pasitikėjimo savimi stiprinimas

Vienas iš veiksnių, kodėl man taip patinka moterų viliojimas, yra tas, kad to mokydamasis, tu atrandi save ir augi kaip žmogus. O iš visų gyvenimo sričių, kurios labiausiai patobulėja – pasitikėjimo savimi sustiprėjimas yra pats pastebimiausias.

Per kelis metus įžvelgiau 5 pastebimiausias fazes, savo, bei kitų vyrų pasitikėjime savimi mokinantis moterų viliojimo.

1. “Priverstinis pasitikėjimas savimi” pereina į “natūralų pasitikėjimą savimi”

Kai pradžioje sužinai ką reikia daryti ir kaip elgtis, kad atrodytum pasitikintis savimi,, jautiesi lyg visam pasauliui norėtum pranešti “žiūrėkit, aš pasitikiu savimi!!!”

Pradžia nebloga, tačiau tokia būsena yra priklausoma nuo kitų žmonių reakcijos. Būnant šioje fazėje, tu iš tikrųjų nemanai, kad pasitiki savimi, todėl ieškai kitų žmonių patvirtinimo, kad taip nėra. Kitais žodžiais tariant – tavo pasitikėjimas savimi priklauso nuo išorės veiksnių.

Jei tave atstumtų nors ir 10 merginų iš eilės, tavęs tai neturėtų paveikti. Tavo pasitikėjimas savimi kyla iš tavęs pačio, todėl ką tu apie save galvoji, turi daug didesnę galią, nei tai, ką neigiamo apie tave sako ir galvoja kiti.

2. Pradingsta EGO

Kai tampi visiškai pasitikinčiu savimi, tau daugiau nereikia tenkinti savo ego. Tau daugiau nereikia visuomet būti geresniu už visus. Tau daugiau nereikia pasitaikius kiekvienai progai rodyti, kad žinai daugiau už juos.

Tau nereikia įrodinėti savo pasitikėjimo savimi kitiems. Bandydamas įrodyti savo pasitikėjimą savimi, įrodysi nebent arogantiškumą. Buvimas geresniu ar blogesniu už kitus, daugiau nėra tas rodiklis, kurio pagalba vertini savo vertę.

3. Priimi save tokį koks esi

Visuomet turėjau kokių nors kūno trūkumų, kuriuos stengdavausi užmaskuoti, paslėpti nuo žmonių akių. Dauguma vaikinų taip pat turi kokių nors trūkumų, o pati sunkiausia pasitikėjimo savimi dalis, yra tų trūkumų priėmimais, susitaikymas, kad juos turi.

Tokie vaikinai būdami su merginomis stengiasi, kad kiekviena smulkmena būtų tobula. Jie elgiasi taip, kaip jų nuomone elgiasi pasitikintys savimi žmogės. Ironiška, tačiau patraukliausiai atrodo tas, kuris visiškai priima save tokį, koks jis yra, gerai jaučiasi būdamas savimi, su visais savo trūkumais.

Nesakau, kad yra blogai stengtis būti geriausiu kokiu tik gali būti (kaip tik tai skatinu). Tiesiog sakau, kad  net ir įgavęs tobulą kūną, uždirbęs milijoną eurų, ar pasiekęs kitą savo tikslą, jeigu nepriimi savęs tokio koks dabar esi, nepriimsi savęs ir pasiekęs tai ko nori.

Visuomet maniau, kad atsikračius vieno ar kito savo trūkumo, mano gyvenimas iš kart pasikeistų, tapčiau akimirksniu laimingu. Tačiau aš visuomet galėjau turėti gyvenimą, kokio norėjau ir būti laimingu, nesvarbu turėjau tuos trūkumus ar ne.

Protas/Ego visuomet bus nepatenkinti. Todėl iš pradžių turi pakeisti savo mąstymą ir tik po to save. Tu gali įsivaizduoti ir matyti dalykus vienaip, kiti matyti kitaip, o iš tikrųjų viskas gali būti dar kitaip. Tiesiog netikėk viskuo ką galvoji.

4. Neteisi kitų

Kai matai vien tik savo trūkumus, dažnai ir kituose žmonėse įžvelgi vien tik trūkumus ir klaidas. Ypač norisi teisti kitus, kai nori pasijusti esantis “aukščiau” už juos. Bet kai pradedi priimti save tokį koks esi, tuomet pradedi priimti ir kitus. O kuomet VISIŠKAI priimi save, tuomet pradedi daug geriau suprasti kitus žmones. Pradedi galvoti kaip elgtumeisi, jeigu būtum jų vietoje. Supranti, kad kiekvienas žmogus pergyvena, kenčia, liūdi dėl ko nors. Kiekvienas žmogus turi svajonių, kurių niekada neįgyvendins, todėl kartais blogai pasielgia, neturėdami nieko asmeniško prieš tave.

5. Tampi visiškai nuoširdus – kaip vaikas

Įsivaizduok 3-ejų metų vaiką besikalbantį su žmogumi. Jis nestebi ir nevertina kiekvieno savo judesio ar pasakyto žodžio, jis dėl nieko nesistengia, jis yra toks koks yra ir jam nesvarbu ką apie jį galvoja kiti.

Visi buvom tokie, tačiau palaipsniui, socialinių normų dėka, mūsų natūralus pasitikėjimas savimi buvo “sugadintas”. Visa laimė, kad tai galima sutvarkyti. Būk kaip vaikas. Jis nevertina savo kūno kalbos ar pasakytų žodžių, jis jaučiasi jaukiai būdamas savimi, kad ir koks jis būtų, bei yra 100% nuoširdus. Jis nesielgia ir nesako kažko, nes galvoja, kad taip reikia ir taip yra teisinga daryti. Tu gali būti autentiškas, originalus.

Pagalvok apie žmones, kuriuos tu TIKRAI gerbti. Galiu lažintis, kad jie irgi turi šias savybes.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: