Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/susirask/domains/susiraskmergina.lt/public_html/wp-content/themes/Divi2/includes/builder/functions.php on line 4912
5 pastebėjimai apie moteris, kurie padės jas suprasti – SusiraskMergina.lt

apie merginas

Stengiuosi moteris suprasti jau ilgai, ir visą tai man padėjo tapti iš merginų bijančio nevykėlio į tokį, kuriam nieko nereikia sakyti, kad mergina pradėtų geisti. Nuolatos suprantu vis kitokius dalykus ir mano požiūris į merginas vis keičiasi, tačiau dabar pateiksiu, mano manymu, pagrindinius pastebėjus apie moteris, kurie tau padės lengviau jas suprasti.

Moterys nėra blogos. Tai net ne jų kaltė

Moterys tiesiog kitokios nei mes. Jų smegenys kitaip veikia, ir dėl to jų nereikėtų kaltinti. Kadangi jos yra silpnoji lytis, jų smegenys išsivystė taip, kad padidintų tikimybę išgyventi ir susilaukti sveikų bei stiprių palikuonių. Dėl to jos visuomet ieškos vyro, kuris turi vertę visuomenėje (statusą), sugebės ją apginti ir apsaugoti nuo pasaulio negandų. Taip ji nejučiom geidžia alfa patino.

Atsimink, kad visuomet bus kas nors gražesnis, drąsesnis, vyriškesnis, sėkmingesnis ar turtingesnis nei tu. Susitaikyk su tuo, kad tavo mergina ar žmona sutikus tokį vyrą, jaus tam trauką. Susitaikyk su šiuo faktu, ir pradėsi labiau vertinti moteris – nelaikysi jų kalėmis vien dėl to, kad jos ieško geriausio įmanomo vyro. Susitaikyk ne dėl jos, bet dėl savo vidinės ramybės. Ramybės, kuri tau leis labiau susikoncentruoti ties savimi ir siekti užsibrėžtų tikslų. Kai tai darysi, tavo moteris net nepagalvos apie kitus vyrus.

Visos merginos skirtingos, visos merginos tokios pačios

Negalvok, kad išmokęs vieną kabinimo techniką, galėsi turėti kiekvieną merginą. Jos nėra robotai užprogramuoti elgtis lygiai taip pat. Kiekviena turi skirtingus pomėgius, tikslus, svajones, charakterius ir t.t. Tačiau, kaip ir visus vyrus traukia žavūs veidukai, atsikišę papukai, ar stangrūs užpakaliukai – taip ir kiekviena mergina geidžia alfa patino – nori jos tai pripažinti ar ne.

Vos tik pradedat bendrauti, ji testuoja ir vertina tave. Jei manai, kad ji jau suviliota ir turėsi ją visam gyvenimui – labai klysti. Kai tik atsipalaiduosi ir manysi kad nieko tau dėl jos nereikia daryti, ji tai pastebės ir elgsis atitinkamai.

Viliojimas niekada nesibaigia. Moterys nuolatos mus testuoja ir vertina, kad išsiaiškintų kokie mes iš tikrųjų esame po visomis užsidėtomis kaukėmis. Net kai įrodysi, kad esi jos vertas, ji toliau testuos tave, norėdama įsitikinti, kad tu iš tikrųjų toks esi ir neprarandi to, dėl ko ji tavimi susižavėjo.

Apie moterį spręsk pagal jos veiksmus, o ne žodžius

Nemanyk kad moterimis galima pasikliauti lygiai taip pat, kaip ir vyrais. Moterys gyvena savo emocijomis. Vieną dieną ji gali tau prisiekti, kad amžinai tave mylės, kitą – ji jau bus visai kitas žmogus, priklausomai nuo esamos nuotaikos ir emocijų.

Nepriimk kiekvieno moters žodžio už gryną pinigą – jos dažnai manipuliuoja kitais žmonėmis, kad tik pasiektų tai ko nori. Jos, galima sakyti, yra emocijų meistrės, ir jei perdėtai reaguosi, susierzinsi, nusiminsi ar kitaip pralaimėsi jos emocijų žaidimą, ji pasąmoningai perpras tavo silpnąsias vietas, ir pradės abejoti judviejų ateitimi. Tačiau atsimink, tai ne jos kaltė, ji tai daro pasąmoningai, galima sakyti visiškai instinktyviai.

Neplauk prieš srovę

Neverta per daug apsikrauti – jau geriau kartais plaukti pagal srovę ir mėgautis gyvenimu, nei nuotalos kęsti sunkumus. Žinoma, šiam punktui galima atrasti nemažai išimčių, tačiau kodėl santykiai su merginomis turėtų tave varginti?

Jei esi žemas, tau labiausiai seksis su neaukštom merginomis. Jei dar tik neseniai pradėjai kalbinti merginas, ir visai neturi praktikos, eik prie komunikabilių, bendrauti linkusių vidutinės išvaizdos merginų, vietoje to, kad kalbintum pasikėlusius supermodelius, kurios tiesiog nori dėmesio ir nemokamų gėrimų tavo sąskaita.

Prižiūrėk savo išvaizdą, sportuok, gražiai renkis – tai padės tau puikiai jaustis. Tačiau yra skirtumas kai perdėtai stengiesi, ir tiesiog rūpiniesi savimi. Aišku, yra nemažai vaikinų, kuriems jų išvaizda nė motais – jie rengiasi kaip valkatos ir atsiduoda pigiu alkoholiu, tačiau jiems vis tiek puikiai sekasi su merginomis. Bet jei skaitai šį straipsnį, abejoju kad toks esi.

Stenkis kuo daugiau pasiekti ir susikurti tokį gyvenimą, kokio nori – plaukti pasroviui nereiškia, kad turi dirbti tokį darbą, kokį tik pasiūlo, ar daryti tai ką kiti sako. Tiesiog tai turi daryti dėl savęs, o ne dėl kitų žmonių, jų pripažinimo.

Skaičiai nemeluoja

Kuo daugiau bendrausi su merginomis, eisi į pasimatymus ir užsiimsi seksu, tuo mažiau rūpinsiesi dėl kiekvieno merginų ištarto žodžio, reakcijų – tu tiesiog žinosi kad turi neribotą merginų pasirinkimą ir yra neverta jaudintis dėl tokių nereikšmingų dalykų.

Mūsų, kaip vyrų, natūrali prigimtis yra permiegoti su kuo daugiau merginų ir susilaukti daug palikuonių. Jei bandysi tai užmaskuoti, užgošti ar net atsiprašinėsi dėl savo vyriškos prigimties, ji pajaus kad tu esi toks, kuris gali paaukoti savo savigarbą dėl moters, o tai link gero neprives. Vėlgi, pasąmoningas mąstymas nėra jos kaltė.

Kai esi vienišas, vienu metu bendrauk su kuo daugiau merginų, o būdamas santykiuose, stenkis kad kitos patrauklios merginos niekur nedingtų iš tavo gyvenimo, nors būti neištikimu dėl to tikrai neprivalai.

Niekada neleisk savo merginai galvoti, kad ji yra vienintelis įmanomas tavo pasirinkimas. Vos tik ji pajaus, kaip tu stengiesi išlaikyti judviejų santykius dėl baimės, kad nesusirasi kitos tokios geros merginos, ji pajaus neribotą galią. Pajutus tokią galią santykiuose, ji taps visai kitu žmogumi – pradės su tavimi kitaip elgtis, aistra išgaruos, ir daugiau tu nebūsi jos vienintelis pasirinkimas – ji pradės žvalgytis kito.

Merginos mėgsta smagiai leisti laiką

Kaip visuomet, būna išimčių, tačiau dauguma merginų tiesiog nori saugumo jausmo, dėmesio, ir smagiai leisti laiką.

Jei per daug rimtai žiūrėsi į santykius, ar atrodys kad draugystė su ja, tau yra svarbiausias dalykas gyvenime, tai jai rodys tavo desperatiškumą, ir praeitame punkte aprašytą pasirinkimų stoką.

Atsipalaiduok, neprivalai permiegoti su kiekviena mergina, su kuria nueini į pasimatymą, tu gali būti savimi, gali mėgautis pasimatymu, ir džiaugtis galimybe pažinti kitą žmogų. Atsimink: niekuomet nepatiksi kiekvienai merginai, kad ir koks geras moterų viliotojas būtum. Tai tiesiog neįmanoma. Tai kodėl neturėtum atsipalaiduoti?

Niekas nėra tobulas, ir tu irgi neprivalai būti tobulas norėdamas turėti merginą. Jei ir padarysi kokią nors klaidą, merginos puikiai supranta, kad tai neišvengiamas dalykas. Svarbiausia, kaip tu žiūri į klaidas: ar mokaisi iš jų ar ne. Merginos daug labiau vertina tave pagal tai, koks esi viduje. Tai daug svarbiau ilgalaikėje perspektyvoje, nei kelios pavienės klaidelės.

Merginos = maži vaikai

Patarimas “elkis su merginomis kaip su sau lygiu vyru” neveikia. Kodėl? Tu pradėsi jas laikyti niekingais blogio įsikūnijimais. Taip besielgiantys vyrai, niekada nebūna teigiamai vertinami, tačiau merginoms viskas atleistina.

Elkis su moterimis kaip su mažais vaikais, ir pradėsi vertinti jų impulsyviai priimtus sprendimus ir emocijų šuolius. Kai mažas vaikas netinkamai pasielgia, tu nepyksti – jis juk nežino koks elgesys yra tinkamas – jis pasielgė instinktyviai.

Žinoma, tu neprileidi mažo vaiko prie dalykų, kuriuos vertini labiausiai – jie juos tiesiog sugadins.

Apie moteris galima daug rašyti, tačiau viskas ką tau reikia žinoti yra knygoje Moterų viliojimas nesistengiant.

Panašūs straipsniai, kurie tau gali būti naudingi: