pažintis su merginomis

Visi, esantys vieniši, nežinantys kaip susipažinti su merginomis, nesusitikinėjantys su niekuo ir dėl to stresuojantys, susimąstykit apie tai, kas būtų, jei..

…Jei prieš pažintį su mergina, vietoje to, kad jaudintumeisi ar tu jai patiksi, svarstytum, ar tai ji tau patiks?

…Jei vietoje nerimavimo ar pavyks tau ją sužavėti, galvotum, ar tai ji sugebės tave sužvėti?

…Jei vietoje bandymo užpildyti nejaukią tylą, išliktum ramus ir lauktum, ką ji pasakys, kad tau įtiktų?

…Jei vietoje mėginimo surengti tobulą pasimatymą, žinotum, kad merginai, kuriai tu pakankamai patinki, bus nesvarbu ar jis tobulas?

…Jei vietoje to, kad galvotum temas apie ką su ja kalbėti, kad tik jai būtų įdomu su tavimi kalbėtis, galėtum kalbėti apie tai, kas tau patinka?

…Jei vietoje jaudinimosi, ar pasirodysi gerai lovoje, galvotum, kaip ar tai bus gera lovoje?

…Jei vietoje stengimosi būti pripažintu jos, spręstum, ar tai ji nusipelnė tavo pripažinimo?

…Jei vietoje to, kad liūdėtum, jog ji nenori būti su tavimi, džiaugtumeisi, kad nereikia gaišti laiko su tokiu žmogumi, kuris nevertina tavo draugijos?

KAIP MANAI, AR TAVO GYVENIMAS BŪTŲ KITOKS, JEI TURĖTUM TOKĮ MĄSTYMĄ?

Pažintys su merginomis yra nuliamemos tavo mąstymo

Pastarieji teiginiai gali atrodyti šiek tiek savanaudiški, bet, tiesą sakant, tai vadinama savigarbos ir ribų (kuriomis nurodai, kaip su savim leidi kitiems elgtis) turėjimu. Kai skiri laiko tik tiems žmonėms, kurie vertina buvimą su tavimi. Kai rūpiniesi, kaip padaryti save laimingu, o ne kitus. Kai ieškai merginos, kuri atitiktų tavo keliamus reikalavimus, vietoje to, kad stengtumeisi atitikti jos reikalavimus. Kai keitiesi į tokį, kokiu pats nori būti, o ne į tokį, kokiu tave tikisi matyti kiti.

Tu esi vienintelis, kuris gyvena tavo gyvenimą, todėl daryk tai apgalvotai. Turėk savo standartus. Merginas natūraliai traukia vyrai, kuriuos jos gali gerbti ir kuriais gali pasitikėti. Jeigu visuomet galvoji ką pasakyti ir, kaip į viską reaguoti, kad kitiems įtiktum, tuomet, kaip kiti gali tave gerbt ir pasitikėt tavimi?

Tokie klausimai yra skirti tau susimąstyti apie tai, kas sukasi tavo galvoje susipažįstant su merginomis ar naujais žmonėmis ir pradėti keistis į gerąją pusę.

Galbūt ieškojai taktikų ar frazių, kurių pagalba pradėtum patikti merginoms, tačiau viskas turi būti ne taip. Stengimasis įtikti kitiems, yra nepatrauklus bruožas. Su tokiu mąstymu tu tik keli sau dar daugiau problemų, daraisi dar mažiau pasitikintis savimi. Dėl to, dažnai persistengi ir elgiesi taip, kaip TIKRASIS TU nesielgtų.

Tu esi tai, kas traukia ar atstumia žmones, ne žodžiai ar taktikos. Jei esi nepatenkintas gaunamais rezultatais, turi tobulint save. Pakeisk požiūrį į naujas pažintis. Pakeisk požiūrį į save ir pradėsi pastebėti pokyčius santykiuose su merginomis, pradėsi matyti rezultatus.

Toks naujas mąstymas priveda  ir prie patrauklesnio elgesio. Tai padės tau laisviau išreikšti save, atsiskleisti. Tai panaikina atstūmimo baimę ir leidžia tapti laimingu, būnant netobulu.

Man nerūpi, kai kiti aiškina kokie jie nuostabūs. Bet ar jie pakankamai geri tau? Mergina gali turėti gražų kūną, gerą išsilavinimą, didelį draugų ratą, šimtus laikų facebook‘e ant kiekvienos nuotraukos, bet ar tau gera būti su ja? Ar pasiryžtum ją palikti, jei ji sulaužytų tavo pasitikėjimą ja?

Jei ne, tikriausiai dėl to ir nesusitikinėji su niekuo.

Dėl to, vienas pagrindinių santykių patarimų ir yra savęs tobulinimas, saviugda. Dirbk su savimi. Įveik savo baimes. Turėk savo vertybes, pagal kurias vertini merginas.Rūpinkis savimi ir tais, kurie tau svarbūs. Mylėk save. Priešingu atveju, niekas to už tave nedarys.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: