sekso istorija

Nors jau praėjo nemažai laiko nuo tos nakties, bet tik dabar susivokiau, kad ta naktis buvo visai įdomi ir tos nakties sekso istorija man buvo ypatinga, todėl nusprendžiau atgaminti įvykius ir papasakoti savo Naujųjų metų sutikimo nuotykius.

Sekso istorija

Naujųjų metų sutikimas buvo numatytas visiškai paprastas: draugas buvo užsakęs stalą bare, todėl ta naktis, maniau, niekuo neišsiskirs nuo kitų. Išsiskirs tik tuo, kad tam tikru metu paskaičiuosim laiką atbuline tvarka ir iššausim šampano butelį. Kaip visuomet žadėjau daug negert, daugiausiai porą alaus.

Nuvažiavę į barą su draugu, netrukus sulaukėm ir kitų. Prie stalo susirinko apie 10 žmonių. Pusės jų net nepažinojau, nes jie buvo draugų draugai. Tarp jų buvo ir mano draugė Austėja (vardai pakeisti, jei ką), kuri, nors ir man patiko, ją laikiau tik savo drauge ir nenorėjau mūsų santykių sugadinti seksu. Dėl to, jai retai rodydavau dėmesį, tačiau aiškiai matėsi, kad ji nori rimtesnių santykiu su manimi. Niekad nesistengiau jos vilioti ar kitaip paveikti, bet, turbūt man tai per daug įaugę į kraują ir viskas automatiškai gavosi.

Ji net prieš Naujuosius susirašinėjant man sakė, kad sutinkant Naujus, lygiai per vidurnaktį, reikia su kažkuo bučiuotis, jog kitais metais nebūtum vienišas. Ji subtiliai kalbėjo apie mane, bet aš neketinau jos bučiuoti. Nebent į žandą.

Prie tiek draugų ir Austėjos, tą vakarą neketinau kabinti merginų. Tačiau, mums sėdint prie stalo, gurkšnojant alų ir tiesiog darant nesąmones, pamačiau merginą, kuri atsišliejusi į sieną stovėjo kitoje baro pusėje. Ji buvo rudais, ilgais plaukais, aukšta, liekna ir elegantiška. Ji laikė rankoje gėrimą ir Naujųjų metų naktį buvo VIENA.

Jau artėjo vidurnaktis ir visi pradėjo lysti į lauką pažiūrėti fejerverkų. Būnant lauke, nepažįstamoji vienišė atsistojo visai netoli manęs. Išmušė dvylika, sumušėm su draugais šampano taures, visus apkabinau, o Austėjai pabučiavau į žandą. Pamaniau, kad vienišė irgi nusipelnė būti apkabinta tokiu momentu, todėl priėjau prie jos, pasakiau „Su Naujais“ ir apkabinau, ji atsakė tuo pačiu. Ir tik tuomet, pirmą kartą geriau įsižiūrėjau į jos akis. Jos man kažkur matytos. „Mes kartais nešokom kažkada?“ – paklausiu. „Taaaip!” – atsakė ji su nuostaba veide.

Kaip tik tuomet, man viena draugė sušuko „Bent tokiu momentu nečiešink mergų!”.

“Nečiešinu, aš ją pažįstu” – atsakiau nusijuokęs.

Nežinau kaip, bet netikėtai atsiminiau vienišės vardą. Inesa. Tačiau ji manojo neatsiminė. Paklausiau, ką ji čia veikia tokią ypatingą naktį. Ji papasakojo, kad buvo susitariusi su draugėmis susitikti ir eiti į šitą barą, tačiau kažkas atsitiko jos telefonui ir niekaip negalėjo įjungti.

Mes šokom ir kalbėjomės, neilgai trukus pradėjom bučiuotis, bet stengiausi taip bučiuotis, kad nematytų Austėja, ji ir taip atrodė šiek tiek nusiminus, jog nerodžiau jai dėmesio.

Besibaigiant nakčiai, pasakiau Inesai, kad tuoj važiuosiu namo ir, kad ji gali važiuoti kartu. Nei kiek nespaudžiau jos, nes ir taip matėsi, kad sutiks. Važiuojant autobusu užsimaniau ją paerzinti – pasakiau, kad jei neatsimins mano vardo, nesivešiu jos pas save. Ji pradėjo teisintis, kad per daug laiko praėjo ir tikrai neatsimins. Tada užsimerkiau ir pasakiau “Tuomet pasakyk, kokios spalvos mano akys”. Ji neatsiminė. Nors aš irgi nebūčiau galėjęs pasakyti jos akių spalvos.

Artėjo jos stotelė “Na tuomet aš lipsiu, mano namai netoli” – pradėjo vaizduoti, kad tuoj išlips, bet žiūrėjo į mane ir laukė ką aš pasakysiu. Laukė leidimo važiuoti kartu. “Tiek to, šįkart tau atleisiu” – paėmęs ją už rankos pasakiau.

Atvažiavę pas mane, nieko nelaukdami pradėjom glamonėtis. Nespėjau susivokti, kai ji pati nusimetė savo drabužius. Jos kūnas buvo pritrenkiantis. Ji man sakė, kad jodinėja, plaukioja, kartais eina į sporto salę. Rezultatas matėsi.

Pasimylėję, dar pasikalbėjom apie savo gyvenimo tikslus, svajones ir panašius dalykus. Neilgai trukus užmigom.

Ryte atsibudęs ir matydamas šalia savęs gulinčią nuostabaus grožio nuogą merginą, mane aplankė viena tų akimirkų, kai tyliai mintyse sau dėkojau, kad prieš kelis metus netyčia atradęs moterų viliojimą, pradėjau jo mokytis. Nors to mokydamasis praleidau daug laiko ir dažnai būdavo sunku prisiversi daryti tai, ko nenorėdavau ar atrodydavo baisu,  bet tokiais momentais aš džiaugiausi savimi, kad prisiverčiau. Visos tos pastangos atsipirko su kaupu. Dar niekad gyvenime nebuvau toks laimingas, kaip per pastaruosius metus. Ir ne tik dėl merginų. Pradėjęs mokytis viliojimo susiradau daug draugų, mečiau man nepatinkančius mokslus, pradėjau siekti savo svajonių, džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka.

Ankščiau, maniau, kad visą gyvenimą man nesiseks su moterimis. Kad bagsiu gyvenimą skaistus. Tačiau aš pasiekiau daugiau, nei kada nors galėjau įsivaizduoti. Noriu, kad ir tu pasiektum savo maksimalų įmanomą potencialą.

Kai miegančioji gražuolė pagaliau prabudo, mes dar kartą pasimylėjom.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: