Moterims patinka psichiškai nesveiki vyrai

Dėl tavo seksualinio gyvenimo gerovės, tikiuosi tavo mama vaikystėje tavęs nemylėjo. Tikiuosi tėvas engė. Tikiuosi tavo augimo periodas buvo toks sunkus, kad kartais užsimanydavai pakankinti savo naminius gyvūnėlius. Tikiuosi tau dažnai kyla pykčio priepuoliai. Visų šitų dalykų tikiuosi dėl to, nes tuomet tau būtų daug lengviau susipažinti ir permiegoti su moterimis, nei tokiam vyrui, kuris yra emociškai stabilus, apgalvojantis visus savo veiksmus. Tavo patirtos kančios vaikystėje tave būtų išugdžiusios taip, kad dabar tau nesistengiant pavyktų suvilioti šiuolaikinę moterį.

Jei jau kuris laikas mokaisi vilioti moteris, tikriausiai pastebėjai, kad dauguma mokomosios medžiagos sudaro mokymai būti abejingu, nerūpestingu, emocijų nerodančiu padaru. Mokoma jokiu būdu nelaikyti moters geresne už save patį. Nerodyti kad ji tau patinka labiau nei tu jai patinki. Neatrodyti per daug susižavėjusiu ja. To tavęs mokoma todėl, nes moderniausiose šalyse būnant tokiu yra lengviausia suvilioti moterį, kuri ieško linksmybių. Šios moterys tik po linksmybių periodo, kai sulauks tinkamo amžiaus, ieškos stabilaus, galinčio ją aprūpinti vyro.

Kai pradėjau domėtis viliojimu, man teko ilgai mokytis. Kadangi mamai aš visuomet buvau jos numylėtinis, o tėvas mane visuomet viskuo aprūpindavo ir mano poreikiai visuomet būdavo patenkinti, todėl dėl norimų santykių su moterimis, turėjau visiškai pasikeisti.

Norėjau ilgalaikių santykių ir tos vienintelės. Pradėjau mokytis vilioti ir gan greitai sutikau tą, kurią laikiau vienintele, tačiau, dėl buvimo geriečiu, nespėjau sumirksėti, kai jau buvau paliktas. Gretai supratau, kad gerumas nėra ta savybė, kurios moterys nori, todėl pradėjau prieš moteris būti toks, kokio jos ir nori. Man nuostabiai sekėsi, turėjau gausybę santykių be įsipareigojimų. Tačiau man iš tikrųjų niekad to nereikėjo, tačiau tuo metu už mane galvojo penis, todėl atrodė, kad paišdykauti ir daugiau nesusitikti yra daug geriau, nei užmegzti ilgalaikius santykius su netinkama mergina.

Dėl to, jog buvau užaugintas geru žmogumi, turėjau apsimesti, kad nesu susidomėjęs mergina, nors būdavo kitaip. Turėjau palaukti atrašant merginai, nors knietėdavo iškart pulti atrašyti. Turėjau susilaikyti nepasakęs komplimento pačiais intymiausiais momentais. Visa tai ėjo prieš mano įsitikinimus, bet tai veikė, todėl nesilioviau. Kol galiausiai pastebėjau, kad natūraliai taip elgiuosi. Daugiau nereikėjo niekuo apsimetinėti.

Jei nori sėkmingo seksualinio gyvenimo, turi tapti tokiu žmogumi, kuris turėjo sunkią vaikystę. Turi pavėžinti merginą emocijų kalneliais, priversti pajusti visas įmanomas emocijas, tuomet niekada jai neatsibosi.

Bet jei esi gerietis ir nesiruoši mokytis vilioti moteris ar užsidėti kaukę, turiu tau naujieną – kai mergina atsilinksmins su kitais vyrais, ir kai jos vagina jau bus gerai pratampyta, kai prireiks kas viskuo ją aprūpintų, ji mielai priims tave į savo gyvenimą. Ne todėl kad tu jos vienintelis norimas pasirinkimas, bet todėl, kad tie kiti vyrai ją matė tik kaip skylę. Jei nesimokysi vilioti ir tapti tokiu, geriausiu atveju būsi tik atsarginis tolimas variantas. O tau vedus tokią, jai greitai “atsibos” su tavimi mylėtis, nors dar visai neseniai davėsi su visais pasitaikiusiais.

Aš buvau abejose barikadų pusėse. Buvau ir gerietis, kuris nesugebėdavo išlaikyti santykių, ir blogiukas aktorius, galintis išlaikyti seksualinius santykius tol, kol nenusiima kaukės. Apsimetinėjant iškyla viena problema – pasidaro neįmanoma gerbti merginos, kai žinai, jog ji nebūtų prieš tave išskėtus kojų, jei būtum buvęs savimi nuo pat pradžių.

Aišku, jei pasiseks, gal susirasi tą vienintelę, kuri nebus tokia kaip dauguma merginų, bet iki tol, vienintelė tavo išeitis yra užsidėti kaukę ir bent šiek tiek pasimėgauti geru seksualiniu gyvenimu. Tai daugiausiai iš JAV ir kitų panašių šalių sklindantis toksiškas moterų mąstymas, jog vyrai turi būti psichiškai nestabilūs arba bent tokiais dėtis, kad galėtų turėti seksualinius santykius su moterimi. Tikriausiai dabar ne patys geriausi laikai paprastiems vyrams.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: