Kaip tapti komunikabiliu

Mano minimi žaidimai, yra geriausias būdas lavinti bendravimo, socialinius įgūdžius. O šie įgūdžiai yra būtini norint išmokti vilioti merginas. Juos labai lengva daryti kasdieniniame gyvenime ir darant juos, nedelsiant pasijausi pakylėtas,  labiau pasitikintis savimi.

Kaip tapti komunikabiliu

Man be galo patinka daryti tokias nesąmones, nes tai man padeda palaikyti gerą nuotaiką ir po to būna ką papasakoti draugams ar merginoms. Pateiksiu žaidimus, kuriuos darydavau norėdamas tapti komunikabiliu.

1. Gaidelis – apsirenk ką nors kvailo arba užsidėk kokį kvailą aksesuarą, bet turi tai nešioti išdidžiai.

2. Akių kontakto žaidimas – Žiūrėk kitiems žmonėms į akis, kol jie pirmi nenukreips žvilgsnio. Jei pagausi akių kontaktą, laikyk jį. Tu negali pralaimėti.

3. „Labas“ – vienas pagrindinių žaidimų, jei nori nugalėti merginų užkalbinimo baimę. Tiesiog turi pasakyti LABAS kiekvienai sutiktai merginai. Jokios nepraleisk!

4. Mimas – einant pro restoranus, kavines ir pnš., dažnai žmonės žiūri į praeivius pro kitą stiklo pusę. Tuo tarpu tu, eidamas žiūrėk į juos ir daryk kuo kvailesnes veido išraiškas. Žmonių reakcijos būna neįkainojamos.

5. Gal žinot kur yra…? – turi klausti nepažįstamųjų kelio. Neįtikėtinai juokinga žiūrėti, kaip žmonės bando nurodyti kelią, ypač jei tu jau žinai kur tai yra. Gausi bonus taškų, jei jiems baigus aiškinti, nueisi į priešingą pusę nei jie nurodė.

6. Liftas – kiekvieną kartą važiuodamas liftu, turi pasakyti kokį nors pastebėjimą (tai gali būti oras, lifto greitis, neseniai vykusios krepšinio rungtynės…) nevarbu kas, bet kiekvieną kartą turi KAŽKĄ pasakyti, ne tik pasisveikinti.

7. Keistas pokalbis – šitą smagu daryti su draugais, bet galima ir vienam. Kalbantis su žmogumi, užvesk kokią nors keistą temą. Pavyzdžiui: mistiniai gyvūnai… iš dinozaurų išgaunama nafta… analinis su ranka…

8. Numerių žaidimas – šį irgi įdomiau daryti su draugu. Priėjęs prie merginos bandyk kuo greičiau gauti jos numerį. Jokie pokalbiai negalimi. Nenustebkit, jei iš tikrųjų gausit numerių. Konkuruokit, kuris gaus daugiau!

9. Vakarėlio mišrainė – su draugu konkuruokit, kuris pirmas su visais susipažins vakarėlyje. Bet kitiems turi neatrodyt, kad tu tik žaidi. Taip pat, stenkis atsiminti visų jų vardus.

10. Dainorėlis – viešoje vietoje ar eidamas gatve garsiai dainuok savo mėgiamą dainą, o dar geriau – sukurk savo ir frystailink. Net jei ir atrodai kaip idiotas ar visiškai nesugebi dainuoti, tu taip lysi iš savo komforto zonos ir labiau pasitikėsi savimi.

Tai mano patarimai, kaip tapti komunikabiliu, tačiau komentaruose laukiami ir jūsų patarimai.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: