Dominavimas

Jau esu rašęs apie kaip pasitikėti savimi. Norint dominuoti, yra privalomas pasitikinčio žmogaus mąstymas.

Prieš pradėdamas pasakoti, kaip tapti dominuojančiu, iš pradžių apžvelgsiu, kas labiausiai mums trukdo tai pasiekti.

Dominavimas ir kitų žmonių elgesio vertinimas

Mūsų pasaulyje, socialinės normos mus moko  taisyklių, kurių privalom laikytis, jei norim būti priimti visuomenės.

Esi padaręs ką nors keisto, ir dėl to buvai išjuoktas? Galbūt tave bandė atkalbėti ką nors daryti? O gal bandė priversti tave pasijusti blogai dėl to ką padarei? Po to, tikriausiai nusprendei pasikeisti ar pakeisti požiūrį į tam tikrus dalykus.

Mes visą laiką teisiam kitų žmonių elgesį ir veiksmus, su savo nepritariančiais žvilgsniais, negatyviom reakcijom ar žodžiu nurodom, jei kas nesilaiko „taisyklių“. Kuo daugiau tavyje matoma socialinės vertės, tuo labiau tau yra leidžiama nepaklusti taisyklėms. Žmogus manantis, kad jo socialinė vertė yra aukštesnė nei tavo, galvos, jog gali tau aiškint, dėl nesilaikomų socialinių normų.  Tokie žmonės nori, kad vadovautumeisi jų normomis, įsitikinimais.

Owen‘as (vienas mėgstamiausių mano pickuperių) pastato į vietą vaikiną, kuris bando aiškinti, kaip reikia elgtis

Vaikinukas bando teisti Owen‘o elgesį, tačiau jo argumentai sumalami į miltus ir supratęs, kad visgi tai jis yra neteisus, sprunka slėptis. Tam vaikinui nepatinka tai, kad kitas vaikinas, kuris jam atrodo mažesnės vertės nei jis pats, daro kažką, dėl ko atrodo pranašesnis už jį (kalbina ir linksmai leidžia laiką su merginomis). Owen‘as jam atrodo mažesnės vertės, todėl jam nepatinka kai šis mėgaujasi merginų dėmesiu. Vaikinukas į tai reaguoja ir pasipiktina, nes tokie dalykai prieštarauja visam jo realybės suvokimui ir įsitikinimams.

Kai kurie žmonės gali tau sakyti, kad negalima mylėtis su mergina per pirmą pasimatymą. Kai kurie pavydūs, nepasitikintys savimi vaikinai, gali kritikuoti tave, nes tu turi drąsos užkalbinti merginas, vien dėl to, jog jie patys bijo tai daryt.

Žmonės nori, jog laikytumeisi jų taisyklių, kad jie galėtų geriau jaustis, nesvarbu, kad ir kokie neteisūs jie iš tikrųjų būtų.

Vaikinas nukniaukia merginą iš kino

Kai buvo paviešintas šitas įrašas, jis tapo labai populiarus ir diskutuojamas. Kinai užsipuolė baltaodžius, nes video parodė, tai ko jie nenorėjo matyt. Video parodė, kad kinai yra bekiaušiai ir visiškai nedominuojantys.

Šis įrašas tapo toks diskutuojamas ir populiarus Azijoje, nes begalė kinų, neturinčių drąsos užkalbinti merginų, nenori, jog ir kiti jas gautų. Tas video priminė jų silpnybes. Jie nenori matyti kai kitiems sekasi. Jie pamatę storulį su patrauklia mergina, sau teigia: jis tikriausiai pasakiškai turtingas. Ir visiškai ignoruos bet kokius ženklus, rodančius, kad galbūt tas storulis yra labai šaunus žmogus ar yra nuostabi asmenybė, kas ir traukia tą merginą. Jie desperatiškai kabinasi į savo realybės įsitikinimus ir puola kiekvieną, kuris gali jų įsitikinimams pakenkti. Kaip Owen‘as sakė ankstesniame video: Jie užsipuola, nes nori sumažinti kitų žmonių pasitikėjimą savimi.

Dominuojantys vyrai nesilaiko taisyklių. Jie žino, kad gali tai daryti. Bet kam to reikia?kaip suvilioti mergina

Nori, kad tavo gyvenimą diktuotų kažkoks visuomenės sukurtas planas? O gal nori eiti savo keliu? Dauguma žmonių tiesiog  seka planą, kurį visuomenė nurodo, kaip pati teisingiausią, skirtą visiems: Eik į mokyklą. Studijuok. Gauk darbą, kurio dėka galėtum pirkti dalykus, kurių tau nereikia. Parduok savo laiką dėl kito žmogaus svajonės. Susirask žmoną ir susilauk porą socialiai priimtinų vaikų, kol tuo tarpu visai užmirši savo svajones. Ar tu tikrai to nori?

Tu NIEKADA neįgyvendinsi savo svajonių, jei visuomet žaisi pagal taisykles. Jei nedominuosi, tavo gyvenimo kelias bus diktuojamas visuomenės. Tik dominuodamas gali susirasti svajonių merginą, svajonių darbą ir priversti kitus dirbti tau.

Kelk savo levelį

Iš pradžių, man irgi buvo sunku persilaužti su visu tuo dominavimo dalyku. Tačiau, kaip užkietėjęs geimeris, sugalvojau į viską žiūrėti kiek kitaip. Pradėjau žiūrėti į gyvenimą, kaip į kompiuterinį žaidimą. Pradėjau keltis levelį.

Nuėjau į sporto klubą pasportuoti? Gaunu +1 jėgos

Užkalbinau merginą parduotuvėje, nors labai jaudinausi? +1 viliotojo galios

Ir t.t.

Tai viską paverčia linksmu žaidimu. Ankščiau, kai reikėdavo padaryt ką nors, ko nenorėdavau daryt, jausdavausi prislėgtas. Nemėgdavau iššūkių. Dabar aš jais mėgaujuosi.

Visada atrask būdą laimėti

Turi imtis bet kokių įmanomų priemonių, kad pasiektum savo tikslą. Niekada nepasiduok. Dominuoti, nereiškia reikalauti visko ko tik užsimanai. Dominuoti, reiškia kontroliuoti situaciją.

Kiekvienas žmogus iš tavęs ko nors nori. Tavo laiko, tavo vertės, tavo pinigų. Jei negauni iš gyvenimo to ko esi nusipelnęs, turi pradėt dominuot ir pats įgyvendint savo troškimus.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: