kaip suzaveti mergina

Kaip sužavėti merginą

Sužavėti merginą yra pakankamai nesudėtinga. Tam nereikia mokytis kažkokių sudėtingų metodų, frazių ar taktikų. Norint sužavėti merginą, užtenka turėti tinkamą suvokimą apie santykius ir tave supantį pasaulį.

Visų pirma, tau reikia nuspręsti kokią merginą nori sužavėti, nes kiekviena mergina turi skirtingus poreikius, prioritetus.

Kokią merginą nori sužavėti?

 1. Pasikėlusią fyfa, kuriai rūpi tik vyrų pinigai
 2. Nepilnavertę merginą, kuriai reikia daug vyrų dėmesio, kad jaustųsi gerai
 3. Pasitikinčią savimi, aukštos vertės, savo gyvenimą kontroliuojančią merginą

Jeigu tavo atsakymas buvo 1 arba 2, tuomet eik dirbti dieną naktį, kad galėtum ją apipilti brangiais niekučiais, ir kuo dažniau girkis, kiek pinigų turi.

Pasirinkai trečią variantą? Sužavėti pasitikinčią savimi, stiprią, protingą merginą, nepavyks giriantis brangiais turimais daiktais, užmegztomis pažintimis, aplankytomis vietomis ar kitais pasiekimais, kuriais mėgsti įprastai pasipuikuoti prieš kitus.

Tokią merginą sužavės tai, koks vyras tu esi ir kaip gyveni savo gyvenimą.

Kaip manai, kuriam vaikinui lengviau pavyks sužavėti merginą?

 1. Vaikinui, kuris nuolatos giriasi turimais daiktais, taip stengdamasis įtikti merginoms
 2. Vaikinui, kuris daro tai ką nori, kada nori, nes kitų nuomonė apie jį jam nėra tokia svarbi kaip jo pačio

Kuriam vaikinui lengviau pavyks sužavėti merginą?

 1. Vaikinui, kuris nuolatos niekina kitus, kad galėtų pats geriau pasijusti
 2. Vaikinui, kuris nuolatos pakelia kitiems nuotaiką, nes jis nori būti tarp teigiamų, daug pasiekusių žmonių

Kuriam vaikinui lengviau pavyks sužavėti merginą?

 1. Vaikinui, kuris kiekviename gyvenimo žingsnyje ieško neigiamų dalykų, nes tai leidžia jam jaustis visuomet “teisiu”
 2. Vaikinui, kuris kiekviename gyvenimo žingsnyje stengiasi įžvelgti teigiamus dalykus, nes tai jam leidžia labiau mėgautis gyvenimu ir daugiau pasiekti

Kuriam vaikinui lengviau pavyks sužavėti merginą?

 1. Vaikinui, kuris visuomet laukia, kol kiti už jį viską padarys
 2. Vaikinui, kuris nuolatos ką nors daro, kad susikurtų tokį gyvenimą apie kurį svajoja, nelaukdamas kitų leidimų

Kuriam vaikinui lengviau pavyks sužavėti merginą?

 1. Vaikinui, kuris apsimeta, kad neturi jokių baimių, tačiau iš tikrųjų jas slepia nuo visų, kad nereiktų pažvelgti savo baimėms į akis
 2. Vaikinui, kuris atvirai kalba apie savo baimes, tačiau daro viską, kad jas įveiktų

Kuriam vaikinui lengviau pavyks sužavėti merginą?

 1. Vaikinui, kuris neatskleidžia savo jausmų, minčių, norų, nes bijo, kad kiti jų nepriims ir jis bus atstumtas
 2. Vaikinui, kuris laisvai rodys savo jausmus, mintis, nes jis žino, kad jei net ir neįtiks žmonėms toks, koks jis yra, visuomet atsiras tokių, kurie jį priims

Sužavėti merginą nepavyks pinigais, šlove, galios ar prestižo demonstravimu – tai pavyks padaryti tik būnant vyru, kuris turi tinkamą mąstymą. Tokiu vyru, kuris visiškai tiki savimi ir elgiasi pagal savo įsitikinimus, nekreipdamas ką kiti apie jį galvoja. Būnant tokiu vyru, tau nereikės jokių frazių, technikų ar triukų norint sužavėti merginą.

Prieš bandydamas sužavėti merginą, iš pradžių sužavėk save.

Taigi, norint sužavėti merginą, daug kas priklauso nuo tavo požiūrio. Turėdamas tinkamą požiūri, natūraliai trauksi merginas, net nesistengdamas to daryti. Tačiau jei tau sunku atsipalaiduoti būnant su merginomis, privalai išsiugdyti neribotų pasirinkimų mąstymą. Tai mąstymas, kurį turėdamas, visuomet būsi įsitikinęs, kad egzistuoja begalė merginų, kurios geidžia tavęs. Pats pagalvok – jei žinotum, kad dauguma merginų nori tavęs, ar jaudintumeisi kalbėdamas su viena, atsitiktine mergina? Abejotina. Įkalk sau į galvą neriboto pasirinkimo mentalitetą, ir tau daugiau nekils problemų bendraujant su merginomis.

Pats geriausias būdas išsiugdyti tokį mąstymą, yra nuolatos kalbinti nepažįstamas merginas. Kuo daugiau bendrausi su merginomis, jaudulys kalbantis su viena abstrakčia mergina, neturės prasmės.

Merginas žavi humoras

Humoras yra puikus dalykas norint panaikinti įtampą tarp dviejų žmonių. Nežinai kaip sužavėti merginą humoru? Yra viena technika, vadinama push-pull. Push metu tu merginą atstumi – kaip nors šmaikščiai pasakai, kad jūs nebūtumėt tinkama pora (pavyzdžiui ji pasako, kad jai patinka katės, nors tu esi šunų mėgėjas, tuomet tu sakai: Katės? Rimtai? Nesuprantu kaip aš su tavimi vis dar kalbuosi..). Tačiau net ir sakydamas tokius dalykus, toliau darai pull veiksmus rodydamas susidomėjima ja. Tokie dalykai visuomet pralinksmina merginas ir įneša žaismingo flirto į pokalbį.

Kurk seksualinį ryšį

Seksualinio ryšio kūrimas pagrinde yra kuriamas prisilietimais. Jei neseniai susipažinai su mergina, pradėk nuo lengvų, žaismingų tepštelėjimų per petį, nugarą, ar lietimais šiek tiek aukščiau alkūnės. Tai pralauš barjerą, ir kuo toliau, tuo labiau judviejų prisilietimai taps įprastu reiškiniu. Pažinčiai tęsiantis, ji nepastebės kai prisilietimai taps vis intymesni, o seksualinis ryšys tarp jūsų bus užmegztas, jai to net nesuvokiant.

Svarbiausias patarimas, kaip sužavėti merginą

Galiausiai, pagrindinis patarimas, kaip sužavėti merginą: norint sužavėti merginą, nereikia rodyti koks nuostabus tu esi – tereikia parodyti, kokia nuostabi JI yra. Jeigu mergina jausis nuostabiai būdama su tavimi, tuomet ji norės praleisti kuo daugiau laiko su tavimi.

Taigi, tai vienas paprasčiausių, bet dažnai neįvertinamų patarimų – tiesiog klausykis ką ji sako. Kai ji kalba, negalvok apie šmaikščią frazę ar istoriją, kurią pasakysi, vos tik ji liausis kalbėjus. Užmiršk apie tokį bendravimą, ir vietoje to, įsiklausyk ką ji sako. Nuoširdžiai domėkis ja kaip žmogumi, klausk apie jos vaikystę, svajones, pomėgius. Nuoširdus domėjimasis, jai gali pasirodyti neįprastas, kai dauguma žmonių merginas vertina pagal jų išvaizdą. Taip bendraujant, ji visuomet su tavim jausis nuostabiai, ir jai atrodys, kad tarp jūsų yra labai stiprus ryšys.

Pabaigai

Tai tik keli abstraktūs patarimai, kaip sužavėti merginą. Daugiausiai moterų žavėjimo sudaro tavo mąstymas, tačiau būtina žinoti kaip elgtis tam tikrose situacijose, kad būtų galima lengviau pereiti prie tinkamo mąstymo. Dėl detalesnių patarimų, kaip sužavėti merginas be jokių pastangų, įsigyk knygą moterų viliojimas nesistengiant, kurioje rasi viską ką reikia žinoti, norint tapti sėkmingu moterimis, įdedant kuo mažiau pastangų.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: