kodėl neturi merginos

Nori žinoti, kodėl neturi merginos arba “Kodėl tavęs niekas nemyli”?

Skamba skaudžiai ar ne?

Taigi, patogiai įsitaisyk ir pasiruošk būti parblokštas skaudžios tiesos. Žinau, kad tau tai patinka.Pateiksiu tris pagrindinius dalykus, kodėl esi vienišas, o perskaitęs straipsnį, jau žinosi, kaip tokiu nelikti.

 1. Tu negerbi savęs

Pagarba ir pripažinimas gaunama iš kitų, yra proporcinga pagarbai, kurią pats sau rodai. Jei rūpiniesi savo protine, emocine ir fizine būklėmis, tuomet kiti, matydami, kad nestovi vietoje, norės būti tavo gyvenimo dalimi, norės būti šalia tavęs.

Netiki?

Tuomet pabandyk. Bent vieną mėnesį. Rūpinkis savimi. Sportuok ir sveikai maitinkis. Gerai išsimiegok. Iš anksto planuok kiekvieną dieną ir nešvaistyk laiko. Atsisakyk blogų įpročių. Įgyvendink savo senas idėjas. Išgydyk vėžį. Bendrauk su kitais, vien dėl bendravimo malonumo. Neteisk savęs ir nesileisk būti teisiamas. Nepriimk atstūmimų asmeniškai. Iškelk katę iš medžio. Pabandyk tai daryti mėnesį ir pažiūrėk kas gausis.

Suprantu, kad nėra lengva, bet tokia ir yra esmė. Tapti subrendusiu, emociškai funkcionuojančiu žmogumi, reikia pastangų. Bet jei nori susitikinėti su emociškai funkcionuojančia, subrendusia moterimi, ir pats turi tapti tokiu.

 2. Tavo reikalavimai neatitinka realybės

Žmonės dažnai mato realybę ne taip kaip turėtų. Pora tokių žmonių tipų:

  • Apkūnus, neturintis darbo, beveik neišeinantis iš namų, nehigieniškas, laisvalaikiu įnikęs į anime ir porno vyras. nuolatos nepatenkintas, kad kiekviena moteris, kuri jam patinka, kažkodėl nesugeba vertint jo nuostabiųjų savybių. Tuomet jis padaro išvadą, kad šiuolaikiniame pasaulyje su moterimis kažkas blogai.
  • Madinga, graži, dirbantį gerą darbą, norinti ilgalaikių santykių moteris, prie kurios rikiuojasi eilės vyrų norinčių nueiti su ja į pasimatymą. Tačiau ji vis tiek skundžiasi “nėra gerų vyrų šiais laikais”. Ji gali susitikinėti su bankininku, bet mesti jį dėl to, nes jo panagės nešvarios ir jis nėjo į geriausią universitetą. Jis galėjo būti laimėjęs Nobelio premiją chemijos srityje, bet jinai jį paliktų, nes chemija jai atrodo visiškai nepraktiškas dalykas.

Pirmam punkte minimas vyras jaučia turintis teisę susitikinėti su bet kuo, nepaisydamas fakto, kad į santykius jis nieko neįneš. Moteris minima antrame punkte, įneš šiek tiek kažko į santykius, bet jaus turinti teisę susitikinėti su vyru, kuris neš viską į santykius. Jų abiejų keliami reikalavimai santykiuose yra atitrūkę nuo realybės.

Toks mąstymas skatina tobulumo ir pripažinimo ieškojimą – žmonės, norintys tobulo partnerio, ir žmonės, kurie tikisi, kad jų tobulumas bus pripažintas partnerio. Net sunku nuspręsti, kuris variantas blogesnis.

Žinoma, tokie absurdiški reikalavimai gali pasireikšti įvairiai. Pažinojau merginą, kuri turėjo nemažą antsvorį, bet man kuo rimčiausiai tvirtino, kad ji susitikinėtų tik su sportuojančiu, pilvo presą turinčiu vyru (nenustebau, kad ji vieniša). Turėjau grupioką, kuris buvo pametęs galvą dėl vienos merginos, bet paliko ją, nes jos skonis filmams jam atrodė per daug keistas ir nesuprantamas, kad galėtų toliau gerbti jos nuomonę bet kokiais klausimais.

Kai kurie žmonės, pajutę, kad dėl kažko ateityje gali kilti nesutarimai ar ginčai, nutraukia santykius, jog nereikėtų ateityje dar labiau kankintis. Kiti, tikisi, kad priešingos lyties atstovai klaupsis ant kelių prašys jų dėmesio ar meilės, ir labai įsiunta, jei to nesulaukia.

Visi turim trūkumų, todėl išmok vertinti kitų ir savo trūkumus, bet stenkis savųjų atsikratyti. Priešingu atveju, dar ilgai būsi vienišas.

 3. Nesukuri emocinio ryšio

Daug žmonių yra geros antrosios pusės “ant popieriaus”. Tai sakydamas, turiu omenyje, kad jie yra patrauklūs, dėmesingi, turi gerus darbus, įdomius pomėgius ir įgūdžius. Jie reguliariai eina į pasimatymus ir yra komunikabilūs. Atrodo, kad jie turi viską ko reikia, tačiau…

Niekas su jais neužsibūna.

Po kelių pasimatymų, jie jau nesulaukia žinučių, ir viskas ką jie išgirsta, tai nevykę pasiteisinimai ar tokios banalybės, kaip „tu man patinki kaip draugas”.

Ir visgi, pasimatymai ir merginos ieškojimai yra emocinis procesas. Ir nors tie žmonės savo išorėje daro viską teisingai, tačiau nesugeba užmegzti stipraus vidinio emocinio ryšio su kitais.

Norint intymumo santykiuose, turi investuoti savo emocijas. Tai reiškia, kad turi atsiskleisti, ir nors tau gali būti nelabai jauku tai daryti, vis tiek turi atsiskleisti. Todėl turi dalintis savo nuomone ir vertybėmis, dėl kurių gali būti atstumtas dėl nesuderinamumo, bet tik taip suprasi, kokios merginos tau patinka ir žinosi ties kokiomis merginom orientuotis. Taip pat, tai sutaupys tau daug laiko ir jėgų.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: