kaip susirasti draugų

Susirasti draugų vyrams tampa vis sunkiau

Neseniai skaičiau straipsnį apie tyrimą, kuriame rašoma, kad dauguma vyrų neturi artimo draugo. Tyrimas buvo atliktas Didžiojoje Britanijoje, tačiau galima numanyti, kad visur yra panašiai. Taip pat, esu skaitęs, kad žmogui norint gyventi laimingą, pilnavertį gyvenimą, artimi santykiai su kitais žmonėmis yra būtini. Iš to galiu spėti, kad tie vyrai, ne savo noru neturi artimo draugo, jie tiesiog nežino kaip susirasti draugų. Mane ši problema taip pat kankino nemažą gyvenimo dalį, ir tikrai tuo metu nebuvau pats laimingiausias, todėl pasistengsiu padėti suprasti, kaip galima susipažinti su naujais žmonėmis.

Kaip susirasti draugų

Kai ko nors klausi patarimo kaip susirasti draugų, dažniausiai būna atsakoma “tiesiog išlįsk iš namų” arba pataria susirasti hobį “pradėk lankyti šokių pamokas ar dar ką nors tokio”. Tačiau esmė ta, kad žmonėms netrūksta idėjų kaip susipažinti su naujais žmonėmis. Jiems trūksta motyvacijos ir pasitikėjimo savimi, kad galėtų pradėti tai daryti.

Pagalvok apie savo gyvenimo pastaruosius metus. Jeigu turėjai gyvenime nemažai problemų, kažkas ilgą laiką tave emociškai vargino, gailiesi dėl kažko – viskas susidėjo į vieną, ir tau tai neleidžia pradėti imtis veiksmų.

Aišku visos praeities neužmirši per vieną naktį, todėl turi suprasti kiekvieną savo problemą, ir jei gali ją ištaisyti – ištaisyk, o jei negali – tiesiog nekreipk į ją daugiau dėmesio.

Tapk fiziškai ir emociškai stipresnis

Jei visuomet jautiesi pavargęs, silpnas ar liūdnas, tau bus sunku susirasti draugų. Laimė, yra daugybė būdų pagerinti tokius dalykus.

Daugumai žmonių visiškai nerūpi jų kūnai. Sportas (ne profesionalų) yra skirtas ne vien tik tam, kad atrodytum gerai. Jis skirtas tam, kad visada turėtum energijos ir pasitikėjimo savimi tyrinėjant pasaulį, bei susipažįstant su naujais žmonėmis.

Gali pradėti nuo mažai. Iš pradžių sportuok namie, po kiek laiko pradėk lankyti sporto klubą. Kadangi būsi naujokas, galėsi nesivaržydamas klausti patarimų kitų, ir taip gerinti savo bendravimo įgūdžius. Atrask sportą, kuriuo galėtum užsiimti lauke. Kad ir kas tai būtų – išbandyk.

Kol lavinsi savo kūną, neužmiršk ir savo proto. Kiekvieną dieną paskaityk ką nors daugiau, nei tik facebook įrašus. Skaitydamas ir domėdamasis įvairesniais dalykais, tapsi pašnekovu, kuris visuomet turės ką įdomaus pasakyti.

Norint susirasti draugų, ieškok pomėgių, o ne žmonių

Kai žmonės sako “tiesiog išeik į lauką ir susidraugauk su kuo nors”, jie sako, kad turi susirasti draugų. Toks mąstymas turi daug trūkumų. Pirmiausiai, taip mąstant išaukštini kitus žmones. Juos laikai aukštesniais nei save patį. Tikriausiai jau žinai iš moterų viliojimo, kad kuo labiau stengsiesi įtikti ir sužavėti, tuo greičiau prarasi to žmogus susidomėjimą tavimi.

To sprendimas yra ieškoti pomėgių, vietoje draugų. Kas tave labiausiai žavi? Kas tau įdomu? Kas tave jaudina? Kokiems užsiėmimams skiri daugiausiai laiko? Jei negali atsakyti į šiuos klausimus, bandyk viską iš eilės, kol turėsi atsakymus. Galiausiai, ieškoti draugų nereikės, nes jie patys ateis į tavo gyvenimą.

Norėdamas susirasti draugų, turi rodyti iniciatyvąkodel neturiu draugu

Pasiekęs šį žingsnį, tu jau būsi geros formos. Tu jau suprasi kas esi ir kokius žmones nori matyti savo gyvenime. Ir svarbiausia, galbūt būsi atradęs savo naują aistrą, bei džiaugsiesi gyvenimu. Tai reiškia, kad jau metas priimti kitus žmones į savo gyvenimą.

Kadangi jau būsi daug visko išbandęs ir susipažinęs su pasauliu, turėsi daug bendrų pomėgių su begalę pasaulio žmonių. Susirasti draugų, tau taps vieni niekai. Tačiau neapsistok su trumpalaikėmis pažintimis. Ieškok galimybių įtraukti juos į savo gyvenimą. Suorganizuok filmų, stalo žaidimų vakarą. Pasikviesk išgerti kavos. Pasiūlyk pastovyklauti, pažvejoti. Užsiėmimai nėra svarbūs. Tiesiog nelauk, kol kas nors kitas imsis iniciatyvos, nes dažniausiai taip nebūna.

Kaip elgtis, kad kiti norėtų būti tavo draugais

Stenkis draugų nekritikuoti. Kritika, niekada nieko gero neatneša. Kai kritikuoji, kitą žmogų iškart pastatai į gynybinę poziciją, todėl jūs atsiduriat skirtingose barikadų pusėse. Suprask, kad kiekvienas žmogus mąsto skirtingai, todėl nesistenk pakeisti jų įpročių ar elgesio, kurie tau nepatinka. Geriau pagalvok, kodėl jie taip elgiasi.

Kiekvienas žmogus nori būti svarbus. Kiekvienas nori būti pastebėtas ir pripažintas. Žmonės nelinkę sakyti kitiems, kad juos vertina, nes ir patys niekada to negirdi iš kitų. Dieną iš dienos mes leidžiame galvodami apie save, nepastebėdami kitų žmonių privalumų. Paprastų žodžių dėka, kurie parodo įvertinimą, pripažinimą, gali visiškai pakeisti tų žmonių suvokimą apie save. Tokie žodžiai gali juos motyvuoti ir paskatinti siekti sėkmės. Mes galim tiek daug duoti nieko neprarasdami. Tai kodėl mes taip retai parodom mums patinkantiems žmonėms, kad mes vertinam juos? Kas jie mums yra svarbūs? 

Nuoširdžiai domėkis savo draugais. Žmonėms patinka tie, kurie rodo susidomėjimą, žavėjimąsi jais. Mes praleidžiam daug laiko stengdamiesi sužavėti kitus, bandydami pasirodyti įdomūs, tačiau taip ir neturim tikrų draugų. Tačiau jei pamėginsim kitaip – sutikę žmogų rodysime susidomėjimą jais, jiems pasakojant atidžiai klausysimės ir klausinėsime visų mus dominančių detalių – turėsime daug daugiau sėkmės vystant draugystes.


Vyrui nėra sunku susirasti draugų, tačiau jis turi pakeisti požiūrį į visą tai. Vietoje to, kad lauktume tinkamos progos pradėti pažintis ir įsileisti žmones į savo gyvenimą, mes patys turime imtis iniciatyvos.

kaip susirasti drauga

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: