suvilioti moters

Paanalizuosiu vieno vaikino istoriją, kuri labai gerai parodo, kaip nenusimanymas apie moteris, gali sugriauti, net ir iš pažiūros protingo vaikino gyvenimą.

Ši pamokanti istorija yra apie vos 16 metų turintį vaikinuką Max’ą Wade’ą. Būdamas toks jaunas jis sugebėjo įsilaužti į automobilių saloną ir pavogti lamborghini. Max’as turėjo būti tikrai labai sumanus – jis sugebėjo pavogti prabangią mašiną ir nepakliūti į policijos akiratį beveik metus laiko. Net policija buvo sužavėta. Atrodo, kad viskas jam ėjosi pagal planą, tačiau kokia priežastis, dėl ko jis susimovė, ir buvo prigautas?

Atsakymas: MOTERIS

Eva Dedier būdama įprasta, nekaltai atrodanti mergužėlė, net to nenorėdama padėjo policijai sugauti Max’ą. Po nemažai laiko, jis buvo prigautas, vien dėl jo susižavėjimo Eva.

Max’as nuolatos rašinėjo Evai, suveikė jai padirbtą ID pažymėjimą, ir galiausiai paklausė, su kuo ji švęs valentino
dieną. Evai atsakius, kad švęs su savo draugu Landan’u Wahlstrom’u, Max’as neištvėrė. Jis suplanavo naują nusikaltimą.

Jis važiuoja su motociklu įvykdyti jį, ir pamatęs kaip Eva su Landan’u lipa į savo mašiną, Max’as pradeda šaudyti, tačiau į žmones nepataiko. Neilgai trukus jis jau būna sučiuptas policijos.

Max’o istorija yra tik dar vienas pavyzdys apie tai, kaip vaikinai nenusimano apie moteris, ir iki ko tai gali privesti. Po visu tuo sumaniu protu ir drąsa, slepiasi tik dar vienas vaikinukas, išaukštinantis moterį, galvojantis, kad ji yra jo vienintelė.

Galiausiai, visa tai buvo dėl  noro sužavėti moteris. Kaip ir kiti vaikinai, kurie mažai išmano apie moterų viliojimą, Max’as galvojo, kad pinigai yra atsakymas į visas santykių problemas su moterimis. Tai pagrindinė priežastis, kuri jį paskatino pavogti automobilį: jis galvojo, kad prabangi mašina leis turėti norimą moterį.

Tačiau pinigai nepadėjo jam gauti savo svajonių moters. Kodėl?

Įprastos merginos gyvena saugius, aprūpintus gyvenimus, kuriais pasirūpina dosnūs tėvai. Ir jeigu kada tokiam jų gyvenimui iškils nenumatytų keblumų, visuomet atsiras desperatiškų beta riterių, kurie viską padarys dėl jų, negaudami nieko mainais atgal. Galbūt tokiai merginai keblumai iškils, ir pamatys visą realybę kiek vėliau, kai tėvai nustos ja rūpintis ar blėstant grožiui praras nemažą dalį savo betą gerbėjų, tačiau kol ji jauna, jai niekas negresia. Taigi, jeigu turi reikalų su tokia mergina, turi suprasti, kad pinigai tokiu atveju beveik nieko nereiškia.

Eva Dedier buvo tipinė paauglė. Ji ir taip buvo aprūpinta, todėl jai nereikėjo nerimauti dėl savo finansinės padėties. Jai nereikėjo aprūpintojo, ji tiesiog norėjo vaikino, su kuriuo galėtų linksmai leisti laiką, ir kuris būtų aistringas lovoje.

Tačiau Max’o klaidingas realybės suvokimas apie moteris, jam vis kliudė, nors ir nuolatos darė dėl jos įvairius dalykus (padirbtas ID, pasivažinėjimai prabangia mašina). Jis stengėsi būti jos aprūpintoju, kurio jai nereikėjo. Landon’ui, kuris buvo Evos pasirinkimas, nereikėjo būti turtingam. Jam tiesiog reikėjo šiek tiek išmanyti moteris.

Toks klaidingas požiūris kaip Max’o, yra labai dažnas tarp vaikinų. Jie galvoja, kad pinigai viską išspręs. Jie daro viską, kad sužavėtų merginas, tačiau galiausiai jos vis tiek lieka nepatenkintos. Suaugę, jie susiranda darbą, ir vergauja dėl didesnio atlyginimo, kad galėtų pamaloninti savo moterį, ir ji jo nepaliktų, nepagalvodami, kad pinigai nevisada viską nulemia. Pinigai niekada nepakeis sugebėjimo suvilioti moters.

Jei Max’as būtų žinojęs visas tiesas apie moteris ir gyvenimą, jis būtų supratęs, kad jam nereikia rizikuoti visu savo gyvenimu dėl sportinės mašinos, kad galėtų sužavėti moteris. Būtų žinojęs, kad pinigai ir prabangios mašinos nepavers jo geidžiamu ir pasitikinčiu savimi.

Jis būtų dirbęs ties savimi, ir tobulinęs savo bendravimo įgūdžius, kad galėtų džiaugtis nuostabiu seksualiu gyvenimu, o ne pasikliovęs automobiliu, kaip moterų viliojimo įrankiu. Ir net jei Eva jį atstumtų, jis suprastų, kad ji nėra vienintelė moteris žemėje, ir, kad galės pasirinkti iš daugelio kitų, galbūt dar geresnių už ją. Suprastų, kad neverta griauti savo gyvenimo, vien dėl to, kad viena moteris jo nenori.

Bet Max’as nežinojo tokių dalykų. Jis nežinojo kas yra moterų viliojimas. Dėl to, dabar dienas leidžia kalėjime.

Kuo daugiau vyrų supras bent pagrindines tiesas apie moteris ir gyvenimą, tuo geriau mums visiems bus.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: