pasitikėjimas savimi

Šiandien pamokinsiu kaip pasitikėti savimi

Kodėl? Todėl, kad pasitikėjimas savimi yra viena svarbiausių savybių, kurią galima išugdyti

Šito dalyko nemokau, vien dėl to, kad tau geriau sektųsi suvilioti moteris. Mokau, nes žinau, koks svarbus yra pasitikėjimas savimi, net pačiuose paprasčiausiose gyvenimo situacijose. Tokiose kaip: pokalbis su būsimu darbdaviu, prezentacijos pristatymas, susitikimas su merginos tėvais…

Pasitikėjimas savimi

Kai pradėjau pasitikėti savimi, atrodė, kad pradėjau kaip magnetas traukti žmones prie savęs. Visi norėjo pažinoti mane. Norėjo žinoti mano nuomonę apie vieną ar kitą dalyką.

Tačiau tai pavyko pasiekti ne iš kart. Visą gyvenimą kompleksavęs dėl savo kūno ir išvaizdos, net ir pradėjęs sportuot ir įgavęs solidžią formą, man kažko trūko. Dalis manęs jautėsi, kaip senasis aš.

Todėl pristatau penkis žingsnius, kurie man padėjo labiau pasitikėti savimi.

 Nesikūprink

Žmogaus pasitikejimas savimi labiausiai vertinamas iš jo kūno kalbos, todėl jei mėgsti pasėdėti prie pc, (kaip aš) išsaugoti tiesią nugarą yra sudėtinga. Pripratinęs save prie taisyklingos laikysenos, atrodysi  vidutiniškai 147% labiau pasitikintis savimi (procentus išgalvojau)

Daug metų mano laikysena buvo siaubinga (dėl to, dažnai skaudėdavo nugarą). Taip buvo, kol nepradėjau stiprint nugaros raumenų, tiesiai vaikščioti ir sėdėti.

Kas tau gali padėti:

  1. Atsistok taip tiesiai, kaip gali. Taip, lyg tau prie viršugalvio būtų pririšta virvelė ir ji tave temptų į viršų.
  2. Pečius su mentimis, stumk kiek gali atgal ir žemyn. Bus sunkoka, jei sėdi daug prie stalo.
  3. Pakelk smakrą ir žiūrėk tiesiai. Eidamas niekada nežiūrėk į žemę. Pasaulis yra gražus, nepražiopsok jo.

Nepavyksta išsitiesti dėl kreivo stuburo? Daryk pratimus: žiūrėk video pamokas, skaityk straipsnius. Informacijos pilnas internetas, tiesiog netingėk ieškoti.

Galbūt, per daug metų, to nenorėdamas išvystei prastą laikyseną. Tačiau praleidęs kelis mėnesius ją atstatinėdamas, galėsi džiaugtis pasitikinčio savimi žmogaus išvaizda.

Neskubėk

Kalbėti viešai man buvo košmaras. Net prieš mažą grupelę žmonių būdavo sunku. Tačiau studijuojant buvau priverstas atsistoti prieš auditorijas ir kalbėti. Žinot kas man padėjo? Gilus įkvėpimas, neskubėjimas ir praktika. Kodėl neskubėjimas yra toks svarbus? Kai jaudiniesi, nejučiom pradedi kalbėti greičiau nei tau atrodo.

Jei pradėsi jaudintis prieš grupę žmonių, kalbėk lėčiau, nei tai darai ir nepamiršk kvėpuoti. Galbūt tau atrodys,kad kalbi per lėtai, tačiau kitiems atrodys pats tas.

Šypsokispasitikejimas savimi

Šiais laikais žmonės nepakankamai dažnai šypsosi, todėl mes sugrąžinsim šį žavų
įprotį.

Kai atsiduri tokioje situacijoje, kuomet jautiesi nesavas, pasimeti savo mintyse ir po kelių sekundžių stovi su kvaila veido išraiška.

Nusišypsok. Bet natūraliai, o ne dirbtinai.

Nemoki? Atsistok prieš veidrodį, užsimerk ir nuleisk akis. Pakelk akis, nusišypsok ir atsimerk vienu metu. Matai tai? Tai nuoširdi šypsena.

Laimėk akių dvikovą

Kada paskutinį kartą tavo žvilgsnis susitiko su kito žmogaus žvilgsiu, ir tu nenusisukai tol, kol jis pats to nepadarė? Ankščiau aš irgi pats pirmas nukreipdavau žvilgsnį.

Daugiau niekada!

Nuo šiol tu turi būti toks žmogus, kuris niekada pirmas nenukreipia žvilgsnio. Kiekvieną kartą galvok, kad tai mini dvikova. Jų akys prieš tavo. Jei taip žiūrėdamas į kitus, bijai, kad atrodai kaip maniakas, nesidrovėk ir nusišypsok jiems.

Iš pradžių man buvo sunku tai daryti, nes buvau labai drovus, bet darydamas tai, jaučiausi nuostabiai įveikęs varžovus, kol galiausiai tai tapo įpročiu.

Atsimenu, vos pradėjęs tai daryti, buvo neįtikėtinai keista matyti kaip kiti žmonės elgiasi. Vaikinai, net ir kultūristai iš sporto klubo, kurie atrodo, galėtų mane viena ranka mane sutraiškyti, sutikę mano žvilgsnį, po kelių sekundžių nuleisdavo akis į žemę. Merginos, pamačiusios, kad aš nesu toks kaip kiti vaikinai ir praeidamas žiūriu joms tiesiai į akis, dažniausiai pirmos man nusišypso.

Pasitikėjimas savimi nėra AŠ JAI PATIKSIU

Pasitikėjimas savimi yra MAN NESVARBU, AR AŠ JAI PATIKSIU AR NE

Mažiau galvok, daugiau daryk

Kiekvienas žmogus turi trūkumų, baimių. Bet kai kurie sugeba jas paslėpti ar tiesiog pamiršti apie jas. Tokie žmonės elgiasi kaip nori, negalvoja ką kiti apie juos pagalvos. Tokių žmonių reta, todėl kiti nori juos pažinoti ir jiems niekada netrūksta draugų. Žinau, kad tai sunku, bet turi nustoti tiek daug galvoti ir tiesiog veikti.

  • Kai pamatai tau patinkančią merginą,  neleisk sau daugiau nei trijų sekundžių galvoti apie užkalbinimą. Praėjus daugiau laiko, pradėsi analizuoti situaciją ir kiekvieną smulkmeną. Galiausiai liksi nieko nepešęs. Turi suprasti, kad jei neklausi, atsakymas visada bus NE. Tu tiesiog neturi ko prarasti.
  • Būdamas naujoje aplinkoje, visuomet stenkis susipažinti su kuo daugiau žmonių.Nugalėk drovumą ir prieik prisistatyti. Iš karto kiti žinos, kad esi noriai bendraujantis ir draugiškas.

Galiu lažintis – kokie 95% žmonijos bijo daryti tokius dalykus. Bet jei nori visiškai pasitikėti savimi, turi daryti tai, ko bijai.

Tavo misija

Naudodamasis šiais penkiais patarimais pradėsi atrodyti labiau pasitikintis savimi, dėl to tau labiau seksis įvairiose situacijose, o dėl to pradėsi dar labiau pasitikėti, tapsi dar sėkmingesnis ir taip toliau (įsipainiosi į nesibaigiantį pasitikėjimo ratą)

Pasitikėjimas savimi yra lyg milžiniškas sniego rutulys ant kalno. Jį sunku pajudinti, bet kai išjudini, ir rutulys pradės riedėti, jis įgaus pagreitį ir nesustabdomai didės.

Šiandienos namų darbai TAU

Kai eisi kur nors, eik aukštai iškelta galva, pečiais atloštais atgal, su nuoširdžia šypsena veide. Eidamas užmegzk akių kontaktą, bent su penkiais nepažįstamosiomis ir pasakyk joms labas. Atsimink, tai jos pirmosios turi nutraukti akių kontaktą, ne tu. Pirmus kartus bus nejauku tai daryti, bet koks skirtumas, juk su jomis daugiau niekada nesusitiksi. Kai įsijausi, užsinorėsi sunkesnių misijų. Galėsi pradėti pokalbį su nepažįstamais žmonėmis, pasakyti viešą kalbą, apiplėšti banką ir panašiai.

Pabaigai

With great powercomes great responsibility

Yra skirtumas tarp buvimo pasitikinčiu savimi ir buvimo pasikėlusiu, arogantišku chamu. Niekam nepatinka tokie žmonės, kurie bando visaip įrodyti, kokie jie yra nuostabūs. Neatsisakyk savo vertybių, tiesiog išmok jaustis užtikrintai, būdamas savimi.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: