paslaptys apie moterisVienas mano pažįstamas, prieš kelis metus turėjo draugę, kuri buvo ant mirties slenksčio dėl vėžio. Aš tos merginos nepažinojau, tačiau ji mano draugui prieš mirtį nusprendė atskleisti tokius dalykus apie moteris, kurių niekada nepamiršiu. Jos pasakytos paslaptys apie moteris, merginų prigimtį, mane labai pakeitė ir padėjo suprasti nemažai svarbių dalykų.

Paslaptys apie moteris ir jų prigimtį pasakytos mirštančios merginos

Dažnai dėl savo skleidžiamo požiūrio apie merginas, sulaukiu iš jų neigiamų atsiliepimų. Jos man rašo, kad jos yra visai ne tokios, kokias jas aprašau, todėl šitie, keli dalykai, pasakyti kitos merginos, kuri nieko neturėjo prarasti, manau, yra geras būdas sulyginti požiūrius apie moterų prigimtį.

  1. Moterys yra kaip maži vaikai

“Mes nuolatos erzinam, testuojam vyrus, kad sužinotume, kokios jų ribos ir kiek jie mums leis. Jeigu jis neturi ribų, mes jį sunaikinam, ypač jei jis mus myli. Vyras privalo turėti ribas ir aiškiai jas parodyti. Jis turi savo veiksmais ir įsitikinimais privesti laikytis tų ribų. Jeigu jis nesugebės to padaryti, mes naudosimės jo silpnumu (ribų neturėjimu), kol jis palūš.”

  1. Moterys yra dirbtinos

“Mūsų veidai dirbtini (makiažas), mūsų plaukau dirbtini (nudažyti), mūsų papai dirbtini (ne visų), beveik viskas mumyse yra dirbtina. Ypač kai kalba eina apie mūsų vidų. Mes nuolatos meluojame, nes mes esame daug blogesnės, nei mūsų artimiausi draugai ar mylimieji kada nors galėtų pagalvoti, ir mes įdedame nežmogiškas pastangas norėdamos tai paslėpti.”

  1. Jei moteris sako “jei tarp mūsų nėra pasitikėjimo vienas kitu, negali būti jokių santykių”, tuomet ji tau neištikima arba planuoja tokia būti

“Mes tokius žodžius naudojame kaip priedangą, priversti vyrą jaustis kaltu, dėl jų nepasitikėjimo mūsų ištikimybę jiems. Ką mes iš tikrųjų sakome, yra “mylėsiuosi su kuo norėsiu, o jei toliau lįsi ne į savo reikalus, daugiau negausi manęs, o jei dar tau kils klausimų dėl mano ištikimybės, paversiu tavo gyvenimą pragaru”. Jei mums tu tikrai rūpėtum ir mes nebūtume neištikimos, tuomet sakytume kažką panašaus į tai “Aš myliu tave ir esu tau ištikima, niekada to nepadaryčiau. Man nesvarbu, kad turėsim visą naktį aiškintis, tačiau galiausiai viską išanalizuosim ir pašalinsim tavo abejones. Pasakyk apie kiekvieną dalyką, dėl kurio manai, kad aš neištikima, padarysiu viską, kad įrodyčiau, jog tai netiesa ir mes toliau galėsim laimingai gyventi”

  1. Moterys nori sekso daug labiau nei vyrai

“Moterys gali padaryti dėl sekso bet ką, kol jų neprigauna. Pavyzdžiui, mes nuolatos turime kelis vyrų pasirinkimus, su kuriais galėtume susitikti pasimylėti.

Tokie dalykai ypač būdingi gražiausioms merginoms. Pagal mus, tai yra natūralus ir visiškai suprantamas dalykas, kol niekas nesupranta kas vyksta. Moterys yra genetiškai užprogramuotos norėti lytinio akto. Turbūt tuo sunku patikėti, bet mūsų sekso troškimas yra nesuvaldomas. Gal dėl to, tiek mokytojų būna prigautos mylintis su savo nepilnamečiais mokiniais. Kalbant apie seksą, mes netenkame savikontrolės. Savęs nekontroliavimas ir darymas nepriimtinų dalykų, ir padaro seksą nuostabiu.”

  1. Moterys neturi draugių, jos turi konkurentes

“Mes meluojame savo draugėms ir apsimetame ištikimomis ir atsidavusiomis (kaip ir su vyrais). Slapčia mes joms pavydime ir geidžiame dalykų, kuriuos jos turi.

Mes laikome vyrus daiktais. Jei mūsų draugė turi nuostabų vaikiną, mes jo norim. Mes darysime viską, kad jį suviliotume. Ne dėl to, kad iš tikrųjų norime jo – mums realiai nieko nereikia. Mes darome tai, nes mes esame retai laimingos, ir nenorime, kad mūsų draugės būtų laimingos. Taip pat, tokių būdu mes patenkiname savo savimeilę.”

  1. Moterys visuomet meluoja apie savo seksualinių partnerių skaičių

“Jos taip pat meluoja, kad joms nepatinka dideli pimpalai. Jeigu pasakytume tiesą apie buvusių partnerių skaičių ir didelių pimpalų maniją, mūsų gerbėjų būrys, kaip mat sumažėtų. Todėl tenka meluoti.”

  1. Moterys pačios savęs nemėgsta

“Dėl ko, kad nemėgstame savęs, mes nekenčiame vyrų, kurie taikstosi su mūsų nesąmonėmis ir nepastato mūsų į vietą. Kuo labiau vyras mus myli, tuo labiau jo nekenčiame. Kuo mažiau vyras įžvelgia, kokios blogos mes iš tikrųjų esam, ir kuo labiau jis mus apdovanoja už mūsų netikusį elgesį, tuo labiau jo nekęsime. Mes vis labiau manipuliuosime juo ir negražiai elgsimės, kol galiausiai jis palūš ir vieną dieną atsipeikėjęs supras, koks buvo kvailas, kad tikėjo mumis.”

  1. Moterys nori to, ko negali turėti

“Mes norime vyro, kurio negalime turėti. Mes norime vyro, kuriam mes nerūpime, kuriam nesvarbu ar mes egzistuojame ar ne. Tokio vyro mes ir siekiame. Gali vadinti tokį vyrą blogiuku ar kaip tik nori, bet mes jo geisime, ir nieko nepadarysi.

Mes siekiame ir geidžiame tokio vyro, kuris mus šiurkščiai patenkintų lovoje ir galiausiai numestų kaip panaudotą tualetinį popierių, kad galėtų paišdykauti su mūsų draugėmis, vien dėl to, nes jis tai gali padaryti.”

  1. Moterys yra mazochistės

“Mums nepatinka, kai viskas puikiai einasi, ypač jei tai tęsiasi ilgai. Mes giliai viduje žinome, kad mes esame blogi žmonės, ir mes nenusipelnėme nieko gero. Todėl jei viskas santykiuose būna tobula, galiausiai mes pradedame jiems kenkti. Mes tiesiog negalime kitaip.

Mes galime turėti patį nuostabiausią, gražiausią vyrą pasaulyje, dėl kurio pavydėtų visos draugės; patį nuostabiausią, puikiai išauklėtą vaiką; būti materialiai aprūpintos, turėti nepriekaištingą reputaciją; galim sau nuolatos kartoti, kad niekada nebūtume neištikimos savo vyrams, tačiau giliai viduje žinome, kad tai netiesa. Vieną įprastą dieną apsipirkinėsime parduotuvėje, kai priėjęs koks nors blogiukas pašnibždės mums teisingą žodžių kombinaciją, ir netikėtai mes jau būsim jo bute, atkišusios jiems savo užpakalį.

Tokios mes jau mes esam. Ypač labiausiai išvaizdžios merginos”

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: