Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Kaip pakviesti merginą susitikti | SusiraskMergina.lt

Kaip pakviesti merginą susitiktiMan dažnai taip nutikdavo – susipažįsti su mergina, gauni jos numerį, atrodo viskas gerai, bet skambinant ar rašant niekaip nepavyksta susitart dėl susitikimo. Ji praranda susidomėjimą ir neatsako į tavo skambučius ar žinutes. Gali būti, tu jos pakankamai nesužavėjai arba tiesiog tinkamai nepakvietei.

Kaip pakviesti merginą susitikti, kad ji sutiktų?

Esmė tokia, kad tu turi norėti būti atstumtas. Tu negali atsidurti pilkojoje zonoje, kurioje tampi eiliniu jos gerbėju – turi ją priversti nuspręsti Taip ar Ne.  Prieš pradedant, turi žinoti kelis esminius dalykus:

1)      Merginos nori vyriško vyro, kuris imasi veiksmų ir suplanuoja kiekvieną savo žingsnį. Taip pat, tą merginą su juo turi sieti ir emocinis ryšys. Parodydamas šias savybes, turėsi neabejotiną pasisekimą. Dauguma vaikinų, per daug bando stiprinti emocinį ryšį ir per mažai parodo savo vyriškumą. Bet kai kurie vaikinai (daugiausiai mėgstantys vienos nakties nuotykius) daro priešingą klaidą rodydami tik savo vyriškumą.

2)      Merginos nemėgsta būti atstumtos. Na, niekam tai nepatinka, bet merginoms tokia mintis tiesiog kelia šiurpą. Jei tu nebijai atstūmimo ir vos tik atstumtas gali prieiti prie kitos merginos ir ją užkalbinti, turi didelį pliusą.

3)      Merginos (daug mažiau) nemėgsta atstumti vaikinų.

Jos taKaip pakviesti merginą susitiktii daro nuolatos, tačiau nedaro to akivaizdžiai, be kelio atgal. Taip pat, merginos nemėgsta atstumti vaikinų sakytiniu būdu, ypač jei juos sieja emocinis ryšys. Jos mieliau neatsako į skambučius, nei kad pasako vaikinui ne. Merginos nenori akivaizdžiai atstumti vaikinų ir dėl to, nes yra didelė tikimybė, kad ir su jomis bus taip pat pasielgta (kaip jau žinom iš antro punkto, jos to nemėgsta). Pavyzdžiui, jeigu mergina pasako Aš daugiau nenoriu su tavimi susitikti, o tu jai atsakai Ok daugiau manęs nepamatysi. Ir ji jau atstumta! Dėl to merginos mėgsta palikti santykius toje keistoje pilkojoje zonoje, kai ji nieko nedaro, bet ir formaliai tavęs neatstumia. Tavo, kaip vyro pareiga yra neatsidurti pilkojoje zonoje ir priversti ją, arba susitikinėti su tavimi, arba akivaizdžiai tave atstumti.

4)      Merginas traukia vaikinai, kurie gyvena įdomius gyvenimus ir turi pomėgį, kuriam jaučia aistrą. Tokiems vaikinams nereikia merginų, kad padarytų juos laimingais. Merginoms tai patinka, nes tuomet nejaučia spaudimo.

Taigi, metas panaudoti šiuos principus

Pirmas dalykas, kurį privalai žinoti kviečiant merginą susitikti, jog visuomet turi siūlyti tikslų laiką ir vietą. Dar geriau, jei atrodys, kad ir be jos ten būtum ėjęs. Turi atrodyti, kad gyveni nuostabų gyvenimą ir tau yra sunku atrasti laiko pašaliniams dalykams. Taip pat būtu gerai, jei atrodytu, kad ji turi tik vieną šansą su tavimi susitikti (žinoma nesakyk to tiesiogiai).

Niekada nekviesk jos susitikti paviršutinišku būdu. Niekados nesakyk Nueinam kur nors? ar Kada būni laisva? Paviršutiniškas kvietimas (apskritai bet koks siūlymas, be tikslios vietos ar laiko, kur ir kada ji turi būti) prieštarauja visiems jau aptartiems principams. Taip kviečiantys vyrai nesiima veiksmų ir neplanuoja kiekvieno savo žingsnio. Merginos nemėgsta paviršutiniškų kvietimų ir dėl to, nes jos bijo būti atstumtos. Jei tu jos klausi Kada būsi laisva? ir ji pasakys, tarkim antradienį, o tu jai atsakysi Gaila, bet antradienį aš užimtas. Tai paveiks ją kaip atstūmimas. Žinau, skamba kvailai, bet dauguma jų yra jautrios net ir tokiems atstūmimams.

Dar viena  priežastis kodėl negalima kviesti paviršutinišku būdu yra ta, kad atrodysi per daug laisvas. Sakydamas Kada tu laisva? iš esmės sakai Aš niekad nieko neveikiu ir galiu bet kada susitikti. Bet jei parinksi tikslų vakarą, o dar geriau tikslų renginį, ji bus daug labiau susidomėjusi tavo pasiūlymu.

Ką daryti, kad atrodytų, jog ji turi tik vieną šansą su tavimi susitikti?

Visų pirmą, nuo pat bendravimo pradžios tu turi atrodyti visuomet užsiėmęs, neturintis jai daug laiko ir galbūt net nelabai susidomėjęs ja.

Pagrindai yra tokie:

  • Tavo kūno kalba ir kalbėjimo tonas turi rodyti, kad į ją daug neinvestuoji
  • Būtų idealu, jei turėtum kokį nors užsiėmimą ar veiklą. Galėtum ją ten pakviesti, ir neatrodytum reiklus, nes tu ir taip būtum ten ėjęs.
  • Kitas būdas – iš kart po pažinties paskambinti ir pasakyti ką nors tokio Buvo malonu susipažinti. Aš tau paskambinsiu ateinančią savaitę ir susitarsim dėl susitikimo. Tai sukuria emocinį atstumą ir priverčia ją laukti, bei svarstyti ar tu jai paskambinsi ar ne.
  • Visuomet rašyk pilnais sakiniais, taisyklinga lietuvių kalba, naudok skyrybos ženklus, naudok kuo mažiau smailų. Stenkis rašyti kuo formaliau. Formaliau rašydamas atrodysi protingesnis, labiau pasitikintis savimi. Atrodysi kaip žmogus, kurį reikia labiau vertint ir gerbt, nei tuos kurie rašo ka tu lendam i lauka. Formalus bendravimas taip pat sukuria emocinį atstumą tarp tavęs ir jos ir leidi suprasti, neketinantis į ją investuoti, kol nežinai ar ji to verta. (Žinoma, formaliai bendraut turėtum tik susirašinėjant. Būdamas su ja turi elgtis kuo natūraliau.)

Paskutinis dalykas

Dauguma vaikinų sako, kad jeigu susipažinus su mergina, rašant ar skambinant ji tave pradeda ignoruoti, geriausia daugiau nebandyti su ja susisiekt ir taip parodyti savo vertę. Bet aš tokiu atveju kitą dieną parašau kokią nors žinutę panašią į šią Kaip suprantu nenori bendraut. Gaila, pasirodei visai įdomi. Kitiems tai gali pasirodyti desperatiška, bet štai kodėl taip darau:

  1. Tai suteikia psichologinį pasitenkinimą, nes tai aš ją atstumiu, o ne atvirkščiai. Taip pat, tokiu būdu palieku pilkąją zoną.
  2. Neleidžiu jai galvoti, jog sėdžiu prie telefono visą dieną ir laukiu kol ji man perskambins.
  3. Tokia žinute pasakau, kad nemėgstu būti pilkojoje zonoje. Mes turim susitikinėti arba ne. Merginoms patinka dalinti savo numerį ir palikti vaikinus pilkojoje zonoje, kol jos tyrinėja kitas galimybes. Eina šikt tokios! Jos turi žinoti, kad esu užimtas žmogus ir yra begalės merginų norinčių manęs. Todėl, turiu kuo greičiau žinoti ar tarp mūsų kas nors bus. Pastebėjau, ši taktika dažnai suveikia ir gaunu kokį nors panašų atsakymą Atleisk, buvau užsiėmusi. Kaip sekasi?
  4. Sakydamas, kad ji visai įdomi, parodau, jog ji man patiko kaip žmogus, ne sekso objektas. Tai patinka merginoms.
  5. Tai sukuria rimto, užimto vyro įvaizdį, kuris neturi laiko nesąmonėms. Neatrodai kaip eilinis žioplelis išvien joms rašinėjantis.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: