kaip pasitikėti savimi

Pasitikėjimas savimi yra visuomet minimas, kai kalbama apie tai, ko moterys nori vyruose. Ir tai yra tiesa, pasitikėjimas savimi yra viena patraukliausių savybių, kurią gali išsiugdyti bet koks žmogus. Tačiau kai klausi kitų “kaip pasitikėti savimi?”, niekad nesulauki tiesaus atsakymo. Nemeluosiu, tapimas pasitikinčiu savimi gali užtrukti. Tokie dalykai niekad nepasikeičia lengvai ir greitai. Tačiau tikiuosi, kad šitas straipsnis padės tau pakeisti mąstymą, ir padės suprasti, kaip pasitikėti savimi būnant su moterimis.

Kaip pasitikėti savimi būnant su moterimis

Suprask ir pakeisk savo įsitikinimus

Tu galvoji, kad esi patrauklus vyras? Jei ne, tai kodėl? Jeigu turi kažkokius įsitikinimus apie save, kurie neleidžia tau pasitikėti savimi, turi tuoj pat juos užgniaužti. Ir taip pat, pradėti kalti sau į galvą teigiamus įsitikinimus apie save.

Jeigu galvoji, kad visos moterys yra niekingos kekšės, tuomet jei ir nesistengsi to parodyt, viskas matysis iš tavo elgesio. Jeigu galvoji, kad esi nepakankamai geras, neturi kažko ko turi kiti vyrai, tuomet ir moterys apie tave taip galvos. Tikriausiai jau pradedi suprasti esmę. MOTERYS LAIKO TAVE TOKIU, KOKIU TU PATS LAIKAI SAVE. Taigi, jei tu galvoji, kad esi bjaurus neužauga, kurio jokia moteris nepamėgs… tuomet ir kiekviena sutikta moteris galvos, kad tu esi bjaurus neužauga, kurio neverta mėgti.

Žinau, kad tai skamba magiškai, tačiau tai yra visiška tiesa. Mes tiesiog esam tokie padarai, kurių pasąmonė gaudo užuominas apie tai kuo laiko save kiti žmonės, kad žinotume, kuo ir mums juos laikyti.

Praktikuokis būti nepaveikiamu

Viena iš pasitikinčio vyro savybių yra ta, kad jo savijauta nepriklauso nuo to, kaip kiti žmonės su juo elgiasi ir kaip vertina. Tarkim, jei įžeistum nepasitikintį savimi vaikiną, jis pradėtų blogai jaustis ir liūdėti. Jei įžeistum pasitikintį savimi vaikiną, jam tai visiškai nerūpėtų, nes jo įsitikinimai apie save jam yra daug svarbesni, nei kitų žmonių.

Savo emocijų valdymas yra vienas didžiausių žingsnių į pasitikėjimą savimi. Meditacija puikiai tam tinka. Meditacija padeda suprasti dabartinę savo būseną, jausmus, emocijas ir dėl ko jos tokios. Pradėjęs medituoti supranti, kaip dažnai gyveni ir elgiesi būdamas autopiloto būsenoje, nieko nekontroliuodamas. Meditacija padeda išmokti valdyti save, ir ramiai pasirinkti, kam leidi, kad tave paveiktų, o kam ne.

Tu visuomet turi pasirinkimų

Dauguma vyrų nenori susimauti būdami su jiems patinkančia mergina, todėl būdami su ja, jie stengiasi būti kuo paprastesni, kalbėdami ir elgdamiesi taip, kad įtiktų merginai.

Kai tiki, kad turi neribotą kiekį pasirinkimų, tuomet tai tu dominuoji pokalbyje. Tai tu kalbi apie tai, kas tau patinka, nebijodamas išsakyti savo nuomonės, nes jei ir nepatiksi šiai merginai, visuomet yra begalė kitų, tarp kurių visuomet surasi tokių, kurios gerbs ir žavėsis tavo nuomone, bei asmenybe.

Vyras, manantis, kad neturi pasirinkimų, nuolatos jaudinasi dėl to, ką apie jį galvoja moterys. Toks vyras gali bet ką padaryti dėl moters pripažinimo. Toks vyras neturi standartų. Jis gali pradėti draugauti su bet kokia moterimi, kuri parodys jam dėmesį.

Tu nori moters, bet tau jos nereikia

Tau reikia oro, maisto ir pastogės, kad nemirtum. Bet ar tau būtinai reikia tam tikros moters savo gyvenime? Ne. Tu be jos nemirtum. Joks žmogus tau nėra taip reikalingas. Tavo išgyvenimui ji nėra būtinybė.

Viskas gerai jeigu jos nori. Bet jei galvoji, kad tavo gyvenimui jos būtinai reikia, tavęs laukia nusivylimas. Jeigu po pasimatymo su tau patinkančia mergina, ji nori toliau susitikinėti – šaunu. Bet jei ji nenori daugiau leisti laiko su tavimi, tai neturėtų paveikti tavo emocinės būklės.

Tu nori jos

Bet tau jos nereikia

Norėdamas pasitikėti savimi su moterimis, bendrauk su visomis iš eilės

Turėk standartus, tačiau norėdamas pradėti pasitikėti savimi su moterimis, turėsi ilgai nesirinkti su kuria bendrauti. Kalbėkis su bet kokiomis merginomis, kiekvienai progai pasitaikius. Moterų būna visur, todėl tai daryti nėra sunku, ypač kai kalbini ir tokias merginas, kurios seksualiai tavęs netraukia. Jei mergina turi įdomią asmenybę, kodėl nepabendravus su ja? Taip pat, taip elgdamasis išsiugdysi požiūrį, kad turi neribotai pasirinkimų. Jei nori patrauklios merginos, tu turėtum gerai jaustis flirtuodamas su tokiomis merginomis, kurios tave traukia, ir su tokiomis, kurios netraukia.

Vyrai, kurie bendrauja tik su pačiomis patraukliausiomis moterimis, tobulėja lėčiausiai. Jie nesipraktikuoja taip dažnai kaip kiti ir nėra komunikabilūs visose situacijose. Nereikia ignoruoti įdomių, bet nepatrauklių merginų vien dėl to, nes tai pakenks tavo savimeilei. Kuo daugiau turėsi patirties bendraujant su moterimis, tuo geriau seksis stengiantis suvilioti moterį, kurios tu iš tikrųjų nori.

Pagrindinis būdas kaip pasitikėti savimi

Tiesa ta, kad norint išsiugdyti ilgalaikį pasitikėjimą savimi, yra tik vienas tikras būdas: patirties įgavimas. Kuo daugiau bendrausi su moterimis, tuo daugiau patirties įgausi, tuo pačiu, ir vis geriau seksis tai darytis.

Dauguma žmonių nepasitiki savimi dėl praeityje išgyventų kokių nors neigiamų patirčių. Tačiau tu gali pakeisti ateitį, ir pradėti pasitikėti savimi patirdamas naujus, teigiamus išgyvenimus.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: