Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Kaip suvilioti merginą internete | SusiraskMergina.lt

kaip pakabinti mergina interneteKaip suvilioti merginą internete

Kiekvienas vyras ieškantis pažinčių internetu, pastebėjo, kad kuo toliau, tuo sunkiau tampa suvilioti merginą internete. Galbūt dabar įprasti pažinčių portalai tapo ne tokie populiarūs, tačiau pažintys internete progresavo. Dabar reiktų klausti: kaip suvilioti merginą per Facebook arba ką rašyti merginai per tinder. Nors internetinės pažintys progresavo, tačiau esmė nepasikeitė – desperatiški vyrukai ir toliau stengiasi įtikti vidutiniškoms merginoms, tačiau joms susilaukiant begalės dėmesio internete, tapo pasikėlusios, perdėtai daug reikalaujančios iš vaikinų.

Merginoms gaunant tiek dėmesio, jos tampa labai išrankios, netinka viskas ką rašo vaikinai, nebent tai būtų Ponas Nuostabusis. Vaikinai pradeda nesuvokti kaip pakabinti mergina internete, kaip užmegzti pokalbi, kad kaip nors įtiktų bent kažkokiai merginai.

Stengdamiesi dėl merginų įvairiausiais būdais, tokie vyrukai moterims nesuteikia jokio įdomumo. Todėl jei nori susilaukti merginos dėmesio, turi būti kitoks nei visi. Turi parodyti, kad tau netinka bet kokia mergina – tu žinai ko nori ir to ieškai. Su požiūriu “Man tiks bet kokia mergina” – nesuviliosi jokios. Turi parodyti, kad jeigu ji nori gauti tave, ji turi būti kažkuo ypatinga. Norėdamas suvilioti merginą internetu, turi žinoti kelis pagrindinius dalykus:

11 Patarimų kaip suvilioti merginą internete

1. Nuotraukoskaip suvilioti mergina internetu

Suvilioti kokybišką merginą nepavyks jei dėsi nuotraukas, kuriose fotografavaisi vonioje prie veidrodžio. Dėk tokias, kuriose atsispindi tavo teigiamos savybės. Tinka nuotraukos, kuriose šypsaisi, linksmai leidi laiką, užsiimi savo įdomiais hobiais, keliauji, ar esi tarp draugų (tai parodo tavo socialinį pripažinimą). Geriau nedėk tokių, kuriose pats fotografavai save – tu turi gyvenimą ir kiti žmonės tave nufotografuoja. Žinoma yra išimčių – net ir kai kurie selfiai gali atskleisti tavo nuostabią asmenybę, tačiau geriau to vengti.

Dauguma sako, kad geriausia yra pasisamdyti fotografą ir pasidaryti profesionalias nuotraukas. Tačiau tokios nuotraukos parodo, kad tu per daug stengiesi ir kad tavo gyvenimas yra gan nuobodus, jei niekas tavęs nenufotografuoja įprastomis tavo gyvenimo akimirkomis.

2. Nerašyk apie savo savybes – pademonstruok jas

Savo profilyje nerašyk “aš linksmas”, “mėgstu aktyviai leisti laiką” ir pnš. Tai gali parašyti bet kas. Vietoje to, parodyk, kad turi šias savybes – susirašinėdamas pajuokauk, papasakok apie įdomų nuotykį, kurį neseniai patyrei. Pademonstruok tai, koks tu esi, ne aprašyk.

3. Pirma žinutė jai – įdėk kuo mažiau pastangų, bet ir ne per mažai

Nesakyk komplimentų, neklausk “ką tu?”. Tiesiog vieno ar dviejų sakinių pagalba, suteik jai priežastį peržiūrėti tavo profilį ir atrašyti. Užtenka kelių sekundžių, kad peržiūrėjęs jos nuotraukas ar aprašymą, turėtum ko paklausti ar pakomentuoti. Neužtruk 10 minučių žiūrėdamas į jos profilį ir galvodamas tobulą pirmąją žinutę. Jūs esat visiški nepažįstamieji, todėl ji dar nėra verta tiek tavo laiko.

4. Pajuokauk

Moterims patinka rimti vyrai, tačiau kartais turi pašmaikštauti ir parodyti, kad su tavimi gali būti linksma. Iš vien nesistenk jos linksminti, kad neatrodytum kaip klounas. Tiesiog kartais pasakyk tai, kas tau atrodo juokinga, o ne tai, kas galvoji, jog ją pralinksmintų.

Merginos negali atsispirti geram humoro jausmui. Nevenk pasakyti ką nors šmaikštaus, tačiau negali atrodyti, kad per daug stengiesi ją pralinksminti.

5. Rašyk glaustai

Nesvarbu kur – profilio aprašyme ar žinutėse. Merginos internete sulaukia begalės žinučių, todėl jos neturi laiko ir kantrybės skaityti atsitiktinio vaikino rašliavų, kurio jos net nematė realybėje. Visuomet turėtum eiti tiesiai prie tikslo – kuo daugiau žodžių naudoji tuo mažiau lieka paslapties ir įdomumo. Jeigu ji rašo ilgas žinutes – tuomet ir tu gali rašyti ilgesnes žinutes, bet vis tiek turi rašyti mažiau nei ji.

kaip uzkalbinti mergina internete

Nelabai tikroviška nuotrauka, tačiau nemažai vyrų mielai taip pasielgtų

6. Neatrodyk beviltiškas

Jeigu tavo profilio aprašymas ar siunčiamos žinutės leis suprasti merginai, kad tu ieškai tikros meilės, savo vienintelės antros pusės – baigsis blogai. Tavo susirašinėjimas turi atrodyti kaip įprastas bendravimas su kitais žmonėmis, o jei visą tai išsivystys į romantinius santykius – šaunu. Tačiau tai nepavyks padaryti, jei skleisi žinią, kad ieškai savo svajonių merginos.

7. Būk originalus

Kaip jau sakiau, merginos internete sulaukia milžiniško dėmesio. Tai reiškia, kad negali jei rašyti tai, ką jau yra rašęs kas nors kitas. Prieš rašydamas pagalvok, ar ji jau galėjo gauti tokią pačią ar panašią žinutę. Jei atsakymas TAIP, sugalvok ką nors kitko.

8. Būk paslaptingas

Būk kaip serialai, kurie kiekvieno epizodo gale užmina mįslę, dėl kurios su nekantrumu lauki kitos serijos. Tavo tikslas sužadinti merginos susidomėjimą ir priversti ją norėti sužinoti daugiau. Tai reiškia, kad negali iš karto visko išpasakoti apie save, būti per daug detalus. Negali būti kaip atversta knyga.

Merginoms patinka paslaptingi vaikinai, tačiau tu negali visko nuo jos slėpti. Kartais palepink ją detalėmis apie savo gyvenimą. Būdamas paslaptingas, tačiau kartais atskleisdamas savo gyvenimo paslaptis, privesti ją jaustis ypatinga, kad toks mistiškas vaikinas jai atsiskleidė.

9. Intymumą palik susitikimui

Susirašinėdamas su mergina stenkis nebūti per daug intymus. Nesistenk flirtuoti susirašinėdamas su nepažįstama mergina. Neatrodyk, kaip visi tie sekso ištroškę vyrukai. Tu turi atrodyti išrankus, todėl merginai susirašinėjant su tavimi, turi atrodyti, kad tu ją, visų pirma, nori pažinti kaip žmogų, ir jeigu ji tau patiks, tu susitiksi su ja ir parodysi savo intymiąją pusę.

10. Kuo daugiau bandai – tuo labiau sekasi

Nesusitelk ties viena mergina – vienu metu susirašinėk su kuo daugiau. Kaip ir realiame gyvenime – tau nepasiseks dažniau, nei pasiseks, todėl turi nuolatos bendrauti su daug merginų ir stebėti kokie metodai veikia, o kokie ne. Tau gali daug kartų nepasisekti, tačiau kai pasiseks – bus verta įdėto laiko ir pastangų.

11. Negaišk laiko ir susitik su ja

Nešvaistyk laiko ir pastangų stengdamasis pažinti merginą per internetą. Kuo greičiau gausi jos numerį ir pasiūlysi susitikti, tuo geriau. Bendravimą daugiausiai sudaro ne pasakyti žodžiai, o kūno kalba, balsas, todėl ją suvilioti gali tik susitikęs su ja.

kaip pradeti pokalbi su mergina internete

Pasiūlyk jai susitikti, nesusirašinėjęs pusę metų

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: