kaip pakabinti merginą

Visų pirmą, noriu pasakyti, kad kiekviena mergina vis kitaip įsivaizduoja sau tinkamą vaikiną dėl kurio galėtų viską paaukoti. Žinoma yra kelios savybės, kurios visoms moterims patinka – tokios kaip – vyro vertė, statusas, lyderiavimas visose situacijose. Tačiau jei nori sužinoti kaip pakabinti merginą, kuri yra drovi, turėsi perprasti kelias subtilybes.

Kaip pakabinti merginą

Nedrąsios merginos dažniausiai neflirtuoja. Todėl, jų reakcijos labai skiriasi nuo drąsių merginų, nes jos savo energiją labiausiai būna sukoncentravusios ties savimi. Dėl šios priežasties jos daug mažiau rodo savo emocijas. Todėl jeigu su ja flirtuosi, erzinsi ją, sakysi intymius dalykus ir kitaip bandysi sužavėti aukštos energijos viliojimu, galimas daiktas, kad nieko nesigaus.

Tiesa ta, kad norint pakabinti panelę, svarbiausia yra užmegzti ryšį su ja, o visokios alfiškos technikos gali būti nebent įrankis pažinties pradėjimui, kol bus užmegztas tikrasis ryšys. Taigi, kai mergina būna tyli, tačiau atidžiai klausosi, bei domisi tavimi, pakabinti tampa dar lengviau. Tokiu atveju viliojant tau užtenka irgi turėti neaukštą energijos lygį ir daug tiesesniu keliu gali kurti ryšį, kuris ves prie artimesnių santykių.

Kiekvienai merginai reikia nevienodai užmegzti ryšio su vaikinu, kad galėtų pradėti jaustis jaukiai prie jo. Pasikėlusi klubų mergina tave testuos daug daugiau, nei drovi mergelė, kurią sutiksi bibliotekoje. Viliodajant drovią merginą tokiomis pačiomis taktikomis, kaip ir kitas merginas, tik priversi ją pasijusti nejaukiai. Jai atrodys, kad jūs neturit nieko bendro.

Galiu pasakyti, kad tau iš viso nereikia naudoti jokių viliojimo technikų jei drovi mergina skiria tau dėmesį ir atidžiai tavęs klausosi. Žinoma tu vis tiek turi išlikti lyderiu, bet su drovia mergina tai nėra labai svarbu. Galiausiai ji ieško tokio vaikino, kuris būtų drąsesnis už ją, tačiau suprastų ir priimtų ją tokią, kokia yra.

Didžiausia klaida, kurią daro vyrai viliodami drovias merginas yra ta, kad jie pasiduoda nesulaukę akivaizdžių susidomėjimo ženklų, kuriuos dažniausiai siunčia pasitikinčios savimi moterys. Nesulaukę atsako į jų flirtą, vyrai persistengia dar labiau vaidindami kietus ir alfiškus. Galiausiai visai išgąsdina merginą ir ją nubaido. Tai aiškiai matosi tokiuose vyruose, kurie mokėsi bendravimo su moterimis alfa stiliumi, ir nors drovi mergina būna draugiška su juo, bet nerodo jokių traukos ženklų, jiems atrodo, kad kažką blogai daro. Tačiau drovios merginos tiesiog to nedaro ir tau teks su tuo susitaikyti, bet kol matysi jų susidomėjimą tavimi, viskas gerai.

Taigi bandydamas pakabinti merginą, kuri yra drovi, turi tiesiog rodyti savo vertę ir stengtis ją pažinti, vietoje to, kad demonstruotum aukštos energijos viliojimo meną. Rodyk savo ketinimus ir išlaikyk vertę jos akyse, tai viskas ko reikia.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: