kaip suvilioti moterįŠiuolaikinių moterų kokybė nuolatos mažėja. Moterų viliojimo nakties metu greitai teks atsisakyti – moterys iš klubų ar barų bus tinkamos nebent seksui. Ką tokiu atveju darai? Siuntiesi Tinderį? Kad ir koks šmaikštus būtum, tokiose programėlėse persimesi nebent keliais žodžiais ir galiausiai ji dings kaip į vandenį. Kas belieka? Atsakymas paprastas – išmokti suvilioti moterį dienos metu.

Moterys sutiktos dienos metu būna daug “kokybiškesnės”, o sukurti artima ryši su ja yra daug lengviau. Taigi pateiksiu kelis patarimus kaip suvilioti moterį dienos metu.

8 patarimai kaip suvilioti moterį

 1. Nesirūpink dėl atstūmimų

Be galo svarbu, kad neigiami rezultatai tavęs nepaveiktų. Merginų atstūmimai yra pats baisiausias dalykas pradedantiesiems. Tave atstums. Kas čia tokio? Yra milijonai tau tinkančių nuostabių merginų. Turi galvoti, kad tai tu esi prizas, ne ji. Atsimink tai. Jei ne ji, tai kita.

Santykius kontroliuoja tas asmuo, kuriam mažiausiai tie santykiai rūpi

Žingsnis po žingsnio ir atstūmimai tau bus visai užmiršta sąvoka. Atstūmimai taps žaidimo dalimi. Taip pat, galiausiai turėtum pasiekti fazę, kuomet merginų grožis tavęs visiškai netrikdys. Net kai mergina nustoja su tavimi bendrauti, neatrašo ar akivaizdžiai tave atstumia – tokie dalykai turėtų visai tavęs nepaveikti. Nepaveiks, nes tu per daug neprisiriši prie kitų žmonių. Puikiai suprasi, kad jie gali bet kada, net neatsisveikinę, išeiti iš tavo gyvenimo. Tikėk savo aukšta verte ir parodyk tai. Tu visuomet turėsi pasirinkimą iš daugybės moterų, todėl nieko neišaukštink ir negarbink.

 1. Kontroliuok savo balsą

Dažnai visi nuvertina balso svarbumą, tačiau balso tonas, kalbėjimo greitis, dažnis yra labai svarbūs norint suvilioti moterį. Iš tikrųjų, tai kaip kalbi, yra daug svarbiau nei patys žodžiai. Moterys apie vyrą sprendžia ne iš jo sakomų žodžių. Jos sprendžia iš neverbalinių užuominų, kurias jis skleidžia. Todėl, tai kaip kalbi, gali nemažai pakeisti moters nuomonę apie tave, į tokią, kokios nori.

Tavo balsas parodo koks tu esi, tačiau dauguma vyrų nesusimąsto apie tai.

Kalbėk garsiai. Kalbėti garsiai – lyg moterims turėti didelius papus. Jei kalbi tyliai, atrodai, lyg būtum mažos vertės vyrukas, kuriam reikia pripažinimo iš kitų. Atrodo, kad tu net netiki savo paties žodžiais. Nerėk ant moters, tiesiog kalbėk garsiai ir aiškiai, lyg tau tai būtų įprasta.

Kalbėk neskubėdamas. Kalbėk lėčiau nei įprastai. Kai jaudiniesi ir bijai, kad pašnekovas gali greitai prarasti susidomėjimą tavimi, pradedi kalbėti greičiau nei įprastai. Bet jei neskubi, giliai kvėpuoji – atrodai pasitikintis savimi ir net pradedi hipnotizuoti savo šnekomis. Kai kalbi neskubėdamas, atrodo, kad kontroliuoji ne tik savo balsą, bet ir visą savo gyvenimą.

 1. Jei dvejoji, vis tiek užkalbink

Gali būti atvejų, kai iš karto negali pasakyti, ar ji yra verta užkalbinimo ar ne. Dėl kokių nors trukdžių gali būti nevisiškai tikras ar ji yra tavo skonio. Galbūt ją matai iš nugaros, o iš priekio pažiūrėjus tave gali nupurtyti. Galbūt ji tau graži, bet manai, kad nieko bendro neturėtumėte… Sąrašas gali tęstis ir tęstis. Ką daryti? Vis tiek užkalbink, o jei ką – pasišalinsi.

Kol bendrausi su ja, turėsi galimybę geriau ją pažinti, suprasti ar ji tau pakankamai patinka. Tuo pačiu, tai bus gera viliojimo praktika. Tiesiog bandai ir mokaisi iš savo klaidų. Tačiau jei pradėjęs kalbėti pamatai, kad ji yra pasikėlusi, trenkta ar žvaira – gali tiesiog pasišalinti. Tu net nieko neprivalai jai sakyti ar aiškintis. Tavo laikas yra daug svarbesnis, nei jos.

 1. Rūpinkis išvaizda

Nebent jei tobulai vilioji moteris, tuomet gali mažiau rūpintis savo išvaizda ir kabinti merginas su suplyšusiais, purvinais darbiniais drabužiais. Tačiau solidžiai rengdamasis visuomet turėsi didesnį pasisekimą.

Pradedantiesiems privaloma rūpintis savo išvaizda. Atrodant solidžiai, moterų pirmas įspūdis apie tave bus daug teigiamesnis, ir net jei padarysi klaidų užkalbinant, ji tau atleis. Jei matai, kad solidžiai rengdamasis gauni daugiau numerių ir teigiamų reakcijų – toliau tai daryk. Bet jei skirtumas labai mažas, gali toliau kalbinti merginas su savo kasdieniniais drabužiais.

 1. Būk atkaklus (jei yra tam priežastis)

Galbūt mergina vaidina sunkiai prieinamą. Arba tiksliai nesuprato ką sakei. Galbūt jos dar neįtikinai priimti sprendimo tavo naudai, arba ji tiesiog drovi. Kad ir kas būtų, toliau bendrauk, kol nepamatysi, kad tikrai nieko neišeis.

Nors jei ji neatrodo bendraujanti, tačiau siunčia teigiamus signalus – aiškiai rodyk savo ketinimus. Turi kiaušus – naudokis jais. Kol ji aiškiai neparodo, kad nieko nebus – toliau bandyk.

 1. Bandyk įvairias taktikas

Išbandyk įvairius metodus ir taktikas. Stebėk kaip tau geriausiai sekasi, kaip labiausiai patinka ir toliau tai daryk. Vieni iš metodų:

 • Gali susirasti jaukią vietelę, prie kurios būtų didelis žmonių judėjimas. Iš tolo pastebėjęs patinkančią merginą, eik tiesiai į ją arba pasivyk, jeigu ji tave jau praėjo, užstok kelią ir užkalbink.
 • Gali pasiimti bendramintį su kuriuo varžysiesi, kuris gaus daugiau numerių
 • Gali vaikštinėti ir dairytis, kol pamatysi potencialią auką
 • Gali užkalbinti tiesioginiu būdu. Tiesioginiai užkalbinimai parodo tavo didelį pasitikėjimą savimi. Parodo, kad žinai ko nori. Pasakyk ką nors tokio “Labas, aš ten sėdėjau, pamačiau tave, tu man pasirodei simpatiška, todėl pamaniau, kad būtų visai nieko susipažinti”
 • Gali užkalbinti netiesioginiu būdu. Netiesioginiai užkalbinimai gali būti patys įvairiausi: “Labas, gal žinai kur artimiausia bažnyčia?”, “Labas, man reikia moteriškos nuomonės. Šitie marškiniai mane storina?”, “Klausyk, aš tau panašus į gėjų? Kažkoks čiuvas labai keistai į mane žiūrėjo”
 1. Kalbink reguliariai

Geriau kiekvieną dieną užkalbink mažiau moterų, nei kad per vieną dieną bandytum atsigriebti už visą mėnesį (nors aišku, užkalbinti daugiau, yra geriau nei nieko). Kalbink kaip mašina – vos pamatęs patinkančią merginą, nieko negalvodamas prieik. Jeigu darysi pertraukas ir ilgai nekalbinsi moterų – tavo kalbintojo instinktas palaipsniui išblės. Tuomet vėl sugaiši nemažai laiko, kol vėl jį susigrąžinsi. Todėl yra gerai užsibrėžti tam tikrą skaičių, kiek turi užkalbinti moterų per dieną.

 1. Netampyk žąsies

Apie tai net nereikia šnekėti. Turi būti sutelkęs dėmesį, todėl laikyk hormonus savyje. Nesimasturbuodamas būsi daug labiau ištroškęs sekso, todėl elgiesi daug drąsiau ir agresyviau. Turi pasiekti tokį tašką, kai negalėsi atsispirti neužkalbinęs merginos. Tavo gyvuliški instinktai turi užgožti loginį mąstymą.Tai tiesiog turi tapti tavo misija.

kaip suvilioti moteri seksui

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: