kaip patikti merginai

Kaip patikti merginai?

Visi nori žinoti vieną pagrindinį dalyką, kaip patikti merginai, kas patinka merginoms vaikinuose. Ir nors kad ir kaip sunku supaprastinti moterų viliojimą iki vieno pagrindinio dalyko, galiu drąsiai teigti, kad tas dalykas yra: mažesnis nei merginos emocinis investavimas. Mergina kiekviename santykių žingsnyje turėtų investuoti į tave daugiau emocijų, nei tu į ją. Tai galima pavadinti viliojimo pagrindu.

Tai suvokdamas ir pritaikydamas, išspręstum 99% iškylančių problemų bendraujant su merginomis. Ji nuolatos vėluoja į pasimatymus? Jos emocinis investavimas per mažas. Neatsiliepia į skambučius? Jos emocinis investavimas per mažas. Nepakankamai stengiasi santykiuose? Jos emocinis investavimas per mažas.

Tačiau jei tu sumažinsi savo emocinį investavimą, taip išspręsi daugumą iškylančių problemų. Esi desperatiškas? Tavo emocinis investavimas į norą patikti merginoms yra per didelis. Bijai užkalbinti merginą? Tavo emocinis investavimas į sėkmę su moterimis yra per didelis. Nesugebi normaliai bendrauti? Tavo emocinis investavimas į merginų nuomonę apie tave yra per didelis.

Emocinis investavimas

Emocinis investavimas gali visiškai užgožti tavo normalias mintis. Tai nėra tas pats, kai tau patinka kitas žmogus. Man gali patikti daug žmonių, bet aš jiems nieko nejaučiu, todėl jeigu jie mane atstumtų, manęs tai niekaip nepaveiktų. Merginoms taip pat patinka daug vaikinų, jaučia susidomėjimą jais, tačiau jeigu jos emocinis investavimas bus per mažas, ji nebus pakankamai motyvuota net išlipti iš lovos, pasidaryti makiažą ir susitikti su tavimi. Merginos yra nuolatos visur kviečiamos vaikinų, kurie joms patinka, bet pakvietimas jai pakankamai nerūpės, jeigu jos emocinis investavimas bus per mažas.

Kad būtų aiškiau, palyginkime emocinį investavimą su prabangaus automobilio turėjimu. Tarkim tau patinka Ferrari, tačiau, suprantama, kad kaip ir dauguma žmonių, tokio automobilio niekada neturėsi, bet tu negalvoji kievieną dieną apie Ferrari ir neliūdi dėl tokio savo likimo. Tačiau jei tau kas nors paskolins Ferrari keliems mėnesiams, tu šiuo automobiliu visur važinėsi, rūpinsiesi, parodysi visiems draugams, miegosi su merginomis, kurioms patinka tavo mašina, tuomet tau bus gaila, ją grąžinti. Automobiliui skyrei savo mintis ir emocijas, todėl tavo emocinis investavimas automobiliui išaugo, nors niekad jis tavo nebuvo.

Emocinis investavimas tarp žmonių yra panašus. Kai būni su šauniu žmogumi ir jauti, kad jis yra “dalis tavęs”, kiekviena minutė be jo, atrodo kaip pragaras.

Beno Franklino efektas

Tikriausiai esi girdėjęs apie Beno Franklino efektą, kuris teigia, kad žmogus padarydamas tau paslaugą, pradeda labiau tave mėgti. Atrodo turėtų būti atvirkščiai – tu turėtum jį pradėti mėgti labiau, nes jis atliko tau paslaugą. Taip yra, nes žmogus atlikdamas tau paslaugą, emociškai į tave investuoja.

Atsižvelgiant į aukščiau aprašytus dalykus, galima teigti, jog bandymai papirkti moteris įvairiomis paslaugomis, bandymai pasirodyti kietesniu prieš jas, beribis dovanų pirkimas, būvimas desperatišku, ir stengimasis įtikti moterims, kurios to nenusipelnė – visą tai veda prie didelio tavo emocinio investavimo, dėl kurio, visuomet jausiesi esantis žemiau už ją.

Emocinis investavimas yra nepatrauklu

Visų pirmą, emocinis investavimas yra nepatrauklu dėl to, nes žmonėms patinka tie, kurie gyvena nuostabius, įdomius, šaunesnius gyvenimus, nei jų pačių. Ir taip aišku, kad žmogus gyvenantis nuostabų gyvenimą, galvos apie savo gyvenimą, o ne apie kitus žmones. Jeigu mergina žinos, kad mintys apie ją užima didžiąja dalį tavo minčių, jai bus aišku, kad tavo gyvenimas yra sumautas ir neturi apie ką daugiau galvoti.

Antra, emocijos dažniausiai reiškia neigiamą dalyką. Emocijoms dažnai ko nors reikia iš kitų žmonių, net ir tuomet, kai tau atrodo, jog linki kitiems gero. Kai pamatai gražią merginą ir galvoji “Man ji patinka. Norėčiau dėl jos stengtis ir padaryti ją laiminga” – tu taip sau meluoji. Iš tikrųjų, tai tu nori kai ko iš jos. Tu nori patenkinti savo ego mylėdamasis su ja, sukelti savo draugams susižavėjimą ir pavydą, geriau jaustis, nes esi “geras žmogus”. Tu nenori, kad ji būtų laiminga su kitu – tau geriau, kad ji būtų nelaiminga su tavimi. Kartais merginos būna su nepatinkančiais vaikinais vien dėl to, nes jie nerodo didelio emocinio investavimo. Taip jie palengvina visą bendravimo procesą ir neužkrauna nereikalingų problemų merginai.

Kai būni perdėtai emocionalus, tampi visiškai nelogiškas: pradedi svajoti, kaip susigrąžinti mylimąją ar, galbūt užsimanai jai atkeršyti, pradedi merginą persekioti, keistai elgtis, jautiesi depresuotas, negali aiškiai mąstyti… Dainos apie meilę ir romantiniai filmai išaukština tokius jausmus, bet tai nėra normalūs jausmai, kuriais reiktų vadovautis. Tokie jausmai yra silpnumo ženklas. Merginos irgi turi jausmus, tačiau jos žino, kokie jie yra pavojingi, todėl bet kam neleidžia su jais žaisti. Moterys nori, kad vyras būtų kaip akmuo. Jos nori gelbėtojo, kuris visuomet jas globotų nuo kranto, o ne kartu su jomis skęstų.

Moterys taip pat užtrunka daug ilgiau, kol pradeda investuoti savo emocijas. Vyrai nuo senų laikų užprogramuoti ieškoti vaisingos patelės (didelė krūtinė, užpakalis, dailus veidelis), kurią galėtų kuo greičiau apvaisinti. Tuo tarpu moterys užprogramuotos ieškoti stipraus vyro, kuris galėtų apginti ją, vaikus ir gentį, todėl ieško vyruose atitinkamų požymių ( pasitikėjimas savimi, dominavimas, emocinis stabilumas, intelektas). Moterims prireikia laiko, kad galėtų išsiaiškinti ar vyras turi šias savybes, tuo tarpu vyras gali akimirksniu pajausti trauką merginai. Kiekvienuose santykiuose ateina laikas, kai vyras jau yra emociškai investuojantis, tačiau mergina vis dar mąsto logiškai. Šioje stadijoje dauguma vaikinų viską sugadina – jie pradeda elgtis neadekvačiai, keistai, tampa perdėtai meilūs, prisiriša prie merginos, kai tuo tarpu mergina jam nieko nejaučia.

Žinoma, jausmai yra gyvenimo dalis, ir jie gali būti nuostabus dalykas, jei bus tinkamai naudojami. Tačiau niekada neturėtum pradėti rodyti jausmų, kol mergina tau nieko nejaučia.

Kitas dalykas, dėl kurio emocinis investavimas nepatrauklus, yra vertė. Kiekvienoje socialinėje situacijoje mes pasąmoningai vertinam pašnekovus ir skiriam jiems atitinkamą vertę. Moterys tai suvokia daug geriau, nes įprastai jos būna daug mažiau pasiekusios, neturinčios tokios didelės vertės kaip vyrai. Ir deja, bet emocionalius žmones mes matome silpnesnius, neturinčius daug vertės.

Vokiečių filosfoas Fiedrich Nietzsche teisingai pastebėjo, kad individai esantys aukštesnėje socialinės hierarchijos grandyje, nieko nejaučia žemiau esantiems žmonėms. Žemesnėje grandyje esančios beždžionės išsivystė bijodamos ir  garbindamos genties alfa patinus, nes jie jas globojo ir aprūpino. Tačiau alfa patinai nieko nejaučia žemiau už jas esančios beždžionėms, nes jiems nieko iš jų nereikia, ir nieko jos dėl jų negali padaryti.

Svarbiausia, moterims nepatinka emociškai investuojantys vyrai, nes jos nori psichologiškai tvirto vyro, kuris sugebėtų bet kokiomis sąlygomis siekti savo tikslų. Jeigu vyras tampa perdėtai emocionalus, moters pasitikėjimas juo iškart išgaruoja, ji supranta, kad jis daugiau nesugebės jos apsaugoti. Turi būti kaip plyta sienoje, kurios neįmanoma pajudinti. Jeigu užkalbini mergina ir rodai jai dėmesį, tai tik dėl to, nes to nori, o ne todėl, kad jai įtiktum. Visuomet turėtum užduoti sau klausimą “Ar aš tikrai to noriu, ar tiesiog noriu jai įtikti?”

Kaip patikti merginai neinvestuojant emocijų

Skaitant tokius dalykus, gali atrodyti, kad teisingiausias sprendimas turėtų būti, tiesiog ignoruoti merginas. Tuomet neinvestuosi jokių emocijų? Tiesa? Deja, bet tai nesuveiks. Tavo kaip vyro pareiga yra užkalbinti merginą ir vystyti santykius. Turi rodyti susidomėjimą ja, kad ji galėtų pradėti investuoti savo emocijas.

Moterų viliojimas yra kaip kazino – tiesiog privalai tikėti, kad moteris pradės investuoti į tave savo emocijas, tačiau, gali būti, kad taip nenutiks. Galbūt tu jai tiesiog nepatiksi. Galbūt ji norės tik dėmesio. Kai kurios moterys yra psichiškai sugadintos – jos mato vyrus, kaip daiktus, kuriais pasinaudojus galima išmesti. Todėl visuomet turi tikėti, kad patinki merginai – nes tu tiesiog nežinai, kaip yra iš tikrųjų.

Apibendrinant

Šio straipsnio pamoka: mergina neinvestuojanti emocijų į tave, neturėtų užimti didelės dalies tavo minčių ir emocijų. Moterys yra kaip gyvenimo priedas, bet ne pagrindinis dalykas. Pasistenk turėti mąstymą, panašų į moterų: net jei tave domina santykiai (ar galbūt tik seksas), privalai turėti aukštus standartus ir atidžiai įvertinti moterį ar ji tam yra tinkama, kad galėtum investuoti savo emocijas.

Nors šis straipsnis apie moterų viliojimą, tačiau tai galima pritaikyti visose gyvenimo situacijose. Trumpai tariant, neturėtum investuoti daug savo minčių ir emocijų į tai, iš ko negauni to paties. Tai dažnai galima pastebėti, kai žmonės prisiriša prie savo prasto darbo, draugų, pomėgių…

Kitais žodžiais kalbant, tai ką darai, tampa tavo emociniu investavimu. Jei leidi dienas valkiodamasis su nevykusiais draugais, kurie tik geria alų, viskuo skundžiasi ir priima prasčiausius įmanomus gyvenimo sprendimus. Spėk kas bus. Tu tapsi lygiai tokiu pačiu. Esi tai ką darai.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: