nepagarba moteriai

Pradėjęs suprasti merginas, žmonių mąstymą, santykių realybę, iš pradžių viskas gali tave sugniuždyti. Galbūt prisimeni kažkokius savo praeities įvykius su merginomis ir pradedi suprasti skaudžią tiesą, kodėl viskas iš tiesų taip nutiko. Galiausiai, tavyje pradeda užgimti nepagarba moteriai ir visai jų giminei.

Pykti ant pasaulio lengva. Pasaulis iš tiesų kartais atrodo labai neteisingas, tačiau tam gali padėti požiūrio pakeitimas, kas teisinga, o kas ne.

Galbūt pyksti, kad visą gyvenimą tau buvo aiškinama, jog norėdamas sužavėti merginą, turi ją iš visos širdis mylėti, būti doras, malonus berniukas, ir ji neabejotinai neatsispirs tau. Kai supratai, kad tai netiesa, tavo pirminė reakcija buvo “nuo šiol negerbsiu merginų”. Tai dažna klaida vaikinų, pradedančių suprasti santykių realybę.

Moterys nori kitokios nepagarbos, nei tu ją suvoki

Čia slypi visa problema. “Nepagarbūs šunsnukiai” tikrai gauna daugiau merginų, tačiau jie yra ne tokie, kokius tu įsivaizduoji.

Moterims patinka tokie nepagarbūs vaikinai, kurie nesistengia būti nepagarbūs. Jų tiesiog tokia prigimtis. Jie nėra specialiai grubūs ir nepagarbūs, jie tik nesilanksto kitiems žmonėms, nebučiuoja subinių.

Šiame pasaulyje, vyrai dėl moterų gali padaryti BET KĄ. Jie nuolatos šliaužioja paskui jas, bučiuoja subines, o jei vaikinas taip nesielgia, iškart laikomas negerbiančiu merginų. Pasiūlai merginai nupirkti tau gėrimą? Tu nepagarbus. Nepalaikai jai durų? Tu nepagarbus. Pasakai tiesą, kad tau nepatinka jos suknelė? Tu nepagarbus.

Nepagarbūs vyrai, moterims yra tokie, kurie nebučiuoja subinių dėl sekso ar pripažinimo. Jie suteikia merginoms emocinius šuolius. Pralinksmina ir priverčia jais žavėtis, vietoje to, kad šliaužiotų paskui jas. Galiausiai tokie vyrai tampa laimėtojais.

TAVO nepagarbaus šunsnukio versija, yra toks vyras, kuris specialiai agresyvus ir negražiai besielgiantis. Tai tik nubaido merginas, nes jų akyse tampi psichiškai nesveiku. O tai blogai.

Galbūt, tokiu tapai, dėl per didelio savo gerumo, dėl kurio tau buvo sudaužyta širdis. Pradėjai suprasti, kokios moterys yra manipuliuojančios veidmainės. Galbūt mergina išdavė tave su kitu, kol tu verkei kamputyje. Galbūt ji tave paliko, nors planavot visą gyvenimą praleisti kartu. Tu supyksti. Prižadi sau, daugiau negerbti tų kekšių ir iki gyvenimo galo ir manipuliuoji jomis.

Visai šaunus planas, tačiau pradžiai, turėtum leisti pykčiui nuslūgti. Moterys viską mato, ir dėl laikomo pykčio, jų akyse tampi silpnu, emocionaliu, per daug į santykius investuojančiu vaikinu.

Ilgai laikomas pyktis yra moteriškas bruožas

Įsivaizduok kiečiausią tau žinomą vyrą, kuris gauna bet kurią merginą, gyvena kaip nori, džiaugiasi gyvenimu. Manai, kad jis ištisą parą pyksta ant merginos, kuri mokyklos laikais jį atstūmė ir pasimylėjo su jo geriausiu draugu?

Kodėl tuomet tu turėtum laikyti pykti? Užmiršk. Tai nieko nepakeis.

Jeigu galvoji, kad tu su savo nepagarba ir pykčiu atkeršysi praeities merginoms, kurios su tavimi negražiai pasielgė, tuomet tau teks nusivilti, nes taip nieko nepasieksi. Užmiršk. Ne dėl jų. Dėl savęs. Pyktis ant merginų, kurios atstūmė tave, manipuliavo, buvo neištikimos, nieko nepakeis. Viskas praeity. Tą raundą pralaimėjai, tačiau tau visas gyvenimas prieš akis. Jei tikiesi, kad ji vieną dieną užeis ant tavo Facebook profilio ir pagalvos “O Dieve, turėjau už jo ištekėti, kai turėjau galimybę!”, tuomet tai tik trukdys siekti geresnio gyvenimo.

Galbūt visai netoli yra nuostabi mergina, kuri norėtų būti tavo, tačiau tu jos dar nesutikai, nes visą dieną leidi apmąstymams apie savo buvusią merginą, kuri net iš tolo neprilygsta naujajai merginai.

Toks gyvenimas. Kai pagaliau laimi, niekam nerūpi tavo praeities pralaimėjimai. Niekas nekalba apie sezonus, kai Maiklas Džordanas, negavo jokio trofėjaus. Niekam tai nerūpi, tuo labiau Maiklui. Jis nesėdi ant pinigų krūvos savo rūmuose ir per naktis negalvoja “jei tik būčiau tą sezoną laimėjęs NBA žiedus…”

Susitelk ties laimėjimais. Pasimokyk iš praeities klaidų ir užmiršk jas.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: