Kaip išlaikyti ilgalaikius santykius

Išlaikyti ilgalaikius santykius yra sunkiau nei pakabinti merginą

Nori sužinoti, kaip išlaikyti ilgalaikius santykius, kad merginai gyvenimas atrodytų beprasmis be tavęs? Tai yra daug sunkiau nei ją pakabinti. Ilgalaikiuose santykiuose nebus tos pačios rutinos (tų pačių kabinimo frazių ar pokalbių apie tą patį). Ji ankščiau ar vėliau pažins tikrąjį tave.

Kaip išlaikyti ilgalaikius santykius

Taigi, pateiksiu pagrindines nuostabių ilgalaikių santykių sudedamąsias dalis.

Ar jūs linksmai leidžiat laiką?

Sena daina Girls just want to have fun sako tiesą. Privalai su ja linksmai leisti laiką. Jei ne, nesitikėk, kad ji ilgai su tavimi užsibus. Ne veltui merginos, kaip geidžiamiausią vaikino būdo bruožą, dažniausiai nurodo gerą humoro jausmą. 

Ką turi daryti:

Norėdamas išlaikyti ilgalaikius santykius, turi išmok VISADA linksmai leisti laiką. Nesvarbu ką darai. Ir tai daryk ne dėl jos. Daryk tai dėl savęs. Bet ką darydamas jausk malonumą ir tau niekada nebus nuobodu.

Pavyzdys. Eidami pamatot vaikų žaidimų aikštelę. Tavo dama suspiegia ir bėga prie jų. Nestypsok susiraukęs. Vietoj to, bėk dar greičiau už ją. Nustumk ją iš kelio. Užsiropšk ant aukščiausio taško. Nusiplėšk marškinius ir šauk  pasaulio valdovas! Tu niekada manęs neįveiksi, moterie!“ Tuomet užšok ant jos ir kutenk kol ji apsisisios.

Žinoma, tai neturi būti taip ekstremalu. Šypsokitės. Juokitės. Sukurkite nuostabių atsiminimų. Būk žaismingas ir niekada neatsisakyk linksmybių.

Ar ji jaučiasi seksuali?

Šitas punktas atrodo lengvas, bet yra keli niuansai. Nors komplimentai yra būtini, tačiau neužtenka juos sakyti vien tik išoriniam grožiui.

  • Domėkis jos protu. Jei tau neįdomu ką tavo panelė galvoja, reiškia, kad jūs esat vienas kitam per daug nuobodūs, arba tau reikia pradėt ieškotis tokios merginos, kurios pomėgiai labiau sutaptų su taviškiais.
  • Sakyk komplimentus ir gundyk. Tai darydamas būk unikalus ir nuoširdus. Tik nebūk per daug emocionalus. Nesakyk, kad jos akys gilios, kaip vandenynai. Geriau pasakyk, kad ji užsidėtų maišą ant galvos nes tu negali susikoncentruoti per jos grožį. Arba, tyliai į ausį sušnibždėk, kad per ją tau net bažnyčioje stovi. Tiesiog sakyk ką galvoji, bet daryk tai linksmai.

Ar ji jaučiasi apsaugota?

Galbūt niekada nesusidursi su tokia situacija, kai turėsi apginti savo merginą nuo skriaudikų, tačiau vis tiek turi surasti būdų, kad ji jaustųsi apsaugota.

Dažniausiai, tai yra gan paprasta: visuomet turėk kontrolę savo rankose, bei pasitikėk savimi. Būk toks, kuriam niekas negali nurodinėti ką daryt. Būk toks, kurio neveikia kitų nesąmonės (net ir jos).

Ji niekada nepatikės, kad tu gali ją apsaugoti, jei negyvensi savarankiškai, pagal savo taisykles, taip, kaip tu to nori.

Ar ji jaučiasi mylima?

Nors tai pats natūraliausias dalykas, tačiau turėtum kai ką žinoti. Meilės išreiškimas turėtų būti kaip abipusiai mainai. Tai negali būti naudojama manipuliavimui, naudos gavimui, ar norint atsiprašyti. Meilės išreiškimo mainai turėtų būti spontaniški ir nuoširdūs.

Kad tu ją myli yra geriausia sakyti pozityvių emocijų pakilimuose. Sakyk kai ji tave prajuokina ar padaro kažką ypatingo. Sakyk, kai didžiuojiesi ja. Sakyk sekso metu. Yra tik viena taisyklė. Nesakyk, kad tu ją myli dažniau, nei ji tai daro. Tai nėra kažkokia kvaila taškų sistema. Tiesiog jei ji rečiau už tave tai daro, kažką reikia keisti jūsų santykiuose.

Būk atidus. Dovanok apgalvotas dovanas per jos gimtadienį. Išmokyk ją ko nors naujo. Padaryk jai pusryčius. Visi šie dalykai yra meilės išreiškimo būdai. Tai darydamas galėsi džiaugtis ilgais ir laimingais santykiais.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: