Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
Moterims rūpi vienas dalykas – SusiraskMergina.lt

statusas

Apie moteris galima pasakoti ilgai ir nuobodžiai. Vieni patarimai gali būti pritaikomi vienoms mūsų sutiktoms moterims, kiti – kitoms. Tačiau yra vienas dalykas, kuris nesikeičia milijonus metų, ir tas dalykas negali pakisti, nes tai tiesiog yra užkoduota moterų genuose. Jei manai, kad sutikai išskirtinę, kuriai nerūpi tokie dalykai kaip kitoms – tau reikia geriau ją pažinti.

Senovės laikais, vyrai turėjo ištisus žmonų/moterų haremus. Dažniausiai jie būdavo išsirinkę vieną pagrindinę patelę, tačiau neretai eiliškumas ir moterų svarba keisdavosi. Išrinktosios gindavo savo turimą statusą – stengdavosi pašalinti konkurentes visais įmanomais būdais.

Religijos atsiradimas visą tai pakeitė. Religija priešinosi vyro prigimčiai ir skelbė, kad jis gali turėti tik vieną išrinktąją, kurios nevalia keisti. Tuo tarpu vyrai turintys daugiau žmonų/moterų, buvo smerkiami. Deja vedybos nebuvo skirtos išreikšti meilei, jos būdavo skirtos prisirišti prie savęs geriausią aprūpintoją. Tokį, kuris turi socialinį pripažinimą ir gali pasiūlyti daugiausiai išteklių.

Šie abu dalykai susieina į vieną: STATUSAS

Šiuolaikinės merginos, su kuriomis tau tenka bendrauti, lygiai taip pat yra veikiamos statuso, net jei jos to pačios nesupranta. Kodėl gražuolė susitikinės su neišvaizdžiu, bet pasiturinčiu vyru? Dėl statuso. Kodėl merginos taip nori dėmesio, kad postina savo pusnuogės nuotraukas socialiniuose tinkluose? Dėl statuso. Kodėl moterys šokinėja nuo vieno vyro prie kito? Dėl statuso. Kodėl moteris išsiskyrusi su savo beta vyru pasakoja draugėms, kaip jis užmoka už visas jos išlaidas? Dėl statuso.

Tai ne tik susiję su santykiais. Moterys nuolatos konkuruoja tarpusavyje. Jos stengiasi gražiausiai rengtis, dirbti geriausią darbą, žinoti naujausius gandus, turėti daugiausiai sekėjų instagrame, ir kitus panašius dalykus. Vyresnės vienišos moterys visiems rodys koks nuostabus jų vienišių gyvenimas, nors grįžusios namo verks tarp savo kačių.

Merginos statusas tiesiogiai susijęs su tuo, kaip ją mato ne tik jos draugų būrys ar vyras, bet ir visa visuomenė. Ji savo statusą nuolatos vertina, lygina su kitų merginu pasiektu statusu, ir gali imtis pačių nešvariausių priemonių siekdama jį pakelti (net jei ir pasąmoningai).

Kaip mes galime tai panaudoti savo naudai? Pradžiai suprask, kad jos santykiai su tavimi bus paremti būtent šiuo principu. Suprask ar tu pakeli moterų statusą, net jeigu tai darai būdamas beta aprūpintoju, kuris švaistosi pinigais; Ar tu esi alfa patinas, kuriuo merginos gali girtis savo draugėms.

Vyresnės moterys dažniausiai apsistoja su pirmu pasitaikiusiu vyru – vien dėl to, kad galėtų visiems parodyti, jog yra geidžiamos, vertos santykių, ir taip pakelti savo socialinį statusą. Kai tokių moterų draugės išteka, jos nenori atsilikti, todėl susiranda aprūpintoją, ir kuo greičiau pačios stengiasi susituokti. Moterų socialinė vertė kasmet mažėja ir jos gali padaryti bet ką, kad tik ją padidintų.

Tai galima įžvelgti ir su alfa patinais. Merginos rikiuosis prie jų slenksčio, dėl jų aukšto socialinio statuso, tačiau vos tik vyro statusas pradės blėsti, jos peršoks prie kito. Joms nelieka nieko kito, kai jos negali pasigirti draugėms koks jis nuostabus, ar kokį naują automobilį neseniai jai nupirko.

Taigi jei nori iš tikrųjų pažinti moterį, išsiaiškink ką jai reiškia statusas. Suprask kad dauguma sprendimų, kuriuos ji priims, bus atsižvelgta pagal tai, ar jos nuomone tas sprendimas pakelia jos statusą, ar sumažina. Ir niekada neaukok savo pačio gyvenimo, stengdamasis pakelti merginos statusą. Niekada.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: