Moterų mąstymas

Moterų mąstymas apie santykius yra sunkiai suvokiamas dalykas daugumai vyrų, todėl pabandysiu viską aiškiai pavaizduoti palyginant jų mąstymą su vyrų karjeros siekimu.

ĮSIVAIZDUOK: Tu praleidi savo didžiąją dalį gyvenimo stengdamasis įgyti tau reikalingus įgūdžius, kurių prireiks tavo karjerai, svajonių darbui.

Susirandi pakenčiamą darbą, ir per kelis metus viršininkams įrodai savo vertę ir sugebėjimus. Dabar, kai esi pakilime, pačiame geriausiame savo gyvenimo taške, tau atsiveria dar daugiau galimybių.

Geresnės kompanijos užsigeidžia tavęs siūlydamos daug geresnes sąlygas, nei dabar tavo turimos. Kiekvieną dieną sulauki pasiūlymų dirbti kitur.

Visi tau pradeda kartoti, koks tu esi nuostabus. Kad tavo įgūdžiai yra būtent tai, ko jie ieško. Pačios geriausios kompanijos tau stengiasi įsiteikti, tu sulauki pripažinimo kiekviename žingsnyje.

Ar pasiliktum savo dabartiniame darbe vien dėl to, kad parodytum, koks esi ištikimas ir atsidavęs tam darbui?

TIKRAI NE. Tu apsvarstai pasiūlymus ir sutinki su tuo, kuris tau atrodo geriausias.

Tu juk nepriimsi tau nenaudingo pasiūlymo iš merdinčios kompanijos, kuri taptų priklausoma nuo tavęs ir tavo įgūdžių, nes jei priimtum, turėtum labai daug dėl jos dirbti, bet nieko papildomai už tai negautum. Norėtum to?

TIKRAI NE. Tu renkiesi pasiūlymą, kuris tau atneš didžiausią naudą. Tu turi tai, ko jiems reikia, ir už tai tau bus deramai atlyginta.

Ar mestum senąjį darbą, nežinodamas ar tikrai būsi priimtas į naująjį?

TIKRAI NE. Visi žino, kad prieš paliekant darbą, iš anksto reikia pasirūpinti nauju. Juk jei išėjęs iš darbo, greitu metu nerasi naujo darbo, liksi prie suskilusios geldos.

Moterys mato tave taip, kaip tu matai darbą

Tai yra patys paprasčiausi pavyzdžiai, kaip vyrai mato darbus. Tu priimi tą sprendimą, kuris tau yra naudingiausias . Moralė čia niekuo dėta. Tu negalvoji apie kitų nuomonę, viską darai dėl savęs.

Moterų mąstymas apie santykius

Kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius. Vieni žmonės nori stabilios kompanijos, kurioje jie jaustųsi saugūs ir užtikrinti dėl savo ateities. Kiti žmonės nori prisijungti prie startup‘o, kuriame jie turėtų daugiau laisvės, tačiau nežinotų dėl ateities (ar ji nepasiteisins ar bus pasakiškai nuostabi).

Kaip jau minėjau, tai tik verslo sprendimai, kurie priklauso nuo to, koks dabar yra tavo gyvenimas.

Dauguma moterų praleidžia didžiąją savo gyvenimo dalį ugdydamos vieną įgūdį, kuris joms daug svarbesnis nei visi kiti: Kaip suvilioti ir kontroliuoti vyrus. Taip jos ieško pačio geriausio pasiūlymo. Turint šį įgūdį, darbo pasiūlymai (vyrai), bus daug lengviau prieinami.

Jų neveikia joks sąžinės graužimas ar gailėjimasis, nes tai tik verslo sprendimas. Prie kokios kompanijos nori prisijungti? Aišku, kad prie pačios geriausios!

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad versle tokie dalykai yra visiems suprantami, tačiau kalbant apie santykius, tokius dalykus visi nutyli.

Aš nesakau, kad visi žmonės yra bejausmiai padarai, aš kaip tik skatinu dažniau rodyti savo jausmus. Mano tikslas buvo priversti tave pasijusti moters kailyje, suprasti kodėl ji priima tokius sprendimus ir kaip tu pats elgtumeisi jos vietoje.

Jei vyrai galėtų pabūti moters kailyje, jie iškart suprastų, kad, pavyzdžiui, visoms moterims patinka savo kūną prižiūrintys vyrai, ir tuomet jie iškart pradėtų sportuoti.

Dauguma vaikinų niekada nebando pažiūrėti iš merginos perspektyvos. Jie galvoja, kad moterys yra silpni, protiškai atsilikę padarai, kuriais galima “pamanipuliuoti” ir taip įsitempti į lovą.

Tokie vyrai nesupranta, kad moterys irgi yra žmonės su savo troškimais. Dėl to, aš stengiuosi tau padėti suprasti, koks yra moterų mąstymas, ko jos nori, ir kaip tai joms duoti.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: