merginu viliojimas

Nešik ten kur valgai

Turiu omenyje, kad nemiegotum su moterimis iš savo darbo. Jei tai bendradarbė, su kuria tenka retai susidurti – galima padaryti išimtį, ypač jei žaisi atsargiai. Tas pats galioja ir universitetuose, sporto klubuose. Gali būti komunikabilus ir bendrauti su tau patinkančiomis merginomis, tačiau nesipraktikuok savo moterų kabinimo įgūdžių ant kiekvienos pasitaikiusios. Rodyk didesnę iniciatyvą tik tuomet, kai tau patinkanti mergina iš darbo/universiteto/sporto klubo, pati nevengs rodyti tau susidomėjimo ženklų.

Verslo ir jausmų maišymas gali sukelti nereikalingas dramas dėl kurių skriesi iš darbo. Juk pasaulis pilnas merginų, negadink savo gyvenimo stengdamasis permiegoti su visomis gražiausiomis bendradarbėmis. To tiesiog neverta daryti.

Per daug nesistenk su meginomis

Perdėtas stengimasis yra “I don’t give a fuck” mentaliteto priešingybė. Kai per daug nesistengi ir leidi viskam tekėti savo vaga, tai padaro tave patrauklesnį visais aspektais. Tačiau jei perdėtai ir per greitai stengiesi užmegzti su mergina seksualinį ryšį, taip parodai, kad nepakankamai tiki savimi.

Merginoms patinka kai vyras gali būti lygiai toks pats laimingas, nesvarbu ar ji draugautų su juo ar ne. Tai neužkrauna ant jos pečių tavo laimės. Pagalvok pats – ar tau būna taip, kad stengiesi dėl merginos, tačiau ji visiškai nekreipia dėmesio į tave, tačiau vos tik kai nusprendi užmiršti ją ir nustoji stengtis, ji pati sugrįžta pas tave? Būk kaip vanduo, kuris nesirūpina ir nesijaudina dėl kliūčių priešakyje, ir tiesiog ramiai viską apiplaukia.

Nebūk reiklus

Reiklumas greitai numušą vyro patrauklumą. Moterys geidžia tokių, kurie siekia savo tikslų, ir nesirūpina dėl moterų. Reiklumas ypač pasireiškia, kai vyrai galvoja, kad jie sutiko savo antrą sielos pusę, ir privalo padaryti viską, kad išlaikytų ją šalia savęs. Jei manai kad ji yra tau skirta, greitai neturėsi jos. Turi susiimti ir užgožti tokias savo mintis, nors ir manai, kad ji yra toji vienintelė – vos tik su ja išsiskirsi, sutiksi kitą, apie kurią galvosi lygiai tą patį.

Niekada nepavydėk

Moterys dažnai stengiasi sukelti vyrui pavydą, kad galėtų jį laikyti ant trumpo pavadėlio. Tai tik kvailas žaidimas, kurio neapsimoka žaisti. Tau net turėtų nerūpėti tokios nesąmonės.

Kaip jau išsiaiškinom, moteris turėtų būti tavo gyvenimo dalis, bet ne visas gyvenimas. Todėl kokio velnio turėtum pavydėti ir žaisti kitus kvailus jos žaidimus? Kai ji supras, kad tu gali gyventi lygiai tokį patį laimingą gyvenimą be jos, kaip ir su ja, ji nenorės tavęs paleisti. Tačiau pavydas parodo, kad esi silpnesnis už ją.

Niekada neprarask savitvardos

Tavo ramaus ir užtikrinto požiūrio išlaikymas, turbūt yra vienas svarbiausių punktų. Kaip Sun Tzu sakė: “Karo menas yra laimėti nekovojant”. Nesvarbu kas nutiktų, nerodyk savo pykčio merginai, nes kitaip atrodysi tik kaip insterikuojantis mažas vaikas. Merginos dažnai stengiasi išmušti vaikinus iš vėžių, suerzinti juos – taip jos gali nuspręsti ar esi pakankamai psichologiškai tvirtas, ir ar verta su tavimi turėti artimesnius santykius.

Neleisdamas neigiamoms emocijoms užvaldyti tavęs, atrodysi ne tik emociškai stiprus, subrendęs ir sugebantis save kontroliuoti, tačiau taip pat galėsi aiškiau mąstyti ir priimti geresnius sprendimus.

Nieko nepriimk asmeniškai

Galbūt nežinojai, bet merginos daug labiau bijo būti atstumtos nei vaikinai. Bijoti atstūmimo, yra tiesiog nelogiška. Tai tik nereikšmingas užkalbinimas, kuris tau gali suteikti labai daug – praktikos įgavimas ir pasitikėjimo savimi šuolis aukštyn – tai tik dalis iš jų. Kai mergina tave atstumia, tai daugybės, per jos gyvenimą, susikurtų faktorių, kurie įtakoja tinkamo vaikino atsirinkimą. Kiekviena mergina turi skirtingus atsirinkimo faktorius, todėl kai tave atstumia, tai nebūna nieko asmeniško.

Niekada nebijok rizikuoti

Puikus patarimas tinkantis pasiekti sėkmę gyvenime ne tik su moterimis. Nemanau kad norėtum gulėti mirties patale ir gailėtis dėl neišnaudotų progų. Bent jau aš, tai tikrai to nenoriu. Tiesiog surizikuok ir pažiūrėk kas išeis. Geriausias įmanomas užkalbinimo scenarijus: ji taps tavo gyvenimo meile ar bet kuo kitu, ko tu nori. Blogiausias įmanomas scenarijus: Atstūmimas, kurio, kaip išsiaiškinom, nėra prasmės bijoti. Nepaisant to, net jei ir būsi atstumtas, tu tik patobulėsi išėjęs iš savo komforto zonos.

Neklausk leidimo

Turėtum visuomet žinoti ko nori ir pasakyti tai, o ne prašyti merginos leidimo ar sutikimo. Tai ypač galioja siūlant susitikti. Siūlydamas neklausk “Gal nori rytoj susitikti?” ar “Kur norėtum nueiti?”. Tu jau turėtum žinoti ko nori ir tiesiog jai pasakyti, pavyzdžiui “Susitinkam rytoj 18h parke”.

Tas pats galioja ir klausiant merginos numerio. Neklausk “Gal duosi savo numerį?”. Būk jau įsitikinęs, kad ji nori duoti savo numerį, todėl tau užtenka paklausti “koks tavo numeris?”.

Merginos (kaip ir visi žmonės) yra linkusios klausyti nurodymų ką reikia daryti – tai yra žymiai lengviau, nei patiems galvoti ir priimti sprendimus. Priimk už mergians tokius sprendimus, kokių pats nori, nesitikėk, kad jos sugalvos kažką tavo naudai.

Neišduok savo nuojautos

Jeigu merginos elgesys tau nuolatos skambina pavojaus varpais, neturėtum su ja būti vien dėl sekso. Jei jauti, kad kažką turi padaryti ar nedaryti, taip ir elkis. Pasitikėk savo instinktais. Jei jauti, kad turi užkalbinti merginą, taip ir padaryk. Jauti, kad tarp jūsų nėra jokio ryšio – pasitikėk savo nuojauta ir daryk ką ji kužda. Turėtum jausti skirtumą tarp drugelių pilve, ir sekso poreikio.

Niekada nesustok

Turi niekad nesustot ir visuomet siekti geriausio. Išlaikyk savo standartus aukštus moterims. Siek pačios geriausios merginos. Net jei jau ilgai nesimylėjai ir mielai užšoktum ant pačios pirmos pasitaikusios storulės ir susilauktum su ja būrio rubuilių – nedaryk to. Išlaikyk savo standartus aukštus nuolatos ugdydamas savo discipliną, vertybes ir savikontrolę. Tai darant tavo požiūris į pasaulį pradės keistis, o kokybiškos merginos pastebės tai.

Neprasidėk su psichiškai nestabilia mergina

Jei tau trūksta nuotykių, pirmyn, prasidėk su psichiškai nestabilia mergina, tačiau kai užsinorėsi ramybės, jos negausi. Aš viską patyriau: mergina sekanti kiekviena mano žingsnį, norinti, kad aš priklausyčiau tiktai jai. Tokios merginos tai vadina beribe meile, tačiau kai jautiesi taip suvaržytas ir bijantis ne taip pasielgti, kad tik ji nenusižudytų – tai visai kitas dalykas.

Tokią merginą galima atpažinti iš dažnos nuotaikos kaitos, bandymų manipuliuoti, dažno melavimo, grasinimų nusižudyti jei paliksi ją, dažnų dramų viešumoje ir t.t.

Tai tik keli dalykai kurių geriau nedaryti, tačiau gali net neklausyti manęs – išeik į žaidimų aikštelę ir pats viską išbandyk.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: