Kaip suvilioti merginą, kuri turi vaikiną

Vilioti merginą, kuri turi vaikiną?

Neketinu pamokslauti, kad yra negražu bandyti suvilioti merginą, kuri turi vaikiną. Esu įsitikinęs, kad jeigu jis atlieka puikų vaikino vaidmenį, tuomet jo mergina bus nesuviliojama. Anksčiau, vos supratęs, kad kalbinama mergina turi vaikiną, iškart prarasdavau visas viltis ir nustodavau jos siekti. Tačiau galima elgtis visai kitaip ir toliau jos siekti, nes merginos turinčios vaikinus yra dviejų tipų:

Merginos, kurios yra nelaimingos su dabartiniu vaikinu. Kai kurioms merginoms tiesiog patinka turėti vaikiną. NESVARBU KOKĮ. Tokios merginos nemėgsta būti vienišos, todėl nepalieka savo vaikino, kol dar neturi kuo jį pakeisti. Dažniausiai jos tiesiog svajoja būti nuviliotos nuo dabartinio vaikino.

Merginos, kurios yra visiškai įsimylėjusios. Su tokiom merginom gali net nešvaistyt laiko. Kiti vaikinai joms neįdomūs. Nebent kaip draugai.

Žinoma, yra ir viduriukas. Viduryje esančios merginos yra nei laimingos, nei nelaimingos. Jos būna tiesiog prisirišusios prie savo vaikino, todėl nenori jo palikti. Tačiau dauguma tokių merginų būna labai atsipalaidavusios tokiuose santykiuose ir yra didelė tikimybė, kad mielai išduotų savo vaikiną su kitu.

Kaip jas atskirti?

Geriausias būdas atskirti laimingąsias merginas nuo nelaimingųjų, yra stebėjimas po kiek laiko bendravimo, ji užsimena apie savo vaikiną. Kuo daugiau laiko praeina, kol ji užsimena apie savo vaikiną, tuo geriau. Jei mergina yra laiminga su savo vaikinu, jis nuolatos suksis jos galvoje ir ji norės tai pabrėžti. Ji jausis nesmagiai bendraudama su žaviu ir šmaikščiu vyruku, todėl nuolatos stengsis paminėti savo vaikiną ir tai darys iš teigiamos pusės.

Tačiau jei užtruks 15, 30 ar net 60 minučių, kol ji paminės savo vaikiną – santykiuose kažkas ne taip. Dar geriau, jei ji tai slepia, o tu tai sužinai iš kitų.

Jos susidomėjimo tavimi lygis

Gali būti, kad ji turi vaikiną, tačiau jai patinka flirtuoti. Galbūt ji mėgsta kitų vyrų dėmesį, nes tai ją priverčia jaustis patrauklia ir geidžiama. Kaip atskirti merginą, kuri mėgsta dėmesį, nuo tokios, kuri yra tikrai nepatenkinta santykiais? Atsakymas: jos susidomėjimo tavimi lygis.

Jeigu ji nori iš tavęs daugiau nei tik dėmesio, tuomet ji stengsis išlaikyti pokalbį, domėsis tavimi, teigiamai reaguos į tavo prisilietimus (arba pati lies tave), dažnai norės bendrauti su tavimi… Jei po 10 minučių pokalbio ji net nepaklaus tavo vardo, viskas aišku – jai rūpi tik ji pati (na ir dar šiek tiek jos vaikinas). Taigi, kaip suvilioti merginą, kuri turi vaikiną?

Kaip suvilioti merginą, kuri turi vaikiną

Jei užtrunka amžinybė, kol ji pamini savo vaikiną, bendrauk ir flirtuok su ja lyg ji neturėtų vaikino, ir negaišdamas daug laiko pamėgink ją pabučiuoti. Jeigu ji atsitraukia ar pasako “juk aš turiu vaikiną” – nekreipk į tai dėmesio ir toliau taip pat bendrauk. Neužilgo vėl pamėgink ją pabučiuoti. Kuo toliau tuo labiau stenkis suartėti su ja, kol pasieksi savo, arba kol paaiškės, kad ji neketina su tavimi nieko daryti.

Emocijos

Kaip jau žinai, moterys yra emociniai, o ne loginiai sutvėrimai. Todėl būdamas su ja, stenkis užmegzti kuo stipresnį emocinį ryšį. Klausinėk kokios jos svajonės, kokia buvo jos vaikystė, domėkis jos hobiais. Privesk ją jaustis, lyg jūs būtumėte sielos draugai. Jūs skirti vienas kitam, ir niekas geriau jos nesupranta už tave. Kiekvieną kartą susitikus su tavimi, ji turi jausti kuo teigiamesnius jausmus. Būdama su tavimi ji visuomet turi jaustis laiminga. Jei tau pavyks tai padaryti, jos kaltės jausmas visiškai išnyks, o vaikinas bus pamirštas.

Taip pat, jeigu žinai jos vaikiną, ir tau aišku, kad jis nėra geriausias jai variantas, klausk jos, kokie jai būtų tobuli santykiai. Tuomet gali paminėti jos vaikiną, ir parodyti, kad jų santykiai nėra niekuo panašus į tai, ko ji nori iš santykių. Po tokio pastebėjimo, merginos dažniausiai supranta, kokie netobuli jų vaikinai yra.

Pabaigai

Trumpai kalbant, su visomis merginomis turi bendrauti taip, lyg jos visos neturėtų vaikino. Jei mergina neturi vaikino – viliok. Jei mergina turi vaikiną, bet elgiasi lyg neturėtų, pats supranti, santykiuose kažkas ne taip, todėl – viliok.

Man nepatinka, kai kas nors kabiną mano merginą. Tačiau aš negalėčiau kaltinti kito už bandymą. Jeigu nuviliotų mano merginą, galėčiau kaltinti tik save, kad kažką blogai dariau santykiuose.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: