Kaip užkalbinti merginą

Nori žinoti, kaip lengviau užkalbinti merginą? Žinoma, pats paprasčiausias būdas užkalbinti merginą yra pasakyti jai labas. Tačiau, tai bus daug sunkiau padaryti, jei tau sociofobija ir nedrįsti prieiti prie nepažįstamų merginų.

Kaip užkalbinti merginą

Užkalbinti merginą, tas pats, kaip važinėtis linksmaisiais kalneliais

Įsivaizduok, kad kalbėtis su merginomis yra tas pats, kaip važinėtis linksmaisiais kalneliais. Bent jau aš, vaikystėje linksmieji kalneliai man kėlė siaubą. Kiekvieną kartą, į miestą atvažiavus atrakcionams, pridėdavau į kelnes, kai išvysdavau prieš save linksmuosius kalnelius (net ne tuos amerikietiškus, o mažesnius). Man jie visiškai neatrodė linksmi. Bet vieną kartą, pusbrolis mane įkalbėjo jais pasivažinėti. Nenorėjau visą likusį gyvenimą būti vadinamas mižniumi. Nors ir labai jaudinausi, bet pagalvojau – kas blogiausio gali nutikti?  Juk nemirsiu. Tiek daug kitų vaikų jais važinėja, kodėl aš negaliu. Pasivažinėjęs norėjau pakartoti.

Toks, galbūt šiek tiek keistas mąstymas gali viską pakeisti. Kas blogiausio gali nutikti? Ji pasakys, kad turi vaikiną arba nekreips į tave dėmesio. Kas čia tokio? Tu vis dar toks pats žmogus, koks buvai prieš tai, niekas nepasikeitė. Gal net tapai laimingesnis, nes pabandei ir supratai, kad ji ne tau. Ir merginos yra daug labiau linkusios bendrauti, nei tau atrodo. Daug didesnė tikimybė, kad ji norės tave pažinti, ir neatstums.

Triukas, kuris padeda lengviau užkalbinti merginas

Vienas veiksmingiausių triukų, kuris padeda lengviau užkalbinti merginas yra tas, jog turi įsivaizduoti, kad tą merginą jau pažįsti. Jūs esat seni draugai ir tu prie jos prieisi ir kalbėsiesi, kaip su bet kokiu kitu savo draugu. Tai suteiks tau pasitikėjimo savimi, kurio taip trūko iš pradžių.

Dabar įsivaizduok, kad parduotuvėje pamatai savo geriausią draugą. Ar labai jaudinsiesi prieidamas? Taip, tu visiškai pasitikėsi savimi ir net nesumirksėjęs prieisi pasilabinti. Būtent taip ir turi jaustis prieidamas prie nepažįstamos merginos.

Atrodo sunku?

Pažiūrėk, kaip vienas vyras prisėda prie nepžįstamų moterų, elgiasi lyg būtų jų draugas ir net valgo jų picą

Ką sakyti užkalbinant merginą

Visų pirma, užkalbinimai dienos metu yra skirstomi į tiesioginius ir netiesioginius. Užkalbindamas tiesiogiai, iškart parodai savo susidomėjimą. Paprasčiausias tokio užkalbinimo pavyzdys: “Labas, pamaniau, kad esi simpatiška, todėl norėjau susipažinti”. Tiesioginis užkalbinimas yra galingas įrankis parodantis tavo vyriškumą ir drąsą. Tai pasakius, nereikės gaišti laiko aiškinantis ar tu jai patinki – ji iškart žinos, kad ji tau patinka kaip mergina, ir tuoj apt turės priimti sprendimą ar nori tęsti pažintį.

Netiesioginis užkalbinimas yra visai kitoks. Tokiam užkalbinimui prireiks daugiau pastangų, tačiau tokiu būdu galėsi užmegzti daug stipresni ryšį su ja., tačiau jei neturi laiko ar nesugalvoji ką sakyt – užkalbink tiesiogiai. Kalbinant netiesiogiai, gali klausti merginos nuomonės, pasakyti įžvalgą, pasakyti ką nors apie tuo metu šalia ką nors vykstančio. 

Kai nežinai ką pasakyti, tiesiog prieik, prisitatyk ir pasakyk kodėl nori su ja susipažinti. Skamba nuobodžiai, bet tu ir nesi klounas, kurio darbas ją linksminti. Nesureikšmink merginos – užkalbinimo esmė parodyti nedesperatišką domėjimąsi ja. Dauguma vaikinų persistengia galvodami įmantrias užkalbinimo frazes, tačiau norint pradėti pokalbį dienos metu užtenka sakyti pačius nuobodžiausius dalykus.

Daugiau apie užkalbinimo frazes, gali paskatyti mano knygoje.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: