Kaip užkalbinti merginą gatvėje

Praeitą savaitgalį buvau susitikęs su draugu Mantu, kuriam labai sunkai sekasi su merginomis, tačiau jis jau seniai norėjo išmokti, kaip užkalbinti merginą gatvėje. Tuo metu vaikščiojome po prekybos centrą ir pasakiau, kad jam praverstų praktika, todėl eidami sveikinomės su visomis merginomis. Su kai kuriomis trumpai pasišnekučiavom.

Praeinant pro vieną drabužių parduotuvę, jis man užsiminė, kad joje dirba jam labai patinkanti mergina, nors niekada su ja nesikalbėjo. Įėjom į tą parduotuvę. Ta mergina stovėjo prie kasos aparato su dar dviem bendradarbėm.  Mantas iš kart pasimetė, nes ji jam iš tikrųjų patiko, ne taip kaip atsitiktinės merginos su kuriomis sveikinomės.

Visaip bandžiau jį išjudinti eiti pasikalbėti su ja ir galiausiai pasakiau “Klausyk, kad ir kas nutiktų, tu džiaugsiesi tai padaręs”

“Tikrai taip manai?”

“Žinoma”

Jis priėjo prie jos ir nors jo lūpos ir rankos virpėjo, pasakė “T… Tu.. labai simpatiška”

Ji nusišypsojo ir gyvybingu balsu atsakė “Ačiū!”

“Norėtum su manim atsigerti kavos?”

“Dabar?”

Mantas kukliai nusijuokė ir pasakė “Ne, ne dabar! Turiu galvoje kada nors po darbo”

“Taip, žinoma“ Ir jam nespėjus išsitraukti telefono, ji užrašė savo numerį ant čekio ir padavė jam.

„Koks tavo vardas?“  Mantas paklausė

„Gilvilė“

„Įdomus vardas. Jis ką nors reiškia?“

Jie dar šiek tiek pasikalbėjo, atsisveikino ir mes išėjome. Mantas jai parašė po kelių valandų – pasakė, jog buvo smagu su ja pabendrauti ir po kelių žinučių jie jau buvo susitarę dėl susitikimo.

Tai nebuvo kažkoks retas, anomalinis reiškinys. Visi gali tai daryt, tik dauguma vaikinų nenumano, kaip lengva yra susipažinti su merginomis dienos metu, kol patys to nepabando daryt.

Kaip užkalbinti merginą gatvėje

Pateiksiu 7 priežastis, kodėl ir tu turėtum tai pabandyti

1. Dauguma žmonių yra nieko prieš pabendrauti

Suprantu, kad dienos metas nėra skirtas pažindinimuisi su žmonėmis kaip tokios „socialinės aplinkos“ kaip klubai, barai ar vakarėliai. Šiose vietos yra dažniausiai naudodamos vaikinų kalbinant nepažįstamas merginas.

Tačiau tai nereiškia, jog dienos metu negalima to daryti. Jei mažai kas tai daro, nereiškia, jog ir tau nederėtų to daryt. DAR GERIAU! Tau lieka daugiau merginų, kurios nesilanko tuose minėtuose vietose.

Paklausk bet kurio vaikino, ar jis norėtų turėti tokią savybę, kurios dėka galėtų prieiti prie bet kurios patinkančios merginos ir susibendrauti su ja. Turbūt visuomet išgirsi “Tai aišku!”. Esmė ta, kad visi gali tai daryti, tačiau daugumai vaikinų tiesog trūksta drąsos.

Merginos ir nori būti užkalbintos, dažnai net siunčia vaikinams signalus, tačiau veltui. Merginos yra ištroškusios naujų pažinčių ir kiek esu kalbinęs dienos metu, 95% jų reaguoja teigiamai. Daugybė vienišų merginų, nori susipažinti su tavimi, kad ir kur jos būtų.

Nori įsitikinti?

Išeik į miestą ir šypsodamasis, dešimčiai merginų pasakyk komplimentus, skirtus kokiai nors jų aprangos detalei. Tos, kurios entuziastingai, šypsodamosios padėkos tau – mielai su tavimi pabendrautų.

2. Atstūmimai nėra tokie baisūs kaip atrodo

Ką daro merginos, kurios nenori su tavimi kalbėtis? Jos iškelia didžiausią sceną? Pradeda rėkti ir pabėga apimtos išgąsčio? Persmelkia tave pasibjaurėjimo kupinu žvilgsniu? NE. Jei mergina nenori su tavimi bendrauti, ji pasakyk kažką panašaus į šias frazes:

„Atleisk, bet aš labai skubu“

„Manęs šiuo metu nedomina naujos pažintys“

„Aš turiu vaikiną“

Taip, galbūt ir tokias frazes išgirdęs šiek tiek nusivilsi, bet žinai ką? Tuoj pat gali prieiti prie kitos merginos ir galbūt ji bus daug labiau susidomėjus nauja pažintimi.

3. Merginos jaudinasi tiek pat kiek ir tu (jei ne dar daugiau)

Prieš keletą metų ėjau į pasimatymą su tokia Ieva. Aš kaip visuomet jaudinausi, bet kai susitikau su ja ir pamačiau jos kūno kalbą (judesiai buvo staigūs, balsas virpėjo, sunkiai sekėsi išlaikyti akių kontaktą, bet vistiek norėjo toliau bendrauti) supratau, jog ji dar labiau jaudinasi, tuomet visiškai apsiraminau ir atsipalaidavau.

Merginos irgi yra žmonės (žinau, sunku patikėt). Jos nėra bendravimo specialistės. Jos ne visuomet jaučiasi tokios užtikrintos savimi, kaip atrodo. Ypač susipažįstant su nauju žmogumi.

Tai labiausiai būdinga dienos metu, nes tada…

4. Matosi koks iš tikrųjų yra žmogus

Tau tik į naudą, jog nesi „socialinėje aplinkoje“.  Ji nėra išsipusčius ir atrodo kasdieniškai. Jos iš visų pusių nesupa draugės. Ji neapsinešus nuo alkoholio. Tu neturi konkurentų.

Merginos yra retai užkalbinamos dienos metu. Jas užkalbina nebent senukai troleibuse, kurie nori kam nors papasakoti savo įdomiausią gyvenimo istoriją. Bet ne daugiau. Jei tu ją užkalbini, iškart jos akyse atrodai kaip išskirtinis, daug drąsesnis už kitus, mėgstantis bendrauti žmogus. Tu turi kiaušus prieiti prie jos, ko kitiems trūksta. Tu tai darai visiškai blaivus ir tau nerūpi ką apie tave pagalvos kiti, o tai merginas žavi.

Net jei ir atrodai šiek tiek pasimetęs ir kalbi visiškas nesąmones, tu jai atrodai mielas, nes nepaisydamas savo baimės, priėjai prie jos pasisveikinti.

5. Tau nereikia nuostabios užkalbinimo frazės

Tau nereikia galvoti ką sumanaus pasakyti ar kitaip ruoštis užkalbinimui. Tu ir taip žinai ką turi sakyti. Tiesiog būk atviras su ja – taip parodysi savo tikruosius ketinimus. Ir tai tikrai veikia.

„Pamačiau tave čia taip jaukiai sėdinčią ir norėjau susipažinti“

„Žinau, jog pasirodys keista, bet gal galiu prisijungti …“

„Galbūt nuskambės keistai, bet pasirodei simpatiška ir norėjau pasilabinti“

„Labas. Gražus šalikas. Kuo tu vardu?“

Ji iškart supras, jog tu nori būti daugiau nei draugas. Ir jai telieka tik nuspręsti: taip ar ne. O tai bus aišku iš pirmojo jos sakinio. Jei ji toliau kalbėsis su tavimi – žaidimas tęsiasi. Ji neprieštarauja spontaniškoms pažintims dienos metu ir nori pamatyti kas bus toliau. Tokiu atveju, ji beveik visuomet duos savo numerį, jei paprašysi. Jei visgi nenorės pažindintis, per pirmąsias 20 sekundžių suras pasiteisinimą, kodėl negali kalbėtis ir tu galėsi tuoj pat eit dairytis kitos tau patinkančios merginos.

6. Pokalbiai gali būti trumpi ir „nuobodūs“

Dienos metu žmonės būna išėję iš namų, nes turi kažką padaryti, turi reikalų. Jie nėra linksminimosi stadijoje ir neturi daug laiko. Čia tau ne baras. Dienos metu užtenka 5min sudaryti įspūdi apie save ir gauti numerį. Tau nereikia spinduliuoti energija, kaip klube. Nereikia daug fizinio kontakto – užtenka apkabinimo ar rankos paspaudimo. Tau net nereikia per daug flirtuoti. Tiesiog išlaikyk pokalbį, paklausk kelis klausimus apie ją, numesk kokį juokelį. Tai viskas ko reikia.

7. Paklausti numerio nėra sunku

Turėjai progos su ja pasikalbėti tik 1min? Klausk numerio. Šalia stovi jos bendradarbiai? Klausk numerio. Galvoji, jog per daug jaudinaisi su ja kalbėdamasis ir ji tikrai neduos numerio? Vis tiek klausk.

Kol būni atviras su ja ir atrodai užtikrintas savo veiksmais, yra didelė tikimybė, kad gausi kontaktus. Daug didesnė nei tau atrodo. Net ir pačiose netikėčiausiose ir visiškai apgalėtinose situacijose.

Kas būtų, jei mano draugas nebūtų paprašęs tos žavios pardavėjos telefono numerio? Jis toliau save laikytų keistuoliu ir toliau save įtikinėtų, jog tokios gražuolės ne jam. Taip pat, šiuo metu jie nedraugautų.

Visuomet klausk numerio. Jei ir negausi, bent žinosi, kad pasinaudojai galimybe ir dėl to jausiesi daug geriau.

 ——–

Susipažinti su merginomis gatvėje yra lengva. Tačiau prieš darant tai, didžiausias priešas, kurį turi įveikti, yra tavo galvoje.

Tiesiog pabandyk, tau neskaudės. Tiesą pasakius, kelios minutės naujos pažinties, gali tapti nuostabia, viso gyvenimo pažintimi.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: