandai išvengti gyvo bendravimo su žmogumi. Net ir mažiausia merginų užkalbinimo patirtis, yra daug naudingesnė, nei patys geriausi susirašinėjimo įgūdžiai.

Patarimai, kaip suvilioti merginą per sms

Mažiau yra geriau

Tavo investavimas į susirašinėjimą turi būti lygus arba mažesnis nei jos. Jei tai nėra svarbu, neatrašyk jai vos tik gavęs žinutę, nes atrodys, kad tu daugiau nieko gyvenime neveiki, kaip tik lauki jos atsakymo. Taip pat, rašyk mažiau ir neišpasakok visos informacijos apie save per pirmą susirašinėjimą, atrodysi paslaptingesnis ir įdomesnis.

Jei ji tau atrašo per 10 min., užtruk dvigubai ilgiau. Jei ji parašo visą pastraipą, tau nebūtina daryti to paties – tau užtenka vieno, dviejų sakinių. Tau nereikia skaičiuoti kiekvieno žodžio ar minutės, tiesiog užsiimk savais reikalais, nedarydamas susirašinėjimo savo gyvenimo prioritetu.

Venk nuobodžių temų

susirasinejimas su mergina

Perskaičius tavo žinutę, ji beveik visada turėtų nusišypsoti. Rimtas temas palik susitikimui

Susirašinėdamas venk tokių temų, kurios sukeltų merginai neigiamas emocijas. Neanalizuokit savo gyvenimo istorijų ar šiaip banalių dalykų. Kai susitiksit, turėsit begalę laiko rimtoms temoms, o susirašinėjimai turi būti linksmi ir trumpi.

Aš merginoms rašau tik tuomet, kai turiu ką nors įdomaus pasakyti. Niekada nerašau vien tik tam, kad pamaloninti ją savo žinute. Kadangi rašau retai, todėl visuomet turiu ką naujo ir įdomaus pasakyti, o merginai atrodau ne toks desperatiškas ir prisirišęs prie jos.

Mažiau klausimų, daugiau teiginių

Kaip tu bendrauji su draugais? Tikriausiai dažniausiai bendrauji teiginiais ir retkarčiais užduodi klausimus. Remkis tokiu bendravimo būdu ir susirašinėdamas.

Tokius paprastus klausimus „kaip sekasi?“, „kaip tavo diena?“, į kuriuos dažniausiai visi automatiškai atsako „gerai, o tu?“,  galima pakeisti į tokius teiginius kaip „tikiuosi gerai praleidai dieną“, „galiu lažintis, kad mano diena buvo geresnė nei tavo“ ir panašiai. Neatakuok jos klausimais, kad ji nepasijustų tardoma.

Taip išsiskirsi iš kitų ir parodysi, kad nesistengi įtikti, bet atrašydamas rodysi, jog visgi nori su ja bendrauti.

Nepersistenk su smailais 🙂

Jei mergina nenaudoja šypsenėlių, niekada pirmas nepradėk jų naudoti. Naudok jas tik tuomet kai būtina, ar kai ji gali nesuprasti ar tu juokauji ar ne. Retkarčiais smailus naudoti yra gerai, kad mergina nepagalvotų, kad bendrauja su robotu, tačiau jas naudojant kiekvienoje žinutėje, atrodysi

Rašyk tinkamu laiku

Nerašyk vos tik atsibudęs ryte, nes tuomet tai gali užsitęsti visą dieną (nebent tai būtų labai svarbu). Geriausia rašyti vakare, kai abu jau esat laisvi, ir niekada nebijok užbaigti pokalbio pirmas.

Sukelk emocijas

Jei nesukelsi merginai jokių emocijų per sms (o tuo labiau realybėje), tapsi dar vienu jos draugu. Privalai žinutėmis keisti jos emocinę būseną. Merginai susirašinėjimas su tavimi negali atrodyt kaip rutina. Ji turi pajausti kokias nors emocijas, kad dar savaitę atsimintų susirašinėjimą su tavimi. Apie emocijų sukelimą, galima parašyti labai daug, todėl skaityk kitus straipsius, kaip tai paradyti.

Būk nenuspėjamas. Ji negali žinoti, ko galima tikėtis susirašinėjant su tavimi, nes jeigu sulaukus tavo žinutes galvos “Ir vėl pasipils tie patys klausimai…”, taip nieko nepasieksi. Jeigu visuomet susirašinėsi taip pat, jai greit atsibos. Būk kaip linksmieji kalneliai, vežiok ją emociniais pakilimais ir nusileidimais. Vaikščiok ant bedugnės krašto, užteks gyventi saugiai.

Neatrašo?

Gali būti, kad susipažinęs su mergina, gavęs jos numerį ir jai parašęs, atsakymo nesulauksi kelias valandas ar net dieną. Tu pradedi nerimauti dėl jos gyvybės, o ji jei ir atrašo, tai tik dėl to, nes nori dar dėmesio arba testuoja tavo desperatiškumo lygį. Laukdamas jos atsakymo (geriau visai nelauk – užsiimk savo veikla negalvodamas apie ją), nedaryk klaidos ir nerašyk kitos žinutės, nesvarbu kiek laiko praėjo. Mano nuomone, ignoravimas yra didelis nepagarbos ženklas, todėl aš nieku gyvu merginos neapdovanočiau dar viena žinute, kuri tik dar labiau pakeltų jos ego. Jei visgi ji atrašys – gali lygiai taip pat ją paignoruoti.

Pabaigai

Mano žinutės visuomet atrodo gan įprastos ir nuobodžios. Aš nenaudoju šypsenėlių ir beveik neklausiu klausimų, tačiau tai tik parodo merginai, kad man nereikia stengtis niekam įtikti, todėl ji tik dar labiau nori susitikti. Anksčiau mano susirašinėjimas būdavo visai kitoks – rašydavau ilgiausias žinutes tikėdamasis sužavėti merginas, tačiau visuomet tekdavo nusivilti, kai sulaukdavau trumpo, abejingo atsakymo. Nesivargink taip. Tau nereikia būti Šekspyru – tau tiesiog reikia susitarti dėl susitikimo, o visą viliojimo darbą atlikti akis į akį.

kaip susirasineti su mergina

Ilgai negalvok – tiesiog rašyk

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: