moterų psichologija

Kaip veikia moterų psichologija?

Šiame straipsnyje pateikti įsitikinimai apie moteris, moterų psichologiją, mąstymą, prigimtį, bei kitus panašius dalykus. Ne kiekvienas sutiks su visais, tačiau siūlau kiekvienam juos perskaityti.

Moterų mąstymas yra nelogiškas ir dažnai besikeičiantis. Jos gali mąstyti logiškai, tačiau tai nėra jų įprastas mąstymo režimas, todėl norėdamos mąstyti logiškai, jos turi įdėti papildomų pastangų. Tačiau net ir pačios logiškiausios moterys, dažnai dėl priimtų netinkamų spendimų, norėdamos atsikratyti atsakomybės, visą kaltę suverčia savo emocionalumui. Moterų sprendimai beveik visada būna pagrįsti tuo metu esančia jų emocine būkle.

Moterys iš prigimties yra savanaudiškos ir manipuliuojančios. Evoliucijos metu moterys kažkaip turėjo atpirkti savo fizinės jėgos, bei ištvermės trūkumą, todėl turėjo išmokti kaip valdyti vyrus nenaudojant jėgos. Dėl šios evoliucionavimo priežasties, moterims dabar nereikia fizinės jėgos norint paveikti kitus.

Kadangi psichologinis smurtas nėra lengvai pastebimas dalykas, jos visuomet lieka teisios ir nenubaustos. Nors fizinis smurtas yra nelegalus (labiau nelegalus jei smurtą naudoja vyras prieš moterį, nei moteris prieš vyrą) psichologinis smurtas gali palikti tokias pat žaizdas, kaip ir fizinis, jei ne dar gilesnes. Kai tam tikru momentu vyrui kyla instinktas muštis ar gintis, moteriai, tuo tarpu, kyla instinktas oponentą sugniuždyti psichologiškai.

Moterims reikia geresnio už jas vyro. Jeigu moteris yra prastesnė už vyrą, ji automatiškai jaučia jam potraukį. Jos yra  labai jautrios aukšto statuso rodikliams (geri vyro genai, ištekliai, pasitikėjimas savimi, populiarumas ir kt.), kurie gali lengvai jas paveikti.

Tai matoma daugelyje atvejų, bet labiausiai pastebima, kai jaunos gražuolės susideda su sukriošusiais, bet turtingais senukais. Jeigu moteris nėra linkusi taip išnaudoti savo partnerio, kaip pastarosios, ji tiesiog susitikinės su labiau už ją pasitikinčiu vyru. Tačiau įprastai tu turi būti kažkuo už ją geresnis.

Nuolatinis ieškojimas geresnio vyro, dažnai moteris priveda prie to, kad sutikusios aukštesnio statuso vyrą, jos tampa neištikimos, o neretais atvejais net iškeičia savo partnerį į geresnį. Todėl beta vyrai, kuo greičiau stengiasi pasipiršti, kad jų moterys nesusirastų geresnio, tačiau tai tikrai nesustabdys jų būti neištikimomis.

Moterys, kurios geriausiai tinka kurti šeimai ir veisti vaikus, yra tokios, kurioms nerūpi ieškoti geresnio vyro, nei jau turimo. Materializmas, pasileidimas, kontroliavimas – savybės, kurias turi moterys visuomet ieškančios geresnio vyro. Todėl jei nori ilgalaikių santykių, patartina vengti šias savybes turinčių moterų.

Jeigu moteris galvos, kad ji yra geresnė už tave – ji tavęs negerbs. Jeigu ji tavęs negerbs – negalės mylėti. Moterys myli kitaip nei vyrai. Moterų meilė yra paremta garbinimu. O garbinimas susideda iš žavėjimosi ir pagarbos. Moters pagarba vyrui kyla dėl jo rodomos galios.

Moterų meilė dažniausiai yra praktiška, ir jos beveik niekad nemyli savo vyrų besąlygiškai, kaip jie jas. Tokią meilę jos gali jausti nebent savo vaikams.

Moterys nori, kad jų vyrai būtų emociškai nepalaužiami. Joms tai labai patraukli savybė, kuomet žino, kad tu esi psichologiškai stiprus ir jos gali bet kada į tave atsiremti. Tačiau čia iškyla dvigubi standartai, nes jei tau bus sunku ir norėsi į ją atsiremti, santykiai gali sužlugti, nes tu jai pasirodysi silpnas ir nesugebantis susidoroti su savo problemomis. Tu esi vyras. Turi būti geresnis ir stipresnis už ją. Todėl mes turime išlikti nepajudinami emociškai ir fiziškai, kai moterims užeina emocinės audros.

Moterų seksualinis elgesys priklauso nuo vyrų. Jeigu tu esi beta vyrukas su gera karjera, tu esi laikomas kaip vyras, su kuriuo verta susituokti. Toks vyrukas gaus su ja pasimylėti tik po begalės pasimatymų ir maldavimų. Jis neįžiebia moteryje kibirkštėlės ir nesukuria geismo. Tačiau moteriai ieškant saugumo ir patikimumo, nusprendžia apsistoti su juo.

Kitu atveju, jeigu tu esi vyras, kuris laikosi savo įsitikinimų ir nesistengia jos sužavėti – tuomet tu būsi toks vyras, kuris gaus su ja pasimylėti jau po pirmo pasimatymo. Jei įžiebsi joje kibirkštėlę, priversi jos pilve skraidyti drugelius, ji norės tavęs kaip kasdieninio lovos kompaniono, o ne išteklių aprūpintojo.

Moterims, kaip ir visuomenei nerūpi silpni vyrai. Kadangi dauguma moterų visuomet ieško geriausio varianto, vyrai esantys silpniausioje grandies dalyje joms tiesiog neegzistuoja. Žmonėms tu rūpi tik tuomet, jei turi galios, arba esi moteris. Jei nori turėti galios, turėsi visiškai pasikliauti savo jėgomis, nes niekas tau nepadės jos pasiekti.

Vyrais ne gimstama, jais tampama. Nepriteklius, sunkumai, skausmas, engimas, įvairūs išgyvenimai – tokie dalykai išaugina vyrus iš berniukų. Todėl ir tu čia esi. Todėl ir berniukai grįžta iš kariuomenės būdami vyrais. Sunkumai ir skausmas, yra dalykai, kurie išugdo vyrišką mąstymą. Yra nelengva tapti tikru vyrų, be sunkumų ir mokinimosi iš savo klaidų. Vyrai turi pritaikyti savo logiškus protus iškilusioms problemoms išspręsti. Jie turi peržengti per ankstesnį save.

Tikro vyro savybės išugdomos kovos lauke, nesvarbu koks tas karas būtų – fizinis, protinis, ekonominis. Vyrai yra įvairių tipų kariai, kurie turi užgniaužti savo baimes, kad galėtų pasiekti to, ko nori.

Feministės sako, kad jos nori lygių teisų, tačiau iš tikrųjų jos nori galios be jokios atsakomybės. Jos nori, ir vyrų, ir moterų privilegijų. Jos nori privilegijų vien už tai, kad jos yra moterys. Įprastai jos vis dar turi senamadiškas pažiūras (tokias kaip kad vyrai turi sumokėti už pasimatymus), tačiau nori pokyčių, kuomet senamadiškumas joms suteikia per mažai galios.

Feministėms nepatinka, kad vyrai visose srityse dirba daug geriau, todėl viską perfrazuoja taip, kad vyrai liktų kalti dėl tokios neteisybės ir moterų nesugebėjimo nieko gerai daryti.

Visuomenėje viskas visuomet bus lengviau moterims. Beta vyrai visuomet pasiruošę atbėgti joms į pagalbą, valstybė aprūpins socialine gerove, buvę vyrai mokės alimentus ir t.t. Jų silpnumas laikomas moteriškumu, o ne kenkėjiška savybę, kaip pas vyrus.

Nuo pat mažens, moteriškos giminės atstovės auginamos teigiant, kad jos yra geresnės nei vyrai. Taip teigia visa įsišaknijusi kultūra ir jos nuostatos. Moterims teigiama, kad jos turi būti sužavėtos, kad vyrai turi maldauti įsileisti juos į savo širdį. Visas marketingas kuriamas taip, kad vyrai būtų verčiami negailėti pinigų ant moterų. Joms sakoma, kad jos yra prizas. Sakoma, kad moterys iš prigimties yra dori sutvėrimai, ne taip kaip vyrai, kurie yra blogio įsikūnijimai.

Dėl šių priežasčių, moterims nereikia vargintis stengiantis dėl vyrų, kai tuo tarpu vyrai, net negali tikėtis, kad sugebės įtikti moteriai, kad ir ką darytų.

Moterims reikia vyrų labiau, nei vyrams moterų. Vyrai nori sekso ir galbūt, atėjus laikui –  šeimos, kad galėtų pratęsti giminę ir perduoti savo išmintį palikuoniams. Tačiau moterims reikia vyrų dėl jų logiško mąstymo, vyriškumo, stabilumo, bei saugumo jausmo.

Pažiūrėk į vienišas mamas. Jos apgailėtinos. Joms reikia vyro, kad galėtų jaustis bent kažkiek laimingos. Vyrams NEREIKIA moterų, kad būtų laimingi – vyrams reikia SEKSO, kad būtų laimingi.

Viskas ką moterys turi, yra grožis, todėl jų vertė yra nuolatos mažėjanti. Dauguma merginų, būdamos savo jaunystėje, įsiskuka į linksmybių ir atsitiktinio sekso karuselę. Žinodamos, kad nevisada taip gerai atrodys, leidžia laiką visiškai neatsakingai, nes supranta, kad savo grožiu ilgai negalės džiaugtis ir greit ateis laikas, kai turės susirasti išteklių aprūpintoją.

Socialinė rinkos vertė lemia labai daug. Jeigu mažą vertę turintis vyras ką nors pasako bandydamas flirtuoti, jis gali būti palaikomas šlykščiu seksualiniu maniaku. Tačiau jei tą patį pasakys aukštą vertę turintis vyras, jis bus išaukštinamas. Vyras turi stengtis pasiekti tokią gerą savo išvaizdą, kokią tik sugeba. Nereikia būti gražuoliuku, kuris daugiau nieko gyvenime neturi tiktais išvaizdą. Užtenka tiesiog rūpintis savo kūnu ir išvaizda. Tai gali pastebimai pagerinti vyro gyvenimo kokybę visose srityse. Kuo išvaizdesnis būsi, tuo priimtiniau būsi sutiktas, kad ir kur eitum. Tai dar vadinama Halo efektu.

Moterys nori draugų vyrų, nes jie yra daug įdomesni, protingesni, mažiau erzinantys nei moterys. Jos žino, kad gali sulaukti daug paslaugų iš vyrų, nieko mainais neduodamos.

Vyrai nori draugių moterų, nes jie nenusimano santykiuose ir galvoja, kad draugystė yra pirmas žingsnis sekso link. Moterys naudojasi tokiais jų įsitikinimais, o vyrai tik švaisto laiką, energiją ir emocijas.

Įdomias moteris yra sunku surasti, nes dauguma jų neturi asmenybės. Dauguma moterų yra labai panašios, viskas apie ką jos kalba, būna įvairūs gandai ir kiti beprasmiai dalykai. Dauguma moterų net nesistengia tapti kažkuo daugiau nei seksualiniu objektu, nes joms nereikia stengtis būti sėkmingomis dėl turimo grožio, jos ir taip viską gauna. Tai yra priežastis, kodėl jos ir nesistengia būti įdomiomis ar linksmomis, todėl jei tu nori draugijos, geriau pasižvalgyk tarp vyrų.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: