kaip suvilioti moteri

Gyvename pasaulyje sukurtame ekstravertams. Pasaulyje, kuriame žmonės mėgsta vakarėlius, didelius susibūrimus ir kitokią nuolatinę socialinę stimuliaciją. Šitas straipsnis yra skirtas kitokiems vyrams. Tokiems, kurie mielai gyvena be nuolatinio bendravimo, tačiau dėl to iškyla nemažai problemų norint suvilioti moterį ir užmegzti intymų ryšį su ja.

Moterų viliojimas intravertui yra sudėtingas dalykas. Puikiai tai žinau, nes ilgą laiką pats toks buvau (ir dabar esu didžiąja savo dalimi). Būti intravertu nėra blogai, tačiau tokio žmogaus polinkis būti vienam, nei bendrauti su žmonėmis, smarkiai įtakoja sėkmę su moterimis.

Turiu pabrėžti, kad būti intravertu, nėra tas pats, kas būti droviu. Būnant droviu, bendravimas vengiamas dėl baimės sudaryti netinkamą nuomonę apie save, būti nepripažintu, blogai įvertintu. Intravertas gali lengviau bendrauti, tačiau jis to ilgai negali daryti – jį gretai pradeda varginti bendravimas, galvojimas ką pasakyti, pokalbiai apie nieką ir pan.

Intravertas, taip pat, turi daug teigiamų savybių, kurios ypač pasitarnauja ilgalaikiuose santykiuose:

  1. Dauguma merginų nemėgsta skubėti santykiuose. Nemažai merginų, prieš pradedant santykius, nori neskubėti, pažinti vaikiną ir užmegzti su juo stipresnį ryšį.
  2. Maža tikimybė pasirodyti desperatišku. Kadangi puikiai jautiesi būdamas vienas, tau nereikia nuolatos bendrauti ir būti su kitu žmogumi. Dėl to automatiškai nedarysi daugumos vaikinų klaidos ir nebūsi desperatišku.
  3. Turi daug pomėgiųIntravertai neskiria daug laiko bendravimui, todėl turi daug laisvo laiko, kurį gali skirti skaitymui, tobulėjimui, įvairiems pomėgiams. Dėl šios priežasties, jie tampa įdomūs pašnekovai, turintys ką pasakyti (tačiau dažnai to vengiantys)
  4. Atrodai sunkiau prieinamas. Toks vaikinas retai bus pasiekiamas facebook’e ar kitose socialiniuose tinkluose. Rečiau rašys, pasakos apie save, dėl to atrodys paslaptingesnis, išrankesnis, sunkiau prieinamas.
  5. Sugebi išklausyti. Net nereikia sakyti, kaip kiekvienas žmogus mėgsta būti išklausytas ir suprastas. Intravertų polinkis mažai kalbėti, gali puikiai tam pasitarnauti.

Nesakau, kad intravertu būti yra geriau nei ekstraveru. Tiesiog noriu pasakyti, kad net ir intravertas gali būti pasitikintis savimi, drąsus, geidžiamas moterų. Vien dėl to, kad jis nelinkęs leisti laiko tarp žmonių, nereiškia, kad jis negali pasitikėti savimi ir turėti pilnaverčių santykių. Intravertas supratęs savo mąstymo spragas, dėl kurių vienaip ar kitaip elgiasi, gali lygiai taip pat, kaip ir ektravertas, nesunkiai suvilioti patinkančią moterį.

Buvimas intravertu turi nemažai pliusų, tačiau tai nepadės žengiant pirmąjį žingsnį, kurio merginos dažniausiai nežengia pirmos.

Jei esi intravertas, tuomet bet kokia kainą vengsi socialinių situacijų ir pirmas nepradėsi pokalbio su moterimis. Tokiems vyrams yra sunku prasilaužti ir tapti “pasitikinčiu savimi mergišiumi”, kokiu jie taip nori būti. Tai padaryti yra sunku, nes, ne taip kaip ekstavertai, intravertai geriausiai jaučiasi tylioje aplinkoje, kur nedaug žmonių. Taigi, kaip suvilioti moterį intravertui?

Kaip suvilioti moterį intravertui

Intravertai, taip pat gali gyventi pilnaverčius socialinius gyvenimus. Iš tikrųjų, jie gali gyventi netgi dar labiau prasmingus ir pilnaverčius gyvenimus nei ekstravertai. Taip yra dėl to, nes ektravertai yra linkę bendrauti su visais, išnaudodami kuo daugiau galimybių, tačiau intravertas susitelks ties vienu žmogumi, taip galėdamas su mergina užmegzti daug stipresnį ryšį ir sukurdamas daug prasmingesnius santykius. Problema ta, kad socialinių situacijų vengimas, labai sumažina tikimybę susipažinti su tam tinkama mergina. Jei pažinosi mažai žmonių ir retai išeisi į lauką, tikimybė bus minimali.

Dažniau išeik iš namų

Intravertai yra nenugalimi pasiteisinimų ieškotojai, kodėl nereiktų išeiti iš namų. Galėdavau praleisti savaitę namie niekur neišeidamas. Dėl to būdavau daug produktyvesnis, tačiau galiausiai pradėdavau jaustis, kad nuolatos nieko naujo nepatirdamas, švaistau gyvenimo suteikiamas galimybes.

Žinoma, intravertams nepatinka dideli žmonių susibūrimai, triukšmingos vietos ir beprasmės šnekos. IR TAI NIEKO BAISAUS. Tiesiog turėtum eiti į tokias vietas, kuriose jautiesi gerai. Nebūtina savęs versti eiti į vietas, kuriose prastai jautiesi. Jei mėgsti tylą, gali eiti į knygynus, kavinukes, sporto salę ir pan. Moterys sutiktos tokiose vietose, kur tu gerai jautiesi, iškart turėsit kažką bendro, būsit panašūs. Be to, moterys daug palankiau žiūri į vaikinus, kurie jas užkalbina tokiose vietose, nei kad smirdančiame bare ar klube.

Tačiau jei tik manai, kad tau nepatiktų klube, bet niekad jame nebuvai, turėtum pabandyti bent kartą. Jeigu esi dėl kažko įsitikinęs, kad tau nepatiks kokioje nors vietoje, visuomet turėtum išbandyti bent dėl to, kad tiksliai žinotum ir praplėstum savo akiratį. Manai tau nepatiktų seminaruose, parodose, klubuose, festivaliuose, koncertuose, ar bet kokiose kituose vietose? NUEIK TEN BENT KARTĄ.

Būk ne tik savo nuolatiniame draugų rate

Dažnai manoma, kad intravertai visą savo laiką leidžia vieni. Taip nėra. Jie dažniausiai turi kelis artimus draugus, su kuriais yra linkę leisti savo trumpą socializacijai skirtą laiką. Jei nori praplėsti savo pažinčių ratą, turi išlipti iš jo. Kito kelio nėra. Norėdamas susikurti kuo daugiau galimybių susipažinti su naujomis merginomis, turi nuolatos bendrauti su nepažįstamais žmonėmis.

Tai galima pasiekti susirandant hobį, kurio dėka atsirastų daug galimybių naujoms pažintims. Geriausia, jei tavo naujasis hobis, tau iš tiesų patiktų ir jaustum jam aistrą. Tokiu atveju, susipažįstant su žmonėmis turinčiais tą patį hobį, iškart turėsit šį tą bendro.

Taip pat, turėtum stengtis bendrauti ir su nepažįstamais žmonėmis sutiktais kasdieniniame savo gyvenime. Nepraleisk progos pasišnekučiuosi, kad ir kur būtum.

Pakeisk savo bendravimo įpročius

Nieko nėra maloniau, kaip sulaukti teigiamo atsako. Kalbėdamasis su moterimi, domėkis ja, leisk jai išsipasakoti, šypsokis.

Užduodamas klausimus, neklausk tokių klausimų, į kuriuos atsakoma tik taip arba ne. Tokie klausimai tik pakelia merginos ego. Užduok tokius, į kuriuos meteriai atsakant reiktų investuoti daugiau savo minčių ir energijos.

Kalbėk garsiai ir aiškiai, kad merginai nekiltų problemų tavęs suprantant. Tuo pačiu, tai rodys tavo pasitikėjimą savimi ir savo sakomais žodžiais.

Tau nereikia daug keistis, tiesiog išryškink savo teigiamas intraverto savybes.

Nesistenk visą laiką savęs kontroliuoti

Intravertai yra įpratę prieš ką nors darydami, gerai viską apgalvoti. Prieš imdamiesi ko nors naujo, jie ilgai analizuoja pliusus ir minusus. Bendraudami su moterimis, kiekvieną sakomą žodį gerai apgalvoja ir stengiasi viską kuo tobuliau padaryti.

Dauguma žmonių yra įpratę vartoti alkoholį, kad jaustųsi labiau pasitikintys savimi. Kodėl taip yra? Alkoholis blokuoja mintis, kurios nuolatos juos kontroliuoja. Užmiršk tokį savikontrolės blokavimą. Tiesiog mėgaukis moterų kompanija, nevertindamas savo minčių. Prieš prieidamas prie moters, negalvok tobulos užkalbinimo frazės, tiesiog eik ir sakyk kas tuo metu bus galvoje. Būdamas su mergina, elkis taip kaip nori, nesistengdamas jai įtikti. Būdami socialinėse situacijose, turėtume išjungti mąstymo rėžimą ir tiesiog mėgautis bendravimu.

Norėdamas tai pasiekti, aš visuomet pradedu elgtis kaip panorėjęs, darau įvairiausias nesąmones, kalbu kas būna ant liežuvio galo. Netgi specialiai stengiuosi, kad mane atstumtu moteris. Kai pasiekiu būseną “I don’t give a fuck”, viskas pradeda eitis savaime. Susipažinęs su sekančia mergina, man jau būna visiškai lengva bendrauti, o jei ji ir atstumia mane, po 5 sekundžiu užmirštu ir toliau linksmai leidžiu laiką.

Būk intymus

Būdamas intravertu, tu labiau vertini užmezgamą stiprų ryšį ir gilius pokalbius, tačiau ilgesniam laikui apsistojus ties tokiais dalykais, moteriai tapsi tik draugu. Kuo toliau, tuo didesnis intymumas tarp jūsų turėtų būti. Moteris turi žinoti, kad ji tave traukia seksualiai, todėl atitinkamai ir elkis, jei nenori tapti tik nosine, į kurią ji ateis išsiverkti, kai kiti, drąsesni vaikinai ja pasinaudos.

Moterims nerūpi tavo intelektas

Intravertai su savo nuolatiniais apmąstymais atrodo labai protingi, ir jie tai mėgsta pabrėžti, tačiau turi suprasti, kad moterims nerūpi tavo intelekto lygis. Tiesą sakant, jas net tai atstumia.

Daugumai moterų nerūpi vyrų intelektas, kaip ir vyrams, norintiems pasimylėti su mergina, nerūpi, kiek ji uždirba. Moterys nori vyrų, kurie jas prajuokintų, kurie jas jaudintų, padarytų gyvenimą įdomų, o nešnekėtų apie politiką, istoriją, filosofiją. Anksčiau aš buvau visiškai neįdomus, nesukeldavau jokio jaudulio merginoms, tačiau kai prisiverčiau būti kitokiu, man pradėjo patikti matyti besišypsančias merginas geidžiančias manęs. Anksčiau galvodavau, tik tai, kaip savo gyvenimą padaryti geresnį, tačiau pradėjęs stengtis dėl moterų laimės, ir pats tapau laimingesniu.

Nubrėžk ribas

Taip, turi stengtis dėl moterų, tačiau visuomet turi turėti ribas. Kiekvienas vaikinas turi nusibrėžęs skirtingas ribas. Vienas gali nuolatos linksmint merginą, daryti viską ko ji užsimano, kad tik galėtų įlįsti į jos kelnaites. Kitas, visiškai nesirūpins moterimis ir nerodys joms dėmesio.

Kur nubrėži savo ribas, priklausys nuo tavęs, tačiau moteriai turi būti aišku, kur tos ribos yra. Pavyzdžiui, aš tobulėju ir įdedu pakankamai pastangų norėdamas suvilioti moterį, tačiau jokiu būdu nebūsiu klounu, pašventusiu savo gyvenimą šliaužiojimui paskui kiekvieną moterį stengdamasis jai įtikti. Vyras turi turėti orumo, kurio neiškeis į galimybę permiegoti su moterimi.

Pabaigai

Eik pirmyn mažais žingsneliais. Kaip sakoma, nepastatysi namo per vieną dieną, todėl turi kiekvieną dieną padėti bent po vieną plytą. Tuo noriu pasakyti, kad turėtum kiekvieną bent kažkiek bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Pavyzdžiui jeigu kiekvieną dieną užkalbinsi 5 moteris, per metus išeis 1825. Tokiu būdu susipažinsi su pakankamu skaičiumi moterų, kad net ir nebūdamas labai geru viliotoju, bus didelė tikimybė, jog susipažinsi su tokia moterimi, su kuria norėsi santykių.

Turėjau milžinišką baimę merginoms, tačiau mažais žingsneliais man tai pavyko įveikti. Nors aš vis dar esu intravertas, bet daugiau nesu drovus būdamas su moterimis.

Noriu pastebėti, kad intravertus labai vargina apsimetinėjimas tuo, kuo jie nėra. Jiems sunku ilgai išlaikyti aukštą energiją kalbinant patrakusias, energingas moteris. Intravertui reikia pabūti vienam, atsigauti nuo vakarėlio ar žmonių, išsiurbusių jo energiją. Man reikėdavo papildomų pastangų norint normaliai bendrauti ir tai mane labai išvargindavo. Dėl galimybės permiegoti su moterimi, imituodavau buvimą ekstravertu, tačiau tai buvo melas. Tai yra tiesa, patarimas “būti savimi” yra niekam tikęs. Turėjau būt kažkuo kitu. Bet daugiau man nerūpi. Kai gauni pakankamai moterų, dingsta noras papildomai stengtis. Tačiau taip tik dar geriau. Nors dauguma aktyvesnių moterų mane galėtų palaikyti nuobodžiu, tačiau aš daugiau niekuo neapsimetinėdamas, bendrauju su moterimis, kurios yra panašesnės į mane. Su tokiomis, kurių požiūris ir įsitikinimai yra tokie kaip mano. Taip viskas tampa daug lengviau.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: