ketinimai

Kodėl nuo pat pradžių turėtum rodyti savo ketinimus?

Įsivaizduok, kad nueini pas kirpėją ir pasakai jai, jog tau reikia šiek tiek patrumpinti plaukus. Labai nedaug, tik vos pastebimo patrumpinimo. Ji pasako, kad viską taip ir padarys.

Visą laiką kol ji kerpa tavo plaukus, tu jai kartoji, kad toks patrumpinimas yra viskas ko tau reikia ir ji viską daro nuostabiai.

Kai jau reikia susimokėti, tu netikėtai pasakai: „Pala, bet… Aš norėjau, kad tu man visai trumpai nuskustum plaukus“

Kirpėja atsako: „Bet tu man sakei, kad nori tik nežymaus patrumpinimo. Tu visą laiką sakei, kad aš viską darau teisingai. Nesuprantu apie ką tu dabar kalbi.“

Tuomet tu pasakai: „Na, bet aš norėčiau, kad daugiau nukirptumėt“

Tada ji pasimetus pažvelgia į tave ir galvoja, kodėl tuomet tu ankščiau to nepasakei.

Taip elgdamiesi vaikinai tampa tik draugais jiems patinkančioms merginoms. O tuomet, atsidūrę draugų zonoje, vaikinai pradeda save laikyti aukomis. Nors realybė visai kitokia.

Jei TU tapęs merginai tik draugu, pradedi laikyti save auka, turėtum pasistengti labiau suprasti jos jausmus. Įsivaizduok, kaip nemalonu turėtų būti merginai, kurios draugystė su tavimi jai atrodo paremta draugiškumu, pasitikėjimu vienas kitu ir nuoširdumu… kai viskas ko tu nori, tai tik pasimylėti su ja.

Judu praleidžiat savaites, mėnesius, o gal net metus formuodami gražią, platonišką draugystę. Ir tuomet tu netikėtai, vieną dieną jai pasakai: „Staigmena! Aš tave myliu“. Jeigu ji to nesitikėjo, tai ką tuomet reikia kaltinti?

Neparodydamas savo tikrųjų ketinimų, tu švaistai ne tik JOS, bet ir SAVO laiką. Kai taip nustebini merginą, mažai tikėtina, kad ji sureaguos teigimai, ir štai kodėl: Nes jos pasijunta išduotos ir apgautos. O tai nėra malonu.

Kai tu rodai savo norą būti tik „geru draugu“, ji galvoja: ačiū dievui, gal pagaliau turėsiu tokį draugą, kuris nesistengia manęs išdulkinti. Ir kadangi ji nuoširdžiai tiki tavimi, ji leidžia laiką su tavimi, išsipasakoja, o kai atimi tai iš jos, ji pasijunta apgauta, jai atrodo, kad tu ją visą laiką mulkinai.

Ir tuomet, kad ir kiek jūs turėjote bendro, viskas netenka prasmės, vien dėl to, nes tu ją taip suklaidinai.

Aišku, tu gali jaustis kaip auka, nes tavo norimi seksualiniai ar romantiniai santykiai buvo atmesti, bet geriau sustok ir pagalvok, kaip ji turėtų dėl to jaustis.

Tu įėjai į jos kirpyklą ir paprašei vieno dalyko, tikėdamasis visai kito. Niekam nepatinka, kai juos taip mulkina.

Ką tuomet turi daryti?

Turi rodyti savo ketinimus nuo pat pradžių. Kartais merginos nori tik draugo, todėl turi būti atviru su ja, kad ji galėtų priimti sprendimą. Jei nuo pat pradžių būsi viliotojo vaidmenyje, flirtuosi su ja, parodysi, kad ji tave traukia kaip moteris, tuomet tavo ketinimai jai bus kaip ant delno.

Kai ji žino tavo tikruosius ketinimus, jai telieka nuspręsti ar ji dar nori su tavimi leisti laiką ir bendrauti.

Visiškai nesvarbu ko tau reikia, ar ilgalaikių santykių, ar sekso partnerės, jei neparodysi savo ketinimų nuo pat pradžių, pasiruošk begalei iššvaistyto laiko ir galvos skausmui.

Klausyk, aš suprantu kodėl nenori parodyti, kad mergina tave traukia ir aš visiškai tave suprantu: taip jautiesi saugesnis.

Augdamas tu žiūrėjai filmus, serialus, skaitei knygas… ir visa tai tau įdiegė mąstymą, kad tapti draugu, būnant įsimylėjusiu yra romantiška… kad slėpti savo „tikruosius jausmus“ yra romantiška. BET TAIP NĖRA

Tu juk supranti, kad gyvenimas nėra tik suknistas filmas. Todėl turi rodyti savo ketinimus nuo pat pradžių. Kiekvieną kartą nerodydamas savo ketinimų, tu tik kasi sau duobę į draugų zoną, taikaisi visam laikui tapti tik draugu.

Psichologinė priežastis kodėl nerodomi ketinimai

Dauguma vaikinų jaučiasi nepatogiai nuo pat pradžių rodydami potraukį merginai, nes jie bijo, kad ji daugiau jiems neatrašys ar nenorės susitikti.

Tarkim taip ir nutinka. Tu pasakai merginai, kad ji tau patinka ir, kad nori nueiti su ja į pasimatymą.

Ji atsisako. Ir kas čia tokio? Pagalvok kiek laiko sutaupei taip pasielgdamas.

Mieliau žinotum, kad mergina su tavimi nenori turėti artimesnių santykių per pirmą pažinties dieną ar po pusės metų laukimo būnant tik draugais?

Mieliau būtum atviras su moterimi ar ilgai bendrautum su ja stengdamasis įrodyti, kad su tavimi verta draugauti?

Viskas priklauso nuo tavęs ar būsi tik draugu, ar kažkuo daugiau, kai rodai savo ketinimus ir esi atviras.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: