Kaip susigrąžinti merginąKlausimai apie tai, kaip susigrąžinti merginą yra vieni iš dažniausiai užduodamų. Tokie klausimai būna 3 tipų:

  1. Vaikinas nori vėl draugaut su buvusia mergina, tačiau ji nenori arba yra neapsisprendusi
  2. Klausime būna užuomina į tam tikrą įvykį, dėl kurio išsiskyrė su mylima mergina
  3. Vaikinas ieško greitos priemonės, kurią galėtų tuoj pat panaudoti ir viską išspręsti: nusiųsti žinutę, atsiprašyti, o gal net visai neskambinti…

Kaip susigrąžinti merginą

Išsiskyrimas gali tave sugniuždyti, jei leisiesi. Taigi, noriu pasidalinti savo atsakymu į amžiną klausimą Kaip susigrąžinti buvusią merginą. Tikiuosi pavyks tau padėti atsikvošėti ir vėl pradėsi džiaugtis gyvenimu.

Bet pradžiai..

Pasakyk sau tiesą: dėl ko iš tikrųjų teko išsiskirti su mylima mergina?

Dažniausiai vaikinai nurodo vieną kivirčą su mergina, dėl kurio išsiskyrė. Jie dėl kažko susiginčijo. Pasakė ko nederėjo. Jei tik jie būtų atsargiau rinkę žodžius, jie vis dar draugautų.

Tikrai? Manai, jūs išsiskyrėte dėl vieno pokalbio? Ji nepaliko tavęs dėl VIENO dalyko, kurį padarei. Nei dėl vieno kivirčo. Nei dėl vienos kvailos žinutės. Nei dėl neapgalvotai pasakytų žodžių…

Užteks sau meluoti. Merginos nepalieka nuostabių vaikinų, dėl vieno ginčo ar kelių netinkamai pavartotų žodžių. Jei ir paliko dėl to, norint susitaikyti su buvusia mergina, užtektų nuoširdžiai atsiprašyti ir parodyti, jog gailiesi. Nepavyko tokiu būdu susitaikyti? Reiškia išsiskyrėte ne dėl to vieno dalyko.

Tau nebus malonu tai išgirsti, bet turi žinoti. Ji paliko tave dėl to, koks tu esi. Ji nenori pas tave grįžti, nes esi ne toks, kokio ji nori. O norint susitaikyti su buvusia mergina, atsiprašymas to nepakeis. Pakeisti savęs neįmanoma greitai, o jei tiksliai nežinai ko iš tavęs nori mergina, to padaryti beveik neįmanoma.

Jei nori susigrąžinti prarastą merginą, turi pradėti spręsti savo asmeninius trūkumus. Nustok maldauti aukščiausiojo, kad ji pas tave sugrįžtu. Susikoncentruok ties savimi. Tapk tokiu, kokiu visuomet norėjai būti. Ir daryk tai ne dėl merginos, o dėl savęs.

Turi įdėti į save darbo, jei nori turėti ilgalaikius santykius su nuostabia mergina. Išsiugdyk savigarbą. Tapk komunikabilesniu. Daugiau bendrauk su įvairiais žmonėmis. Praplėsk savo akiratį.

Ir jei sugebėsi į save pažiūrėti iš šono, sukritikuoti save ir pripažinti savo klaidas – viskas bus gerai.

Kodėl nori susigrąžinti buvusią merginą?

Kas iš tikrųjų tave verčia norėti susigrąžinti buvusią merginą? Dėl to, kad ji yra pati nuostabiausia pasaulyje? Dėl to, kad iš 3,5 bilijono pasaulio merginų ji yra pati gražiausia, šauniausia, tobula tavo antroji pusė?

O gal dėl to, nes slapčia bijai, jog neturi to, ko reikia turėti tikram vyrui norint būti geidžiamu kitų merginų? Gali nemeluoti sau, tai baimė.

Pagalvok apie tai: jeigu neini pažindintis ir susitikinėti su kitomis merginomis, tuo laikotarpiu kai tave paliko, tavo noras susigrąžinti buvusią merginą kyla dėl dailiosios lyties atstovių trūkumo tavo gyvenime. Vaikinai tampa apsėsti savo buvusių merginų, išaukština jas vien dėl to, nes būna įsitikinę, jog nesugebės susirasti kitos.

Tai tik savisaugos instinktas. Savęs apgaudinėjimas. Žinoti, jog kažkokiai vienai merginai kažkada patikai ir turi mažą šansą su ja vėl užmegzti santykius, yra daug geriau nei rizikuoti būti atstumtu ieškant kitos, nepažįstamos merginos. Tai apsaugo tavo ego, bet tai yra visiška nesąmonė.

Užmiršk savo ego. Pripažink sau, jei jauti merginų trūkumą.

Susigrąžinti mylimąją gali tik pamilęs save

Susigrąžinti merginą neįmanoma, jeigu tu ją myli labiau nei save patį. Gaila, tačiau daugumą vaikinų, būtent tai ir parodo merginoms: jie bessalygiškai stengiasi dėl jų, aukojasi, perka brangias dovanas už savo paskutinius pinigus… Mergina suprasdama, kad vaikinas negali be jos gyventi, laikys jį silpnu, lengvai pažeidžiamu vyru. Tai blogiausia kas gali nutikti – vyras už savo merginą turi būti visuomet emociškai tvirtesnis. Tuomet ji jausis saugi ir galinti juo pasikliauti net ir sunkiausiais laikais. Ji žinos, kad su tokiu vyru, niekada neprapuls.

Taigi, susigrąžinti buvusią merginą, gali tik labiau pamilęs save. Kaip tai padaryti? Visų pirma, dažniau išeik iš namų ir stenkis būti kuo komunikabilesnis. Nelauk spyrio į subinę, pats save versk užkalbinti nepažįstamas merginas gatvėje ar baruose. Tai tau padės keliais būdais:

  1. Pakels tavo savigarbą ir labiau pasitikėsi savimi, kadangi nebūsi priklausomas nuo vienos merginos, o galėsi rinkis iš daugelio.
  2. Išmoksi bendrauti su įvairesnėmis merginomis, todėl taip greit neprisiriši prie vienos.
  3. Gali būti, jog susipažinsi su mergina, kuri tau labiau patiks nei ex.

Stenkis būti kuo nuostabesniu. Ką tai reiškia? Daryk viską, kas verčia tave tobulėti kaip vyrą ir kaip žmogų. Skaityk knygas. Gali pradėti nuo How to Win Friends and Influence People. Taip pat gali pasišvęsti sportui, lankyti sporto klubą, kol tapsi toks, kad pats su savimi norėsi pasimylėti. Gali pradėti mokytis kovų menus. Gali išmokti groti muzikos instrumentu. Gali kiekvieną dieną užkalbinti po dešimt merginų. Gali viską mesti ir pradėti verslą apie kurį taip seniai svajojai. Yra 4 dalykai, kurie privalomi norint socialiai tobulėti:

  1. Sveikata (sportas, gera mityba, meditacija)
  2. Karjera (pakeisk darbą, reikalauk paaukštinimo, pradėk verslą)
  3. Vidinė būsena (pasitikėjimas savimi, knygų skaitymas, pozityvus mąstymas)
  4. Naujų įgūdžių įgijimas (išmok naują kalbą, gaminti valgyt, pradėk groti gitara, programuoti…  daryk kas tau patinka)

Vienas labiausiai gniuždančių dalykų, išsiskyrus su mergina, yra tai, kad pasijunti nemylimu. Dar blogiau – jei pasijunti nevertas meilės. Tuomet dauguma vaikinų pradeda ieškoti pripažinimo iš kitų žmonių. Pradeda maldauti savo buvusią merginą, kad pas juos sugrįžtų. Taip nieko nebus.

Nori meilės? Nori būti jos vertas? Daryk tokius dalykus, kurie tave verstų didžiuotis savimi. Tapk tokiu, kokį pats pamiltum. Pradėk nuo šiandienos. Tapk geriausia savo versija, kokia tik gali būti.

Bet aš noriu susigrąžinti SAVO buvusią merginą!

Klausti, kaip susigrąžinti SAVO buvusią merginą, yra netinkamas klausimas. Tu negali pasirinkti vienos merginos ir priversti ją tave mylėti (net jei ji yra tavo ex). Tu tiesiog gali tapti nuostabesniu. Tuomet DAUG daugiau žmonių pradės tave mėgti (tame tarpe ir merginų).

Vaikinams sunku tai pripažinti: NEEGZISTUOJA vienas paprastas būdas susigrąžinti buvusią merginą. Gėlės, pažadai, kad viskas bus geriau, kiti romantiški gestai, gali prailginti judviejų santykius trumpam. Bet tik trumpam. Šie santykiai ir taip jau prijungti prie gyvybės palaikymo aparato ir jokie vitaminai jos neatgaivins.

Priešinkis tam begaliniam norui idealizuoti vieną merginą, lyg ji būtų tavo išganytoja. Rūpinkis pagrindine problema. Savimi.

Ir tuomet, kai jau tapsi tokiu vaikinu, kuris bus patrauklus ir mėgiamas DAUGELIO žmonių, gali būti, kad buvusi merigna, pati užsinorės grįžti pas tave. Didelė tikimybė, kad tu jau būsi susikūręs tokį nuostabų gyvenimą, jog tau jos net ir nebereikės.

Mylėk save ir džiaukis gyvenimu.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: