Kaip elgtis per pasimatymąKaip elgtis per pasimatymą, kad ji norėtų vėl susitikti

Keli svarbiausi dalykai iš savo patirties, kurie man padėjo suprasti, kaip elgtis per pirmą pasimatymą, kad mergina susižavėtų tavimi ir norėtų vėl susitikti.

1. Planuok. Pasimatymą suplanuok arti jos namų, kad galėtum gale vakaro ją palydėti, arba arti savo namų, kad galėtum pasikviesti ją pas save atsigerti ko nors. Pats pasimatymas neturi būti prabangus, nusivesk ją suvalgyti bandelę, ledų, išgerti pieninį kokteilį, kavos ar ką nors panašaus, tik jokiu būdu per pirmą pasimatymą nesivesk jos į restoraną (bus brangu ir sedėdamas kitoje stalo pusėje negalėsi inicijuoti lietimų, todėl greitai nesuartėsit) ar kiną (sedėsit porą valandų nebendraudami) .

2. Susitikęs ją apkabink. Taip nuo pat pradžių užmegzti fizinį kontaktą ir vėliau nebus taip nejauku liesti ją. Jei pritari jos nuomonei duok “penkis”, kai ji tave prajuokina, uždėk savo ranką jai ant peties ir pnš.

3. Atsisėsk šalia jos. Jei sėdat prie staliuko, atsisėsk šalia jos, o ne priešais ją. Kaip jūs laikysit vienas kito ranką, žaisit su vienas kito plaukais ar kitaip smagiai ir intymiai leisit laiką, jei sėdėsi nuo jos kelių metrų atstumu?

4. Šypsokis. Neužmiršk, kad tavo tikslas yra ne bučinys, seksas ar antras pasimatymas, o linksmai praleistas laikas.

5. Nestresuok ir būk atsipalaidavęs. Koks bus tavo nusiteikimas, toks bus ir pasimatymas. Jei pasitikėsi savimi ir būsi susikoncentravęs, tik kaip linksmiau praleisti laiką, viskas eisis sklandžiai.

6. Tarp jūsų būtinai turi būti bent kažkoks fizinis kontaktas!!! Tai jau minėjau, bet pakartosiu dar. Jo neturi būti daug, kad neatrodytum kaip mergišius, tačiau rankos uždėjimas ant jos peties, apsikabinimas, paprasti trumpi prisilietimai yra privalomi. Bus tikrai keista, jei per visą laiką nepalietęs jos, pasimatymo gale bandysi ją pabučiuoti.

7. Nesijaudink, kad neturėsit su ja apie ką kalbėtis. Merginos irgi jaudinasi dėl šito dalyko. Klausk nebanalių klausimų:

  • Ką ji nori toliau gyvenime veikti
  • Kodėl ji tai studijuoja
  • Jei turėtų pakankamai pinigų, ką veiktų
  • Kokia buvo jos vaikystė

8. Gera laikysena. Niekada nežiūrėk į žemę, atlošk pečius, krūtinę šiek tiek į priekį, viską daryk užtikrintai.

9. Kalbėdamasis su ja, visuomet išlaikyk akių kontaktą. Atrodai nedrąsus ir sutrikęs, kai akys bėgioja nuo vieno objekto prie kito.

10. Po pasimatymo nusiųsk žinutę. Ką nors panašaus į tai „Linksmai praleidau laiką su tavimi. Būtinai turėsim tai pakartoti.”

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: