buvimas savimi

Draugaudamas su mergina, kuo labiau esi savimi, tuo laimingesnis esi. O kuo labiau turi pakeisti savo elgesį būdamas su mergina, kad jai patiktum, tuo mažesnį pasitenkinimą jausi draugaudamas. Nors ir “buvimas savimi” nėra raktas į lengvą moters suviliojimą, tačiau tai yra raktas į laimingus ilgalaikius santykius.

Labai seniai, akmens amžiuje viskas buvo kitaip, nei dabar. Tais laikais, kai moterys vertino tik vyrų atnešamų išteklių kiekį, kad galėtų išgyventi, vyras, galėjo kiek norėjo būti savimi ir nebijoti, jog moteris bet kuriuo momentu išeis ir susiras kitą. Tokie vyrai ankščiau elgėsi visiškai priešingai, nei šių laikų vyrai, kurie turi užgožti savo natūralų elgesį, norėdami, kad moterys, su kuriomis draugauja nesiliautų geidžiančios jų. Šiais laikais, mes elgiamės taip, kaip manome, kad patiks merginai, ir taip, kad būtų sumažinta atstūmimo tikimybė, bei padidintas gaunamo sekso ar meilės kiekis. Mes pritaikome technikas, strategijas ir taisykles susipažindami su moterimis, nes be jų būtų sunku su jomis užmegzti intymų ryšį.

Net ir beta vyrukai tupintys amžinoje draugų zonoje tai daro. Jie naudoja savo sukurtas taktikas manydami, kad jos kada nors atsipirks. Kad ir kokias taktikas vyrai naudoja, jie bet kokiu atveju nebūna savimi. Beta vyras būdamas su merginomis apsimetinėja draugu, nors iš tikrųjų jis jų seksualiai geidžia. Alfa vyras būdamas su merginomis apsimetinėja bejausmiu kietaširdžiu, nors jų seksualiai geidžia. Jie abudu vaidina dėl to paties tikslo. Tačiau vienam jo vaidyba leis pasimėgauti mergina geriausiais jos metais, o kitas gaus ją, kai ji jau bus priaugus 50 kg ir sirgs bent keliomis lytiškai plintančiomis ligomis.

Liūdniausia, kai net vedęs vyras turi apsimetinėti būdamas su savo žmona, kad tik jai nepasidarytų nuobodu ir neitų išdykaut su kitais, o vėliau, per skyrybų procesą, neišgręžtų jo iki paskutinio skatiko. Viliotojui reikia užsidėti kaukę tik einant į klubą,  bet vedusiam vyrui reikia tą kaukę nešioti visą laiką, ypač jei jis yra vedęs patrauklesnę šiuolaikinių pažiūrų moterį.

Šiais laikais vyrams yra be galo sunku būti savimi prie moterų. Prie jų galim būti tik elgdamiesi taip, kaip jau yra įrodyta ir patvirtinta, jog bus pasiekta sėkmė. Tenka ugdytis alfa vyro savybes, bei mokintis išmanyti moterų psichologiją tik tam, kad galėtume pasimylėti su jomis. Tenka išplėšti iš savęs gero vyruko sielą ar tiesiog stengtis suvaldyti savo natūralų elgesį, ir tapti tokiu, koks būdamas patiktum moteriai.

Viena priežastis, dėl ko kai kuriems vyrams atrodo neverta mokytis viliojimo yra ta, kad jie jaučiasi skatinami nebūti savimi – būti aktoriais prieš moteris, dėl intymesnių santykių. Tačiau, mano nuomone, yra verta pabūti viliotoju ir užkalbinti 1000 moterų, jei nors 1001-oji būtų ta, kuri besąlygiškai pamiltų tave tokį, koks tu esi. Nors šiuolaikiniame pasaulyje tai yra retas atvejis – didesnė tikimybė, kad jūs tiesiog kelis kartus pasimylėsit, o prasidėjus rutinai, nei vienas iš jūsų nerasit pakankamai motyvacijos tęsti santykių.

Ilgalaikiai santykiai turi pačią didžiausią vertę tuomet, kai gauni iš jų tiek pat, kiek į juos įneši, o taip gali būti tik būnant savimi (neįmanoma 100% būti savimi, bet 80% yra pakankamai). Tuomet draugavimas su mergina neatrodys kaip kankinantis kasdieninis darbas, norint ją išlaikyti prie savęs. Gaila, bet darosi sunku išlikti savimi, nebent būni su šeima ar draugais, su kuriais gali būti atviras kalbėdamas apie savo įsitikinimus, troškimus ar svajones. Būnant su moterimi, su kuria palaikai seksualinį ryšį, būti atviru yra pavojinga – parodyk savo nuomonę, ir ji jau eina pro duris.

Nors ir lengva nebūnant savimi permiegoti su daug moterų, tačiau tai nėra geras sprendimas jei staiga užsimanysi merginai parodyti tikrąjį save, bet palaipsniui tai padaryti įmanoma. Bet jei nenori to, yra du galimi variantai.

Pirmasis variantas – tapti tokiu alfa vyru, kokio dauguma moterų nori. Turiu omeny, visiškai tapti tokiu vyru, kai net tavo beta impulsai taip pasikeičia, kad automatiškai elgiesi kaip alfa, ir net nereikia tokiu apsimetinėti. Tokiai būsenai pasiekti prireiks bent kelių metų praktikuojantis būti tokiu. Kai jau nesistengdamas ir negalvodamas, visiškai natūraliai pradėsi elgtis kaip alfa, tavo tikslas bus pasiektas.

Antras variantas – toliau linksmai leisti laiką vaidinant, daug mylėtis, bet planuoti ilgalaikius santykius tik su tokia moterimi, kuri priima tikrąjį (nors ir nuolat besikeičiantį) tave.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: