Kaip pradėti gyventi

Turėjau draugą, kuris visuomet žinojo ką galima nuveikti, kas gero vyksta, į kokius renginius verta nueiti. Jei tas žmogus tau nepatiktų kaip asmenybė, tas faktas, kad jis visuomet žino kur nueiti ir ką veikti, būtų pakankamai didelė priežastis norėti jį pažinoti.

Pats tapk tokiu. Tapk įdomios veiklos suradimo ekspertu. Tapęs tokiu žmogumi, kuris visuomet žino ką gero galima nuveikti, pradėsi automatiškai traukti kitus žmones į savo gyvenimą. Jie norės tave pažinoti.

Paklausk savęs–kokia veikla užsiimtum, jei jau turėtum savo svajonių merginą?

Taip, pickupas gali tave išmokinti pasitikėti savimi bet kokioje situacijoje. Bet po kelių pasimatymų, jei neužsiimsi jokia įdomia veikla, bus sunku išlaikyti merginą savo gyvenime. Jei ir pavyks išlaikyti, greičiausiai ji pati bus nuobodus žmogus.

Jei vis dar ieškai to žmogaus, kuris pakeis tavo gyvenimą ir nori žinoti kas jis–pažiūrėk į veidrodį.

Keli svarbiausi patarimai, jei nori turėti veiklos, kiekvieną savaitės vakarą:

Išugdyk įprotį visuomet domėtis ir žinoti apie ateinančius renginius

Visur pilna informacijos (ypač internete) apie ateinančius renginius tavo mieste.  Aš dažniausiai lankausi KasVyksta, taip pat facebook’e galia aptikti begalę renginių. Į juos užsuku bent kartą į savaite ir pasižymiu arba įsidėmiu renginius, kurie mane sudomina. Kad ir kas tai būtų: atvirų durų dienos, koncertai, parodos, seminarai…

Kiekviename mieste vyksta kažkokie renginiai. Paaukok kelias minutes ir apsišviesk kokie jie.

Pateiksiu kelis tinklapius:

KasVyksta

Koncai

Savaitgalis

Einam

ManoFestivalis

Eik vienas

Ankščiau, niekad neidavau į jokius renginius vienas.  Kai koks nors draugas pasakydavo, jog nuėjo vienas į kažkokį renginį, negalėdavau patikėti, kad kas nors taip daro. Tai man atrodė tiesiog keista.

Tačiau vieną vakarą, kuris turėjo būti eilinis pasisėdėjimas su draugu pube, alaus pagurkšnojimu ir vienos grupės pasiklausimu, viskas pasikeitė.

Tuo metu aš jau buvau atvažiavęs į miestą ir laukiau kada atvažiuos draugas. Bet sulaukiau žinutės, kad jis pražiopsojo autobusą ir bus tik po valandos. Jis pasiūlė nueiti į pubą ir ten jo palaukti.

Dvejojau, bet pagalvojau–koks skirtumas, jei atrodysiu keistai, ar kas nors klaus ką čia veikiu vienas, tiesiog pasakysiu, kad laukiu draugo. Nuėjęs pasiėmiau alaus ir kadangi nelabai buvo vietų, prisėdau prie vienos kompanijos. Su jais visais susipažinau, žaidėm kortom, kurias vėliau apsauga konfiskavo. Tą vakarą, turbūt susipažinau su daugiau žmonių, nei susipažindavau per metus.

Po tos nakties mano mąstymas pasikeitė ir net pradėjau ieškoti progų, kaip kur nors nueiti vienam.

Eidamas vienas, tu būsi visiškai laisvas, niekas nevaržys tavęs. Eidamas vienas, tu pažinsi save. Kai eisi į pasimatymą, jau galėsi pasiūlyti ką smagaus nuveikti. Galėsi pasiūlyti prisijungti prie tavęs ir sudalyvauti kur nors. Tu jau turėsi gyvenimą, į kurį galėsi įtraukti ir ją. O tai yra patrauklu.

Tiesiog pasirodyk

Kai eini vienas, visuomet būna ta baimė. Kas, jei žmonės pamatys mane vieną ir pagalvos, kad aš nevykėlis? Kas, jei ten visi bus su draugais, išskyrus mane? Į tokius klausimus aš sau atsakau–tiesiog pasirodyk.

80% of success is showing up.

 

Woody Allen

Tiesiog nueik. Nėra nieko paprasčiau. Jei renginys nepatiks, gali apsimest, kad tau kažkas paskambino ir išeiti. Bent pasirodei.

Bet jei įmanoma, stenkis ilgiau pabūti. Juk reikia šiek tiek laiko, jog įsijaustum.

Susitelk ties renginiais, kuriuose būna merginų

Kadangi apie tai ir yra šitas tinklapis, turi susitelkti ties renginiais, kuriuose yra tikimybė susipažinti su merginom.

Žinau, yra naudinga eiti į visokias web konferencijas ar programuotojų seminarus, tačiau bus daugiau merginų, su kuriom galėsi susipažinti, jei eisi į meno galerijas, parodas, akustinius koncertus…

Tačiau, eik ten, kur ir tau pačiam bus įdomu. Neik į mezgėjų kursus, vien dėl to, nes manai, kad ten bus nemažai vienišų moterų.

Kuo mažiau būk namie

Galima prisigalvoti begalę pasiteisinimų likti namie. Po dienos darbų jautiesi pavargęs. Neturi su kuo eiti. Renginys tikriausiai bus nuobodus. Tikriausiai su niekuo nesusipažinsi…

Venk namų. Ten nieko nevyksta. Gyvenimas prasideda išėjus iš namų. Reikia tik šiek tiek drąsos ir neužilgo turėsi tokį jaudinantį gyvenimą, apie kokį tik esi išdrįsęs pasvajoti pasislėpęs po paklode. O merginoms tai patinka! (Ne paklodės, o vaikinai su jaudinančiais gyvenimais)

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: