Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Kaip pakabinti panelę tiesioginiu būdu | SusiraskMergina.lt

Kaip pakabinti panelę

Pakabinti panelę tiesiogiai ar netiesiogiai?

Pakabinti panelę galima dviem būdais. Užkalbinimas gali būti netiesioginis – kai paklausi kelio, kaip nueiti kur nors, kiek yra valandų ar dar ko nors ir tik po to pakeiti pokalbio temą ir pabandai gauti jos numerį ar pakviesti į pasimatymą. Arba gali būti tiesioginis (atviras) – kai iš karto pasakai savo tikslus ir kodėl ją užkalbinai.

Taigi, kaip pakabinti panelę tiesioginiu būdu ir kodėl jis yra geriausias

Pasiteisinimai – nepatrauklu

Jei priėjęs gatvėje prie merginos paklausi kelio krypties, o po kelių akimirkų pakviesi ją į pasimatymą, ji sutriks. Ji supras, kad iš tikrųjų tau nereikėjo kelio krypties. Ji supras, kad tu esi toks vaikinas, kuriam reikia pasiteisinimų norint gauti tai ko jis nori. Tau reikėjo pasiteisinimo, kad galėtum pasikalbėti su ja.

Jei vos tik priėjęs prie jos, iš karto būsi atviras, ji iš pat pradžių žinos, kodėl su ja kalbiesi. Nebus tokio momento, kai ji netikėtai kažką supras apie tave, nes tu iš karto būsi atviras su ja.

Tiesioginis kabinimas rodo pasitikėjimą savimi

Pasitikėjimas savimi yra vienas patraukliausių vyro bruožų, o kabindamas netiesiogiai rodai nepasitikėjimą savimi. Prieiti prie nepažįstamosios ir pasakyti, kad tau ji patinka, reikia drąsos. Ir ji tai žino.

Vienas geresnių tiesioginių kabinimų, matytų filme

Mažai vaikinų tai daro

Labai mažai vaikinų užkalbina merginas, su kuriomis ankščiau nėra bendravę. Tuo labiau, to nedaro tiesioginiu būdu. Reiškia, tau daugiau merginų lieka;) Yra toks dalykas kaip užkalbinimo baimė. Tai baimė užkalbinti merginas su kuriomis nesi ankščiau bendravęs. Dauguma vaikinų ją turi.

Iš karto sužinai atsakymą

Ar nebūtų nuostabu, jei vos priėjęs prie merginos, iškart sužinotum ar tu jai patinki? Argi nebūtų daug lengviau? Su tiesioginiu kabinimu, tu iš kart tai sužinai. Jeigu jai pasirodei ne jos skonio, ji bandys nutraukti pokalbį sakydama turinti vaikiną ar tiesiog skubanti. Jei ji taip daro – gerai. Nereikės gaišti laiko su ja.

Atsimink – tavo balso tonas, laikysena ir pasitikėjimas savimi, yra daug svarbesni nei tavo išvaizda. Tai jau seniai įrodyta. Jei ji pradeda tavęs klausinėti klausimų ir šypsotis, gali būti tikras – tu jai patinki.

Neišaukštink jos

Nors ir turėtum būti tiesus ir atviras, tačiau tai nereiškia, kad priėjęs prie merginos turi sakyti, kad ji yra gražiausia mergina, kokia tik tu esi matęs. akysi tokius komplimentus, tu ją išaukštinsi. Jai atrodys, kad tu daug tikiesi iš jos, jausis aukštesnės vertės nei tu. Sakydamas „pamaniau, kad esi simpatiška“, ar „pasirodei labai patraukli“ niekada neprašausi.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: