Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Kaip suvilioti merginą: ko niekas nesako | SusiraskMergina.lt

kaip suvilioti merginą

Yra daug patarimų skirtų padėti išmokti kaip suvilioti merginą ar moterį. Dauguma tų patarimų prasilenkia su realybe aiškindami ką reikia sakyti ar daryti norint ją sužavėti. Tačiau tu gali kalbėti visiškas “pievas” ir vis tiek suvilioti merginą. Taip pat, tu gali kalbėti tobulai parinktas frazes, bet vis tiek būti atgrasus merginai.

Mokymasis, kaip suvilioti merginą, neturi nieko bendro su tam tikrų frazių ar metodų kalimu. Svarbiausia yra tai, kas slypi už tavo sakomų žodžių: tavo ketinimai, norai, savitumas. Jei nori pagerinti savo seksualinį gyvenimą ir išmokti suvilioti merginą, iš pradžių turi pagerinti savo emocinį gyvenimą – ką tu galvoji apie save ir kitus, kaip išreiški save ir pan.

Kaip suvilioti merginą

Norint suprasti, kaip suvilioti merginą, iš pirmo reikia suprasti kelis esminius dalykus. Visų pirma, žmonės renkasi su kuo būti pagal tai, kaip jie jaučiasi būdami su tuo žmogumi. Su vyrais paprasta – gražios moterys mus jaudina, todėl mes norim jų, kad galėtume pasimylėti su jomis. Jeigu jaučiame, kad mes merginai rūpime, ji gerbia ir žavisi mumis – tuomet mes norim ilgalaikių santykių su ja.

Su merginomis sudėtingiau. Kartais sunku suprasti, ko merginos nori, tačiau principas išlieka tas pats. Merginos nori vyrų, kurie jas priverčia jaustis taip, kaip jos slapčia nori jaustis. Yra begalė būdų sukelti merginos emocijas, o nuo pasirinktų būdų priklausys, kiek ir kokių merginų turėsi savo gyvenime.

Yra įvairių patarimų, kaip suvilioti merginą – vieni sako, kad jas reikia erzinti. Kiti, kad reikia būti savanaudžiu ir šaltu. Dar kiti sako, kad reikia pirkti dovanas ir būti maloniu. Kokį kelią pasirinksi siekdamas merginų, nusakys kokias merginas pritrauksi į savo gyvenimą.

Vyro statusas

kaip suvilioti patinkancia mergina

Jam nereikėjo mokytis, kaip suvilioti merginą, jo statusas atliko visą darbą

Seniai įrodyta, kad vyro statusas yra vienas svarbiausių faktorių, norint suvilioti merginą. Yra du statuso rodymo būdai: statuso rodymas išoriniais dalykais (pinigai, resursai, brangūs drabužiai) ir statuso rodymas savo elgesiu (pasitikėjimas savimi, dominavimas, lyderiavimas).

Vieni galvoja, kad pinigai ir prestižas suteikia pasitikėjimo savimi, kiti atvirkščiai – pasitikėjimas savimi ir lyderio savybės veda į pinigus ir prestižą. Aš sutinku su antrąja nuomone – merginos lygiai taip pat, jei ne dar labiau, yra veikiamos potencialaus statuso (statuso kurio vyras dar neturi), tačiau elgesiu ir požiūriu parodo savo siekius.

Tai galiu patvirtinti iš savo patirties – nemažą laiko dalį buvau bedarbis, gyvenau su mama, ir jei pasakočiau bet kokiai merginai apie to laikotarpio savo gyvenimą, atrodyčiau apgailėtinas. Tačiau aš niekuomet tokių dalykų nesureikšminau. Savo elgiasiu rodydamas, kad turiu potencialą ateityje būti aukšto statuso vyru, visuomet turėdavau merginų, kurios tai įžvelgdavo ir nesureikšmindamos mano tuometinės padėties, linksmai išdykaudavo su manimi.

Vyro statusas yra nusakomas pagal tai, kaip jis elgiasi. Išoriniai statuso rodikliai (automobiliai, pinigai, prašmatnūs drabužiai) gali suteikti trumpalaikių galimybių, tačiau jie nesukurs ilgalaikės traukos. Visi tie išoriniai statuso rodikliai yra aukšto statuso elgesio rezultatas, o ne atvirkščiai.

Moterų seksualinė trauka priklauso nuo vyro statuso

Vyro statusas priklauso nuo jo elgesio

Nuo vyro elgesio, požiūrio į save, pasaulį, merginas, priklauso ant kiek jis bus jai patrauklus

Tu negali suvilioti merginos pasakodamas istorijas, koks esi sėkmingas su merginomis ar demonstruodamas prabangų laikrodį ar kitas gėrybes. Ji pati tai supras iš tavo elgesio ir požiūrio.

Vyro desperatiškumas norint suvilioti merginą

Labiausiai vyro patrauklumas atsispindi nuo to, kiek jis yra reiklus ir desperatiškas. Pavyzdžiui, net ir geriausią darbą turintis bei šmaikščias frazes išmąstantis desperatiškas vyras, kalbėdamasis su mergina, tuos dalykus naudos tam, kad sužavėtų ir gautų jos pripažinimą. Tačiau nereiklus ir nedesperatiškas vyras kalbės apie ką panorėjęs. Jis pripažins, kad šiuo metu neturi darbo, bet pasisukus kalbai apie jo pomėgius ir aistras, jis taps nesuvaldomu ir nesigirdamas entuziastingai pasakos apie juos pusę valandos. Dėl to jis atrodys nuoširdus, autentiškas ir nereiklus. Tokio vyro elgesys nepriklauso nuo to, kaip kiti jį mato ir vertina. Jo elgesys priklauso nuo to, kaip jis pats save vertina.

Desperatiškas vyras, nepaisant jo puikaus darbo ir šmaikščių frazių, yra tik sekėjas. Jis eina kitų pramintais takais. Tačiau nedesperatiškas vyras, nors ir šiuo metu neturėdamas gero darbo ir, iš šono atrodytų, neturintis tikslo, galiausiai susikurs sau tokį gyvenimą, dėl kurio jis bus laimingas. Jis niekada nesirūpins dėl kitų žmonių pastabų, kaip reikia gyventi. Jeigu vyrui yra svarbiau tai, kaip kiti jį vertina, nei kaip jis pats save vertina, tuomet jis automatiškai elgsis nepatraukliai prie tų žmonių.

Nesakau, kad vyras turėtų visiškai ignoruoti kitų nuomonę apie jį – tiesiog jo paties nuomonė apie save, turėtų būti daug svarbesnė, nei kitų.

Desperatiškumas norint suvilioti merginą pasireiškia įvairiai. Keli pavyzdžiai:

 • Nesulaukdamas merginos atsako, nesiliauji rašyti merginai žinučių
 • Dažnai svarstai apie įdomius ir linksmus juokelius, kurie tau padėtų sužavėti merginą
 • Pieš užkalbindamas merginą, galvoji kokia būtų pati tobuliausia frazė, dėl kurios nebūtum atstumtas
 • Norėdamas atrodyti įdomesnis ir patrauklesnis, meluoji merginai apie save
 • Slepi savo trūkumus ir nepriimi kritikos
 • Jauti poreikį kontroliuoti ir dominuoti kiekviename pokalbyje
 • Išaukštini merginas arba laikai jas visiškomis kvaišomis
 • Stengiesi ir tobulėji dėl to, kad galėtum sužavėti aplinkinius. Darai kažką, nes galvoji, kad dėl to patiksi žmonėms, o ne dėl to, jog tau patinka tai daryti

Nedesperatiško vyro elgesio pavyzdžiai:

 • Jeigu mergina nenori su tavimi bendrauti ar neatsako į žinutes – supranti, kad ji nėra tau skirta ir yra begalė kitų merginų, kurios norės bendrauti su tavimi
 • Neslėpi seksualinio susidomėjimo ir leidi merginai žinoti tavo ketinimus
 • Neslėpi savo trūkumų. Jautiesi gerai būdamas netobulas
 • Su merginomis elgiesi kaip lygus su lygiu – neišaukštini jų bei nemenkini
 • Tu turi standartus ir susitikinėji tik su tokiomis merginomis, kurios daro tave laimingą ar kitaip įtakoja tavo gyvenimą į gerąją pusę
 • Tobulėji ir stengiesi dėl savęs, o ne todėl, kad įtiktum kitiems

Drąsus elgesys, iššūkių nebijojimas, atviras seksualinio geismo demonstravimas – yra savybės, kurių merginos nori vyruose. Užeik į bet kurį knygyną ir pamatysi kalnus meilės romanų. Tie visi meilės romanai, yra kaip vyrams porno. Atidžiau panagrinėjęs pastebėsi, kad tose knygose visuomet būna tas pats. Tose knygose, visuomet būna blogiukas, turintis pavojingą ir įdomų gyvenimą. Merginai susipažinus su juo, ji pastebi, kad šis blogiukas viduje yra daug tikresnis ir geresnis, už visus tuos malonius vyrukus, kurie tik apsimetinėja tokiais. Tie blogiukai visuomet žino ko nori ir eina to pasiimti, neklausdami ar galima.

Jaudinimasis būnant su mergina, jai bus ypatingai nepatrauklus tavo bruožas. Bijai merginą pakviesti į pasimatymą? Bendraudamas su ja, bijai išsakyti savo nuomonę? Pasimatymo metu bijai pabučiuoti? Po pasimatymo bijai pasikviesti pas save namo? Blogiukas nebijotų ją patvarkyti pro visus galus. Kodėl tu turėtum bijoti?

Norėdamas suvilioti merginą, turi parodyti, kad tai ji privalo įrodyti, jog yra pakankamai gera tau, o ne atvirkščiai. Turi parodyti, kad nešvaistai savo brangaus laiko su merginomis, kurios turi tik išvaizdą, bet viduje yra tuščios. Merginos matydamos tavo išrankumą, supras, kad esi aukšto statuso/vertės vyras ir pradės stengtis dėl tavo dėmesio.

Pavyzdžiui, kai užkalbini merginą, o ji tau iškart atšauna, kad ji turi draugą, neieško santykių ar kokiu kitu pasiteisinimu bando baigti pokalbį, ką darai tokiu atveju? Vietoje to, kad rodytum apmaudą, paklausk jos “Kodėl galvoji, kad noriu būti tavo vaikinu? Juk aš visai tavęs nepažįstu. Tiesiog pasirodei simpatiška ir pamaniau, kad būtų įdomu pabendrauti ir galbūt susipažinti”. Pasakydamas tai ar ką nors panašaus, parodysi savo išrankumą žmonėms, dėl ko ji supras, kad nesivaikai merginų dėl jų išvaizdos, o turi standartus, ir jai reikės pasistengti, kad tau įtiktų.

Klaidingas suvokimas, kaip reikia suvilioti merginą

kaip suvilioti mergina knyga

Eik pas ją ir tinkamai parodyk savo seksualinį susidomėjimą

Visuomet kai girdi merginas besiskundžiančias, kad jas per dažnai kabina vaikinai, reiškia viena – jas kabina ne tokie vaikinai, kokių jos norėtų. Tokie vaikinai būna dviejų tipų: nepagarbūs treninguoti drąsuoliai, kurie švilpia merginoms iš tolo ir vadina jas kvailais mažybiniais vardais. Kiti – nedrąsūs, sekso ištroškę vyrukai, kurie seka merginą pusę valandos, kol išdrįsta ją užkalbinti, o užkalbinę kliedi kokio nuostabaus grožio jos yra.

Taisyklingas ir atviras seksualinio susidomėjimo rodymas yra be galo retas mūsų visuomenėje. Tiesą sakant, socialinis spaudimas mus verčia slėpti savo seksualinius geismus. Aiškinama, kad merginos daug mažiau mėgsta seksą, nei vyrai, nors jau seniai įrodyta, kad merginos nori seksualinių santykių tiek pat kiek vyrai, jei ne dar daugiau.

Augant mums kalama į galvą, kad tokių geismų rodymas ar net turėjimas, yra gėdingas dalykas. Tai ne tik įbaugino mus, kad negalima atvirai rodyti savo seksualinio susidomėjimo, bet ir pavertė desperatiškais, seksą išaukštinančiais vyrais, dėl kurio galim bet ką paaukoti.

Tavo elgesys viliojant merginą

Mažai kas analizuoja tokius dalykus, bet tu turi suprasti kodėl tu elgiesi vienaip ar kitaip bendraudamas su mergina. Kalbant apie buvimą desperatišku – kuo labiau stengiesi nebūti tokiu, norėdamas patikti merginoms – paradoksalu, bet tapti dar desperatiškesnis.

Turėtum stengtis tapti nedesperatišku, nes tu sau rūpi ir nori tapti geresniu vyru. Merginų pritraukimas į savo gyvenimą turėtų būti tik viso šio proceso šalutinis efektas.

Rodant seksualinį susidomėjimą, nereikėtų sakyti kažkokių dalykų, vien dėl to, nes galvoji, kad jai tai patiks. Jei naudosi išmoktas strategijas ar frazes, kad galėtum su ja permiegoti, neužtruks ilgai, kol ji supras tavo ketinimus. Seksualinis susidomėjimas yra vidinis procesas. Tai procesas, kurio metu turi peržengti per savo vidinius barjerus, kad galėtum natūraliai dalintis savo seksualumu su merginomis.

Turi suprasti, kad tave atstums daug merginų. Nesvarbu ką darytum, ir kokias tobulas frazes sakytum. Todėl jei matuosi savo sėkmę su merginomis pagal tai ar tave atstumia, visuomet liksi nusivylęs savimi. Tačiau jei savo sėkmę su merginomis matuosi pagal tai, kaip smagu tau būna bendraujant su jomis – visuomet turėsi 100% pasisekimo reitingą.

Tiesiog mėgaukis procesu ir nieko nesitikėk iš merginos. Kai nieko nesitiki, tampi linksmesniu, nesusikausčiusiu, labiau pasitikinčiu savimi. Tačiau vos tik pradedi galvoti kokia ji nuostabi, tikėtis, kad ji bus tavo mergina, žmona, įsivaizduoji kaip atrodys jūsų vaikai ir anūkai – nespėji sumirksėti, kai ji jau būna dingus.

Išorinis tavo elgesys yra vidinio TAVĘS rezultatas. Todėl jei nori tapti patraukliu vyru ir išmokti suvilioti merginą, turi investuoti ir rūpintis savimi. Kaip jau sakiau, tai vidinis procesas – kaip save vertini, ką apie save galvoji, kiek savimi rūpiniesi – visą tai nusako tavo pasisekimą su merginomis.

Kaip greitai suvilioti mergina

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: